دکور کردن فضا با کوسن های نشیمن

اگر می خواهید یک اتاق نشیمن رسمی به مکانی صمیمی تر و زنده تر تبدیل شود، چند کوسن نشیمن را روی فرش بیندازید که یک روش عالی برای افزودن جذابیت و دنجی به فضای داخلی شما است.

کوسن نشیمن

کوسن های نشیمن باعث می شوند که مهمانان احساس کنند که در خانه خود هستند. این کوسن ها هم در فضای رسمی و هم در فضای معمولی قابل استفاده هستند.

کوسن نشیمن 1

 یکی یا دو عدد از آنها را به اتاق نشیمن خود اضافه کنید تا میز جلو مبلی را به فضایی برای رنگ آمیزی یا بازی های رومیزی بچه ها تبدیل کند و یا هنگامی که اعضای خانواده برای تماشای فیلم یا یک مسابقه ورزشی دور هم جمع شده اند، نشیمن های اضافی ایجاد کنید.

کوسن نشیمن2

در زمستان می توان از آن ها برای نشستن در کنار شومینه استفاده کرد و در تابستان آن ها را در کنار پنجره باز یا در تراس قرار دهید تا از هوای تازه لذت ببرید.

کوسن نشیمن3

این کوسن های نشیمن با رنگ های جذاب و دلنشین  با هر نوع دکوراسیونی ترکیب می شود. همچنین می توان از آنها برای پشتیبانی اضافی برای تکیه به کاناپه هم استفاده نمود. تصاویر زیر اتاق های نشیمن مختلف جهت ایده گرفتن می باشد.

کوسن نشیمن4 کوسن نشیمن5 کوسن نشیمن 6 کوسن نشیمن 7 کوسن نشیمن 8 کوسن نشیمن 9 کوسن نشیمن10 کوسن نشیمن11 کوسن نشیمن 12اقتباس از: https://www.shelterness.com

 

برای دیدن کوسن های نشیمن ما <کلیک کنید>

برچسب گذاری توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.