چگونه از وسایل دکوری در خانه مان استفاده کنیم:

لوازم دکوری کل حس پویایی یک اتاق را تغییر می دهند آنها می توانند بدون نیاز به دکوراسیون مجدد حس و حال جدید و زیبا رابه خانه هایمان بدهند. لوازم دکوری نه تنها می توانند حس گرمی را اضافه کنند ، بلکه می توانند نقش موثری در کامل کردن دکوراسیون خانه ما بازی کنند.

شخصیت خود را بیان کنید

با استفاده از رنگ ها و بافت های مختلف می توانید حس و حال اتاقها را تغییر دهید با اینکار حتی می توانید سبک خود را نشان دهید و آن را شخصی سازی کنید. قفسه های دیواری ساده و معمولی که در اکثر خانه ها وجود دارند به شما فرصتی می دهند تا طیف وسیعی از وسایل شخصی مورد علاقه خود را در آنها به نمایش بگذارید. از طرف دیگر، می توانید آنها را با شمعدانهای زیبا و متنوع پر کنید تا یک کانون دراماتیک ایجاد گردد.

چگونه از وسایل دکوری در خانه مان استفاده کنیم:
دکوراسیون خود را فصلی کنید

 با هر فصل جدید ، ترندهای مختلفی از دکوراسیون منازل به وجود می آید ، اما جایگزینی هر سه ماه یکبار وسایل خانه امکان پذیر نیست. اما به روزرسانی لوازم دکوری روشی ساده برای ادای احترام به یک فصل جدید است، آنها می توانند حس یک اتاق را در بهار سبک تر و روشن تر کنند و یا در زمستان ایجاد راحتی و گرما بکنند. وجود یک گلدان بزرگ شیشه ای می تواند مرکز اصلی برای تغییر حال هوای اتاق ما باشد، چون می توانید آن را با گیاهان فصلی پر کنید و آنها را در طول سال به روز کنید. مثلا در ماه های پاییزی در گلدان مخروط های کاج بریزید و در تابستان آنها را با شکوفه های تازه جایگزین کنید.

به اتاق خود حس شادی بدهید

 اگر از رنگ های خنثی برای دکوراسیون منزل خود استفاده کردید می توانید بر اساس سلیقه و علاقه از لوازم دکوری رنگی جهت زیبا تر کردن آن وسایل استفاده کنید. مثلا می توانید برای ایجاد حس خلاقانه و شکوهمند و در عین حال پیچیده از کوسن ارغوانی ما بر روی مبل کرم رنگ خود استفاده کنید. 

چگونه از وسایل دکوری در خانه مان استفاده کنیم:
نورپردازی

 شمع ها نه تنها حس زیبایی را به هر فضایی هدیه می دهند بلکه به ایجاد حس مثبت در فضا نیز کمک شایانی می کنند. چه بخواهید در حمام یک محیط آرام ایجاد کنید و یا یک فضای رمانتیک در اتاق ناهار خوری ، می توانید برای هر مکان از شمع های زیبا استفاده کنید.

ترکیب چندین دکوری

 با اضافه کردن یک وسیله دکوری جدید در اینجا و آنجا به راحتی می توانید اتاق خود را به روز کنید، اما اگر می خواهید تغییرات بیشتری ایجاد کنید ، از چندین وسیله دکوری مشابه استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگرچه تابلوهای چوبی مدرن ما به تنهایی هم زیبا به نظر می رسند اما وقتی که آنها را باهم به دیوار بزنید، حس زیبا تر و مدرن تری به فضا می دهند. از طرف دیگر می توانید از چندین وسیله دکوری برای ایجاد یک نقطه تمرکز در اتاق استفاده کنید. استفاده از لوازم دکوری در وسط اتاق فضا را به هم ریخته بنظر میرساند اما جمع آوری آنها در یک مکان مانند میز کنار مبل و یا در یک قفسه دیواری باعث جلب توجه آن قسمت از اتاق می شود. اندازه و شکل لوازم دکوری را تغییر دهید تا علاقه بصری ایجاد شود.

دکوری های پر کاربرد

 وسایل دکوری زیادی هستند که هم چنبه زیبایی دارند و هم قابل استفاده هستند . وجود این وسایل در منزل باعث تغییر حس و حال منزل در کنار استفاده بهینه از آنها خواهد شد. برای مثال می توانید از جالباسی های چوبی متحرک ما  استفاده کنید که هم به عنوان یک دکوری زیبا بر روی دیوار استفاده می شوند و هم به عنوان جالباسی برای آویز لباس ، از انها می توان برای دکورکردن اتاق خواب خود و یا ورودی و یا هر کجای دیگر منزل بهره ببرید که در آن واحد هم زیبایی و هم کاربردی بودن را به خانه شما هدیه می دهد. 

Cart
Your cart is currently empty.