خواص درمانی و جالب سنگ کریستال کوارتز برای منزل و محل کار

ویژگی سنگ کریستال کوارتز

می توان ساعت های زیادی را به درون یک کریستال کوارتز نگاه کرد و مسحور پیچیدگی اشکال مختلف آن گردید. هر کریستال منحصر به فرد و زیبا است.  برای اتصال به انرژی کریستال کوارتز، نیازی به سطح انرژی بالایی نیست، بلکه فقط باید ذهنی باز و کنجکاو باشید.

کریستال کوارتز درمانی

ویژگی خاص کریستال کوارتز شفاف چیست؟ چگونه می توان از آن برای بهبودی در خانه استفاده کرد؟

یکی از ویژگی های متمایز کوارتز این است که شما می توانید آن را با هدف مورد نظر خود برنامه ریزی و شارژ کنید.
برنامه ریزی یک کریستال با هدف مورد نظر به این معنی است که کریستال افکار خاص یا کیفیتی از انرژی را که شما می خواهید در خود نگه می دارد.  به عنوان مثال، شارژ آن با انرژی طبیعت به این معنی است که کریستال خود را در هر نقطه طبیعی که می خواهید انرژی آن را احساس کنید و به آن متصل شوید ببرید و آن قادر است آن انرژی را در خود جذب و حمل کند. مثل جنگل بارانی،یا نقطه مورد علاقه شما ساحل دریا.

توانایی متمایز دیگر کوارتز، توانایی پاکسازی/ شستشو / تصفیه انرژی اطراف آن است. به همین دلیل است که به عنوان مثال می توانید جواهرات خود را بر روی یک راف کریستال کوارتز قرار دهید و پس از چند ساعت احساس کنید که تمیز شده اند.

کریستال کوارتز

خواص فنگ شویی

در فنگ شویی از کوارتز شفاف به دلیل توانایی نگه داشتن و تغییر شکل نور و همچنین پاک سازی / تصفیه انرژی استفاده می شود. کوارتز شفاف را می توان به عنوان یک درمان در فنگ شویی در هر منطقه باگوا که نیاز به پاکسازی دارد و در آن نقطه مخصوص عنصر فنگ شویی زمین است، استفاده کرد.

یک راف کوارتز شفاف در اتاق نشیمن می تواند یک درمان عالی برای ایجاد هماهنگی بیشتر در خانواده باشد. یک کوارتز شفاف کریستالی برای انواع موقعیت های فنگ شویی، از کنار درب ورودی گرفته تا گوشه ای تاریک با انرژی راکد، استفاده می شود و باعث حس طراوت و نور می شود.

سنگ کوارتز

 مکان قرار دادن برای فنگ شویی خوب

اگر راف کوارتز شفاف و بزرگی دارید، می توانید آن را در هر مکانی که احساس نیاز کنید، قرار دهید. حتماً مرتباً سنگ خود را تمیز کنید و هر از چند گاهی آنها را از مکانی به مکان دیگر انتقال دهید. مثلا بعد از چند ماه احساس می کنید که آنها را باید نزدیک درب ورودی خود منتقل کنید. به احساسات خود اعتماد کنید و به کریستال خود گوش دهید.

اگر یک راف بزرگ شفاف دارید، بهتر است آن را در منطقه ای از باگوآ قرار دهید که عنصر فنگ شویی زمین را به عنوان عنصر حاکم یا عنصر مغذی داشته باشد.

سنگ کریستال کوارتز

کوارتز کریستال تقویت انرژی شانس

کوارتز دارای نقاط انرژی بسیار قوی می باشد. آنها معمولاً در ساعت ها و تجهیزات مختلف الکترونیکی استفاده می شوند. شما می توانید یک کریستال کوارتز را در کنار کریستال های دیگر قرار دهید تا خصوصیات و قدرت های آنها را تقویت کند. کریستال ها عناصر خاکی هستند و هرگز نباید آنها را در بخش شمال قرار داد (عنصر آب). این کار باعث ایجاد یک چرخه مخرب در شمال از برخورد عناصر آب و خاک می شود.

راف کوارتز

مکان های مناسب و موارد استفاده

کریستال شفاف کوارتز به دلیل کاربردهای زیادی که دارند بسیار محبوب هستند.

با قرار دادن این کریستال در بخش شمال غربی، شانس حود را افزایش دهید.

برای موفقیت در تحصیل، یک کریستال کوارتز شفاف را در بخش شمال شرقی یا روی میز مطالعه قرار دهید.

با آویختن این کریستال یا قرار دادن آن در بخش سلامت (شرق) سلامتی خود را ارتقا ببخشید.

با قرار دادن آن در گوشه جنوب شرقی میز کار خود شانس افزایش ثروت را فعال کنید.

 

برنامه ریزی کردن کریستال کوارتز:

در فنگ شویی اعتقاد بر این است که کوارتز می تواند برای کارهای خاص، خواسته ها یا ایده آل ها برنامه ریزی شود. برای برنامه ریزی یک کریستال، باید در حالی که هدف خود را بیان می کنید یا مراقبه می کنید آن را در دست نگه دارید. پس از برنامه ریزی، کریستال را در بخش مناسب متناسب با هدف خود قرار دهید. مانند جنوب شرقی (اقبال ثروت) یا جنوب غربی (شانس عشق / رابطه).

کوارتز شفاف برای انتقال، پاکسازی و جذب انرژی استفاده می شود و کاربردهای زیادی در شفای بیماری، مدیتیشن و کارهای معنوی دارد.

اعتقاد بر این است که کوارتز به دلیل وضوح و تمایل به تشکیل بلورهای مستقیم، وضوح و تمرکز را در ذهن ایجاد می کند، به تصمیم گیری کمک می کند و هوش و ذکاوت را تقویت می کند.

این ماده به معنای واقعی کلمه انرژی را به یک منطقه مورد نظر هدایت می کند. همچنین برای تقویت اثر در کنار سایر کریستال ها استفاده می شود.

از دیگر ویژگی های اصلی کوارتز قدرت ترمیم و پاکسازی آن است.

کوارتز دارای انرژی پاک است که اعتقاد بر این است که درد را تسکین می دهد و باعث ترمیم می شود. برای پاکسازی ذهن، بدن و روح از انرژی منفی و بیماری ها استفاده می شود و آن را به یک کریستال همه کاره و بی نظیر تبدیل می کند.

 

منابع:

https://www.thespruce.com/what-is-a-clear-quartz-crystal-1274383

https://feng-shui.lovetoknow.com/feng-shui-tips/good-luck-crystals

https://www.crystalage.com/online_store/stone_type/quartz.cfm

 

سنگ های درمانی-دکوراتیو را از فروشگاه سبکت خریداری فرمایید:

منشور آمتیست

در اینستاگرام با ما همراه باشید.

https://www.instagram.com/sabket.saba/

برچسب گذاری توسط

۱ دیدگاه در “خواص درمانی و جالب سنگ کریستال کوارتز برای منزل و محل کار

  1. چقدر عالی بود ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.