۵ اشتباه مضحک در خرید مبلمان توسط طراحان داخلی در خانه های خودشان!

انتخاب کاناپه مناسب، میز غذاخوری یا سایر وسایل منزل در ابتدا به نظر سرگرم کننده می رسد، اما خیلی زود، تبدیل به یک تصمیم گیج کننده و دشوار می شود.  شما در انتخاب تخت یا فرش مناسب تنها نیستید و این کار برای همه دشوار است – حتی برای طراحان داخلی. استفانی تورنتون، رئیس و مدیر عامل مدرسه طراحی داخلی Heritage می گوید: “انتخاب چیزی مانند مبل یک معامله بزرگ است، زیرا یک سرمایه گذاری و یک تعهد است – متوسط استفاده از آن ۷ تا ۱۵ سال می باشد.” حتی متخصصان نیز گرفتار اشتباهات رایج می شوند.

در زیر پنج داستان صادقانه طراحان داخلی از اشتباه شان در خرید مبلمان آورده شده است که ثابت می کند حتی حرفه ایی ها نیز مانند ما هستند.

 

5 اشتباه مضحک در خرید مبلمان توسط طراحان داخلی در خانه های خودشان!

کاناپه ای که خیلی عظیم است.

نواک فکر می کرد که بهترین کاناپه را برای نشیمن خانه اش انتخاب کرده است. اگرچه فضای خود را اندازه گرفت، اما تمام جنبه های اتاق را در نظر نگرفته بود. او می گوید: “من درب را که به داخل باز می شد، در نظر نگرفتم – و هر بار که در باز می شد به کاناپه برخورد می کرد”.

راه حل: “من مبل را به خواهرم دادم،” اما بعد فهمیدم که می توانستم جای کاناپه و تلویزیون را تغییر دهم.

 

5 اشتباه مضحک در خرید مبلمان توسط طراحان داخلی در خانه های خودشان!

سرتخت بلند

 پلایمل طراح داخلی یک تخت خواب چوبی به صورت آنلاین خرید که به نظر او زیبا – پر زرق و برق و رمانتیک  بود و همه چیزهایی که او برای اتاق خواب خود می خواست را داشت.

 او می گوید: بعد از رسیدن آن، متوجه شدم که قد آن بلند است و کل اتاق را اشغال می کند.

ارتفاع تخت بلند بود و نشستن بر روی تخت تقریبا به یک چهارپایه نیاز داشت و همچنیم باعث می شد که او نتواند ملحفه و روتختی مناسب پیدا کند. راه حل: “من مجبور شدم آن تخت را نگه دارم زیرا این یک خرید بزرگ بود – بنابراین سال ها با آن زندگی کردم، تا اینکه یک روز آن را به نظافت چی خانه ام دادم”.

 

5 اشتباه مضحک در خرید مبلمان توسط طراحان داخلی در خانه های خودشان! 

مبل پهن و راه پله باریک

جاستین ریوردان، بنیانگذار آژانس طراحی Spade و Archer، فضای اتاق زیر شیروانی خود را برای اتاق مهمان در نظر گرفت. او می گوید: “ما یک مبل تختخواب شو زیبا خریداری کردیم که کاملاً مناسب است و از سه پله اول بالا می رود اما از قسمت پاگرد نهایی عبور نمی کند“.

راه حل: جراحی! ریوردان مجبور شد با برداشتن قسمت تاشو، یکی از بازوها و قسمت های دیگر مبل، آن را به معنای واقعی کلمه از بین ببرد. دو دقیقه طول کشید تا کاناپه را در جایی که می خواستیم قرار دهیم، و دو آخر هفته طول کشید تا دوباره مبل را کنار هم قرار دادیم – و وقتی خانه را برای فروش گذاشتیم، مبل را نیز با خانه فروختیم.

 

5 اشتباه مضحک در خرید مبلمان توسط طراحان داخلی در خانه های خودشان!

فرش خیلی کوچک بود.

 کارن از خرید صندلی های جدیدش بسیار راضی و خوشحال بود. اما وقتی او آنها را روی فرشی که داشت قرار داد ، فرش کوچک به نظر می رسید

. راه حل:  فهمیدم که می توانم این فرش را با فرش بزرگتر که در اتاق بازی داشتیم عوض کنم و کوچکتر را جلوی کاناپه  اتاق بازی قرار دادم. و کارساز شد”.

 

5 اشتباه مضحک در خرید مبلمان توسط طراحان داخلی در خانه های خودشان!

 یک کاناپه ناراحت

پلایمل همچنین یک داستان کاناپه هم دارد.ظاهر کاناپه عالی بود، اما من به راحتی آن توجه نکردم. با چنین کاناپه پشت کوتاهی، وقتی تلوزیون تماشا می کردم یا باید آنقدر در صندلی فرو می رفتم، یا خیلی صاف نشسته و پشت سر خود را به میز پشت آن تکیه میدادم .”

راه حل:  در نهایت با این کاناپه زندگی کرد و بالشه ای بزرگی برای حمایت از کمر اضافه کرد. در همین حال، او به دیگران هشدار می دهد که درگیر زیبایی وسایل نشوند. او می گوید: “با دیدین کاناپه کاملا فراموش کردم که خانواده من چگونه زندگی می کنند.”

 

 منبع: https://www.realtor.com/advice/home-improvement/furniture-fails-committed-by-interior-designers-in-their-own-homes/

برچسب گذاری توسط , ,

۱ دیدگاه در “۵ اشتباه مضحک در خرید مبلمان توسط طراحان داخلی در خانه های خودشان!

  1. بامزه بود :))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.