کریستال آمتیست، درمانگر در فنگ شویی

کریستال آمتیست در بین تمام کریستال ها بسیار محبوب و مقرون به صرفه می باشد. برای همین باعث می شود که انتخابی عالی به عنوان هدیه، یا برای دفتر کار، خانه، باغ و حتی ماشین باشد!

کریستال کوارتز

آمتیست به سه شکل خوشه یا منشور و همچنین راف وجود دارد.

بیایید ببینیم چه چیزهای خاصی در مورد کریستال آمتیست وجود دارد. از کجا آمده و چگونه می توان از آن برای بهبودی، در جواهرات یا فنگ شویی خوب در خانه استفاده کنیم.
آمتیست کریستال

کریستال آمتیست

رنگ های آمتیست از صورتی روشن تا بنفش پررنگ باعث تقویت قدرت درمانی این کریستال می شوند. آمتیست قادر است هر فضایی را از ارتعاشات منفی پاک کند و مکان مناسبی را ایجاد می کند تا فرد به منبع قدرت خودش برگردد. هیجانات بیش از حد را آرام می کند و با پاکسازی نابسامانی های ذهن، انتقال به حالت مراقبه را آسان تر می کند.

گفته می شود که، آمتیست سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و به بهبود عدم تعادل دستگاه تنفسی و پوست کمک می کند. جالب است بدانید که نام آمتیست از ریشه یونانی ترجمه شده که به معنی سنگی است که می تواند فرد را از مسمومیت محافظت کند.

کریستال آمتیست

ریشه ها

آمتیست بیشتر در برزیل و اروگوئه وجود دارد، اگرچه در کره جنوبی، کانادا و ایالات متحده نیز یافت می شود. بهترین آمیتیست با بالاترین کیفیت، آمتیست روسیه است.

آمتیست

خواص

در فنگ شویی، از آمتیست برای پاکسازی و همچنین اتصال به درجات بالاتر انرژی استفاده می شود. برای همین می توان از آن برای ایجاد آرامش در خانواده هایی که بحث و سو تفاهم بیش از حد وجود دارد استفاده کرد. همچنین به مطالعه و یادگیری نیز کمک کند.

سنگ آمتیست

مکان قرارگیری

آمتیست یک درمان فنگ شویی عالی برای مناطق زیر است:

شمال شرقی (رشد معنوی و تزکیه نفس)،

جنوب شرقی (ثروت و فراوانی) ،

و همچنین جنوب (نور درون / شهرت و آوازه).

همچنین می توانید یک خوشه یا راف کوچک آمتیست را در اتاق کار یا اتاق نشیمن خود قرار دهید.

آمتیست درمانگر

فرم و رنگ

بهترین و قدرتمندترین همچنین گرانترین، آمیتیست به رنگ بنفش پررنگ است. یک آمتیست با عمق شفافیت بالا نیز بسیار موثر و همچنین زیبا خواهد بود. بنابراین قیمت بالاتری دارد. با همه اینها اگر کمی به دنبال آن قطعه عالی بگردید، می توانید آمتیست را با قیمت های بسیار مقرون به صرفه پیدا کنید.

همچنین فرمی را انتخاب کنید که بهترین نیاز شما را برآورده کند.کریستالهای آمتیست صیقل خورده بسیار مقرون به صرفه هستند ، یافتن آنها آسان است و به راحتی می توانید در کیف و جیب خود قرار دهید. همچنین می توانید چند عدد از آنها را در یک کاسه بگذارید. خوشه ها و راف های آمتیست در هر منطقه ای از خانه شما قرار می گیرند و زیبا هستند و می توانند بیشترین تاثیر را داشته باشند.

 

منبع: https://www.thespruce.com/what-is-amethyst-crystal-power-1274382

 

برچسب گذاری توسط

۵ دیدگاه در “کریستال آمتیست، درمانگر در فنگ شویی

  1. سلام
    آیا باید سنگ ها رو داخل یک ظرف قرار داد؟

  2. عالی

  3. ممنون خیلی خوب بود

  4. سلام. لطفا در مورد مکان های قرارگیری بیشتر توضیح بدین ممنون

    1. در مقالات بعدی به این موضوع بیشتر می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.