چگونه یک کنسول تلویزیون را مانند یک طراح استایل کنیم؟

تزئین کنسول تلویزیون کار ساده ای نیست، زیرا کنسول تلویزیون شما یک بوم خالی نیست. هر قطعه باید طوری چیده بشود که حواس را از صفحه تلویزیون شما، پرت نکند. و دکوراسیون شما باید در کنار تلویزیون شما خوب به نظر برسد – خواه روشن یا خاموش باشد.

بنابراین مستقیماً برای مشاوره به سراغ کارشناسان رفتیم. ما از چهار طراح داخلی پرسیدیم که چگونه یک کنسول تلویزیونی را طراحی کنیم، و آنها نکات زیادی داشتند – برخی کلاسیک، برخی غیرمنتظره، و همه آنها به راحتی در خانه انجام پذیر است.

کنسول 1

تلویزیون خود را بالای کنسول خود نصب کنید.

نصب تلویزیون روی دیوار کار سختی نیست. فضای کنسول شما را آزاد می کند و باعث راحت تر دیده شدن تلویزیون می شود. به گفته کارشناسان ما، شما می توانید آن را بسیار نزدیک به کنسول خود نصب کنید. کریستن کانر، طراح داخلی، می‌گوید: شما کافیست ۱ تا ۲ اینچ بالای کنسول تلوزیون را نصب کنید“.

کنسول 2

دکوراسیون را به حداقل برسانید.

ممکن است وسوسه شوید که کنسول تلویزیون خود را با دکور پر کنید – اما در مقابل این خواسته مقاومت کنید.

 مری بث کریستوفر، طراح داخلی MBC، می‌گوید: “اگر تلویزیون در ارتفاع درست بالای کنسول نصب شده باشد (که پایین‌تر از آن چیزی است که اکثر مردم فکر می‌کنند)، دکوراسیون مینیمال کافیست”. تعدادی کتاب‌ ، یک گیاه کوچک و شاید یک شی معنی‌دار کفایت می کند”.

کنسول 3

از عکس های قاب شده دوری کنید.

در دنیای طراحی داخلی، استفاده از عکس‌های قاب شده نتیجه کار را نهایی و زیبا تر می کند. اما هنگام تزیین کنسول تلویزیونی، آنها یک نه بزرگ هستند.

سارا کول، طراح داخلی، می‌گوید: هیچ عکس قاب‌شده ایی روی کنسول قرار ندهید. شما در حال حاضر یک تلویزیون در آنجا دارید که یک تصویر غول پیکر است و برای رقابت با آن به تصاویر بیشتری نیاز ندارید.

کنسول 4

تجهیزات را از دید دور نگه دارید.

 وسایل ناخوشایند – مانند ریموت‌ها، سیم‌ها و کنسولهای بازی‌ – را دور از دید و داخل کنسول خود نگه دارید.  کانر می‌گوید: کنسول تلویزیون باید فضایی برای کنار گذاشتن وسایل در زمانی که از آن استفاده نمی‌شود داشته باشد، بنابراین می‌توانید قسمت روی کنسول را به چند دکور خاص اختصاص دهید. این مکان نباید مکانی برای کنترل از راه دور، کنترلر و بازی ها باشد، زیرا تمام هدف یک کنسول پنهان کردن و ذخیره این نوع موارد است.

کنسول 4

بلندگوهای خود را با soundbar معاوضه کنید

 لیزا کارولا، طراح استودیو فیش اند کو، می‌گوید: مردم اغلب از کنسول به عنوان سطحی برای قرار دادن بلندگوها استفاده می‌کنند.همیشه به جای قرار دادن بلندگوهای خود بر روی کنسول، از Soundbar استفاده کنید که می تواند زیر تلویزیون نصب شود. با انجام این کار، می‌توانید تجهیزات را از کنسول خود دور نگه دارید و فضا را برای دکوراسیون زیباتر آزاد کنید.

کنسول 6

کنسول خود را با رنگ های زیبا رنگ آمیزی کنید.

به جای اینکه کنسول خود را با با وسایل رنگی بپوشانید، خود کنسول را به نقطه برجسته تبدیل کنید. کانر می گوید: کل کنسول را رنگ آمیزی کنید و آن را به عنوان یک دکور برجسته کنید. این کار باعث کاهش به هم ریختگی بصری می شود”.

کنسول 7

دکوراسیونی را انتخاب کنید که مانع دید شما نشود.

یکی از اشتباهات رایج مردم هنگام تزئین کنسول تلویزیون چیست؟ کریستوفر می‌گوید: قرار دادن چیزهای زیاد یا اقلامی که خیلی بلند هستند و با تلویزیون رقابت می‌کنند.

 دکوراسیون خود را ساده و شیک کوتاه نگه دارید. و قطعات بلند را در کناره های کنسول قرار دهید، جایی که تلویزیون شما را نمی پوشانند.

 منبع:

https://www.mydomaine.com/tv-entertainment-center-ideas-5322907

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.