۱۰ ایده ساده برای تزئین منزل با سبد

اگر نگاهی به اطراف خانه خود بیندازید، به احتمال زیاد این طرف و آن طرف چند سبد پیدا می شود. اما احتمالاً وقت زیادی را صرف فکر کردن به آنها نمی کنید. سبدها ارزان و سبک هستند و وقتی در اتاق نمایش داده می شوند بسیار زیبا به نظر می رسند.

 

سبد در تزئین منزل

۱- فضای ذخیره سازی که نمی خواهید پنهان کنید.

انواع بسیار زیادی از سبدها وجود دارند، که انتخاب را با توجه به سبک شخصی شما آسان می کند. استفاده از یک سبد حصیری برای نگهداری شال های مبل یک روش معمول است. اما آیا به فکر استفاده از آنها برای ذخیره چوب شومینه افتاده اید، مانند این فضای خیره کننده در عکس .

 یک ایده غیر منتظره دیگر: می توانیدکتاب ها یا آلبوم های عکس را به جای میز، در سبدی کنار مبل خود قرار دهید.

 

گیاه و سبد در تزئین منزل

2- گیاهان هوازی

آویز سبد گیاه چیز جدیدی نیست. اما ما این سبدهای سیمی مدرن را برای نمایش یک گیاه هوازی دوست داریم. از آنجا که گیاهان هوازی به خاک یا آبیاری زیادی احتیاج ندارند، گزینه مناسبی برای نمایش سبد در معرض دید هستند.

 

سبد برای تزئین منزل 

۳- سبدها را به عنوان آثار هنری آویزان کنید.

چه کسی می گوید باید از سبدها فقط برای نگهداری استفاده شود؟ سبدهای سنتی یک گالری زیبا و عالی را در بالای مبل یا در ورودی ایجاد می کنند. شما می توانید از این طرح دلنواز با افزودن سلیقه شخصی خود ایده بگیرید.

 

سبد در حمام

4- حمام خود را مرتب کنید.

سبدهای حصیری در حمام می تواند باعث جذب کپک شوند. دراین عکس آنها به جای آن از سبدهای مفتولی مدرن استفاده کرده اند. در این حمام زیبا از سبدهای سیمی طلایی و مشکی استفاده شده تا همه چیز مرتب باشد.

شما می توانید حوله های مهمان را تاکنید، لوازم آرایشی صورت را مرتب کنید یا آن دمپایی هایی را که دوست دارید بعد از استحمام بپوشید را در آن قرار دهید. از آنجا که این نوع سبد دارای “بافت” کاملا بازی است، مهم است که همه چیز در آن مرتب باشد.

 

سبد در تزئین منزل 

۵- از فضای هدر رفته استفاده کنید.

فضای بدرد نخور بالای کابینت ها اغلب مکان مناسبی برای جمع آوری گرد و غبار است.  با افزودن چند سبد ذخیره سازی برای مواردی که به ندرت به آن نیاز دارید، آنجا را قابل استفاده کنید.

 از آنجا که این فضا در اثر استفاده از اجاق گاز اغلب چرب می شود ، ما یک سبد سیمی یا پارچه ای را پیشنهاد می کنیم که به راحتی تمیز شود.  اگر نمی خواهید برای برداشتن آن وسایل از کابینت ها بالا بروید، در این عکس نشان می دهد که چگونه می توانید با قرار دادن بطری ها یا قوطی های قدیمی در سبد، این فضای اضافی را کمی زیبا تر کنید.

 

سبد و گیاهان در تزئین منزل

6- گیاهان آپارتمانی

اگر می خواهید زیبایی طبیعت را به داخل خانه بیاورید، چه راهی بهتر از قراردادن گیاهان در اتاق نشیمن؟ در این عکس از یک سبد حصیری بافته شده ضخیم برای نگهداری یک درختچه انجیر زیبا استفاده شده است. سبدها نسبت به گلدان های استاندارد سبکتر هستند و در صورت لزوم جابجایی گیاهان بسیار بزرگ مانند این راحت تر می شود. فقط حواستان باشد که زیر گلدان یک ظرف پلاستیکی بگذارید تا آب آن گرفته شود.

 

سبد در پیشخوان آشپزخانه

7- پیشخوان خود را تمیز نگه دارید.

سازماندهی پیشخوان آشپزخانه کاری است که هیچ کس نمی خواهد آن را انجام دهد، اما همه ما به محض انجام آن احساس بهتری پیدا می کنیم . در این آشپزخانه یک سبد پهن و کم ارتفاع برای نگه داری تمام ادویه ها و روغن ها استفاده شده است. از این سبد کم عمق می توان بر روی میز جلوی مبل هم استفاده کرد تا شمع ها، خودکارها و دستمال های بی نظم را مرتب کند.

 

سبد های قدیمی

8- از سبدهای قدیمی برای تزئین استفاده کنید.

در بازارچه های محلی می توانید سبدهای قدیمی و خاص و زیبایی رو پیدا کنید. از آنجا که این سبدهای قدیمی برای نگهداری اشیا بسیار شکننده و ظریف هستند، می توانید آنها را در قفسه یا سلف بالای میز ناهار خوری یا کانتر آشپزخانه نمایش دهید.

 

سبد ها در ورودی منزل

9- ورودی خود را مرتب کنید.

ورودی شما اولین چیزی است که مهمانان هنگام ورود به خانه شما می بینند.  نظم و ترتیب ورودی می تواند یک کار چالشی برای دستیابی باشد. این ایده سبد ها در این عکس راهی عالی برای مرتب نگه داشتن چترها، دستکش ها، کیف های حمل بار و سایر وسایل ضروری است.

 

سبد حصیری

10- فضای ذخیره سازی فراهم کنید.

 کمد ملافه اضافی برای مهمان ندارید؟ مشکلی نیست. بالش ها و پتوهای اضافی در یک سبد جذاب قرار دهید، همانطور که در این تصویر دیده می شود. کاری کنید که مهمان تان در خانه شما  احساس راحتی کند. حتی می توانید حوله ها، دمپایی های میهمان را در سبدی قرار دهید تا به مهمانان شما یادآوری کند که شما از دیدن آنها چقدر خوشحال هستید.

 منبع: https://www.thespruce.com/decorating-with-baskets-4157914

 

   

 

 

 

 

برچسب گذاری توسط

۴ دیدگاه در “۱۰ ایده ساده برای تزئین منزل با سبد

  1. جالب بود

    1. بسیار عالی و جالب بود. ایده های خوبی دادید. متشکرم

      1. ممنون از اینکه وقت گذاشتین و مطالعه کردین. سپاس از شما

  2. ممنون از مطالب خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.