۵ راه ارزان و آسان برای اینکه محیط و میز کار خود را سرگرم‌کننده‌تر کنید.

شما تمام روز پشت میز کار تان می‌نشینید. اما گاهی اوقات برای نوشیدن آب یا چای و نسکافه، استفاده از سرویس بهداشتی یا رفتن به یک جلسه از جایتان بلند می‌شوید. اما در بیشتر روز، شما در یک بخش کوچک از دفتر نشسته‌اید. پس چرا میز کار خود را مانند خانه خود تزئین نکنید؟ ما در مورد یافتن راه‌های کوچک و خلاقانه صحبت می‌کنیم تا فضای کاری شما شخصی‌تر شود.

میز کار 2

  1. برای آویزان کردن عکس‌ها یک سیم نصب کنید.

خیره شدن به یک سیم با عکس‌های زیبا نه‌تنها سرگرم‌کننده است، بلکه به همکاران شما کمک می‌کند تا با داستان‌های شما آشنا شوند.

میز کار 3

  1. یادداشت‌ها را در نگهدارنده‌های رنگارنگ قرار دهید.

به‌جای چسباندن کاغذها به دیوار یا کنار رایانه، از نگهدارنده‌های رنگارنگ یادداشت‌ها استفاده کنید. یا با استفاده از آنها برای نمایش پیام‌های نشاط‌آور در تمام طول روز سرحال بمانید.

میز کار 4

  1. روی میز کار خود تعدادی گیاه قرار دهید.

گیاهان یک راه آسان برای زیبا کردن میز کار شما هستند و باعث می‌شوند هر روز احساس موفقیت کنید. برخی از انواع گیاهان در واقع می‌توانند هوای دفتر کار شما را تصفیه کنند. اگر فکر می‌کنید که نمی‌توانید از آنها نگهداری کنید، از ساکولنت‌ها شروع کنید.

میز کار 5

  1. از مگنت‌ها و آهنرباهای جذاب استفاده کنید.

اینها راه‌های کوچکی هستند که اگر حتی قصد تغییر کامل فضای کاری خود را ندارید، می‌توانید به دیوار دفتر کار خود کمی رنگ بدهید. برای تخته مغناطیسی یا چوب‌پنبه‌ای خود، آهنرباهای سرگرم‌کننده و پین‌های فشاری را انتخاب کنید.

میز کار 5

  1. به ابزارهای نوشتاری خود کمی رنگ اضافه کنید.

حتی اگر بقیه قسمت‌های میز کار شما ساده باشد، یک خودکار رنگارنگ انجام کار شما را بسیار سرگرم‌کننده‌تر می‌کند. باور نمی‌کنید؟ به دوران مدرسه فکر کنید، زمانی که مداد و خودکارهای زیبا را جمع می‌کردید. خیلی شگفت‌انگیز بود. شما می‌توانید هر روز با پیداکردن چند خودکار که باعث لبخند شما می‌شود، این احساس را دوباره زنده کنید.

 

منبع: www.themuse.com

 

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.