چگونه میز جلو مبلی مناسب خود را انتخاب کنیم؟

میز جلو مبلی

 چه چیزی نیاز دارید؟

ممکن است بسته به اینکه نشیمن خود را چگونه تزئین کرده اید، میز رسمی تری را نیاز داشته باشید. سطوح شکننده تر و ظریف تر مانند شیشه را می توان در سالن پذیرایی استفاده کرد.

 اتاق نشیمن به میز محکم تری نیاز دارد. همچنین ممکن است به دنبال میزهایی باشید که کشو داشته باشد. سطح میز اتاق نشیمن باید جنس خوبی داشته باشد. زیرا ریختن تنقلات یا قرار دادن پاها روی میز رایج‌تر است. رویه‌های شیشه‌ای معمولاً برای اتاق‌های نشیمن مناسب نیستند. نه فقط به دلیل شکنندگی، بلکه به دلیل رد انگشت و خط و خش. برای رویه های شیشه ای بدون قاب، خطر گوشه های تیز وجود دارد، به خصوص زمانی که بچه های کوچک دارید. سطوح ظریف نیز در صورت استفاده زیاد ممکن است خراشیده شوند.

کدام جنس را ترجیح می دهید؟

هنگامی که یک میز می خرید، انتخاب های مختلفی در مورد جنس آن دارید. واضح ترین ماده ای که به ذهن می رسد چوب است. اما لازم نیست خود را به چوب محدود کنید.

 به اتاق و سایر مبلمان خود نگاهی بیندازید تا مشخص کنید چه متریالی بهتر به نظر می رسد. اکریلیک شفاف و گلس می تواند اتاق کوچک را بازتر نشان دهد. درخشش فلز می تواند همین هدف را انجام دهد. گلس، اکریلیک، فلز و سنگ نیز در یک اتاق مدرن خوب به نظر می رسند.

 چوب های تیره تر، مانند چوب ماهون یا گردو، یا موادی مانند مرمر و فلز می توانند در یک اتاق سنتی خوب به نظر برسند.

 چرم یا چرم مصنوعی می توانند در سبک های مختلف به خوبی کار کنند و همچنین نگهداری از آنها آسان است.

دوام و ایمنی مواد استفاده شده را در نظر بگیرید، به خصوص زمانی که بچه های کوچک دارید.

چه نوع شکل و اندازه ای بهتر است؟

میزهای جلو مبلی در اشکال مختلف موجود هستند. در حالی که شکل اتاق می تواند در انتخاب میز نقش داشته باشد. شما باید بیش از هر چیز به مبلمان خود توجه کنید.

یک میز مستطیلی یا بیضی شکل برای اتاق های کوچکتر به خوبی کار می کند. میزهای مربعی یا گرد برای مبلمان بزرگ مناسب هستند.

 میزهای گرد یا بیضی به دلیل عدم وجود گوشه های تیز برای کسانی که در منزل کودک دارند مناسب است. هنگام انتخاب اندازه، مقیاس های واقعی را در نظر بگیرید. میزی را انتخاب کنید که بیش از دو سوم طول مبل شما نباشد. نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که فضای کافی در اطراف میز برای قرار گیری پاها بگذارید. بین میز و مبل حداقل ۷۵ سانتیمتر فاصله بگذارید. ارتفاع میز شما باید به اندازه نشیمنگاه مبل شما باشد یا ارتفاع کمتری داشته باشد.

 

منبع: https://www.thespruce.com/choose-a-coffee-table-1391479

 

 

 

برچسب گذاری توسط , ,

۳ دیدگاه در “چگونه میز جلو مبلی مناسب خود را انتخاب کنیم؟

  1. mamnoon az matalebe khoobeton

  2. جالبه ممنون

  3. خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.