۶ روش تزئین منزل با گیاهان

 

روش تزئین منزل با گیاهان

در حالی که دکوراسیون همراه با گیاهان همیشه دوست داشتنی است، اضافه کردن گیاه واقعی یا مصنوعی یک راه جذاب و خیره کننده برای ایجاد حس طبیعت در خانه، بدون توجه به تغییر فصل است. برخی از راه های مورد علاقه ما در اینجا گفته شده تا خانه خود را با گیاهان سبز در هر اتاق زیبا کنید.

 

6 روش تزئین منزل با گیاهان2

گیاهان شناور

اگر در جستجوی خلاقیت بیشتر برای شمع های خود هستید، این شمعدان های شناور ساده را امتحان کنید. که مهمانان شما حتما آن ها را دوست خواهند داشت. برگ‌های رزماری، سرخس یا ماگنولیا همگی انتخاب‌های عالی برای این کار هستند. فقط کافیست آب و بطری‌های شیشه‌ای اضافه کنید. و شمعدان های شما آماده است.

 

6 روش تزئین منزل با گیاهان3

گیاهان در اتاق نوزاد

 با یک تاج گل جذاب و مطبوع به استقبال نوزادتان بروید. اکالیپتوس تازه یا سرخس جنگلی انتخاب های عالی برای این تاج ساده است. که می توانید در یک بعد از ظهر کنار هم قرار دهید.

 

6 روش تزئین منزل با گیاهان4

گیاهان هوازی

 مس در سال گذشته مد روز برای دکوراسیون بوده است. پس چرا گیاهان هوازی دوست داشتنی را اضافه نکنید تا واقعاً این سبک را به خانه خود بیاورید؟ گیاهان هوازی، مانند ساکولنت ها، نگهداری آسانی دارند. و می توانند هر فضایی را زیبا کنند. فقط چند لوله پی وی سی مسی و مقداری چوب رنگ شده می تواند این ظاهر را برای هر اتاق در خانه شما ایجاد کند.

 

6 روش تزئین منزل با گیاهان5

گیاهان را با مکرومه دیزاین کنید.

سعی کنید چند شاخه اکالیپتوس را بر روی یک آویز دیواری قرار دهید. این طراحی برای هر اتاقی در خانه شما عالی است. حتی می توانید به راحتی یک آویز مکرومه را بدون هیچ گونه تجربه بافتن خودتان انجام دهید.

 

6 روش تزئین منزل با گیاهان6

 

یک فانوس را پر از گیاه کنید.

 احتمالاً چند فانوس قدیمی در اطراف خانه‌تان آویزان شده ‌است. (اگر ندارید، در بازارهای محلی یا فروشگاه‌های صنایع دستی بسیار ارزان هستند). با قرار دادن گیاهان به جای شمع، آنها را تغییر دهید. این چیدمان فانوس پر از سرخس برای یک میز کنار سالن و یا میز شام عالی است.

 

6 روش تزئین منزل با گیاهان

آینه

این یک روش کاملاً ساده، اما خیره کننده است. به سادگی چند شاخه اکالیپتوس را به اطراف آینه بچسبانید. و یک تاج گل دوست داشتنی خواهید داشت که هر روز صبح به شما الهام می بخشد.

 

منبع: https://www.thespruce.com/ways-to-decorate-with-greenery-4151833

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.