چرا میز گرد برای نشیمن مناسب تر است؟

برای یک میز جلو مبلی گرد فضایی با کاناپه یا مبل تمام سکشنال مناسب است. طراح داخلی مگان بسینجر بنیانگذار و مدیر Stevie Interiors می گوید: “این نوع مبل ها که عموما فضای بیشتری را اشغال می کنند، خطوط سخت زیادی دارند و بنابراین میز گرد ظاهر را نرم می کند و به خوبی در گوشه کوچک جا می شود و حس جریان را می افزاید.”

یکی دیگر از چیدمان های ایده آل زمانی است که می خواهید یک مکان نشستن رسمی تری طراحی کنید. بسینجر دوست دارد چهار صندلی اتاق نشیمن را در اطراف یک میز جلومبلی گرد بزرگتر قرار دهد و یک مکان صمیمی برای گفتگو و حتی شب نشینی ایجاد کند.

میز جلومبلی

 

یکی از فواید میز جلومبلی گرد

وقتی کوچولوها در حال دویدن هستند، یک میز گرد می تواند خیلی بهتر باشد. او می‌گوید: “ما مشتریانی داریم که کودکان خردسال دارند که اغلب می‌افتند و به گوشه میز برخورد می‌کنند. اگر میز به شکل مربع یا مستطیل باشد، اصلا حس خوبی ندارد!”

میز جلومبلی

استفاده از میز گرد در خانه های کوچکتر

بسینجر معتقد است اگر فضای زیادی نداشته باشید میز گرد واقعا عالی است. زیرا این میزها معمولا کوچکتر هستند و به اندازه یک میز مربع یا مستطیل فضا را اشغال نمی کنند. برای آپارتمان‌های شلوغ، به دنبال گزینه‌ای گرد با روکش شیشه‌ای باشید که به گفته او، “احساس مطبوع بیشتری را القا می‌کند”.

 

میز جلومبلی

 ۳ نکته که به شما کمک می کند میز گرد خود را مانند یک حرفه ای بچینید.

شماره ۱: آن را لایه لایه کنید.

بسینجر می‌گوید این روش برای میز یا قفسه‌ی کتاب هم استفاده می‌شود. “به ارتفاع ها و بافت های مختلف فکر کنید و آنها را روی میز قرار دهید. چند کتاب‌، گلدانی با گلهای تازه یا خشک و شاید یک شی دیگر، مانند شمعدان قدیمی یا برنجی.”

 

شماره ۲: در ۳ ثانیه تصمیم بگیرید.

بسینجر پیشنهاد می‌کند: “من همیشه به مردم می‌گویم که از شلوغی میز اجتناب کنند. “.  می توانید این کار را با تقسیم میز در سه بخش انجام دهید که ظاهری متعادل ایجاد می کند.

 

شماره ۳: آن را تونال نگه دارید.

برای داشتن ظاهری ساده و موثر، همه چیز را در همان رنگ ها یا رنگ های مکمل نگه دارید. و دوباره، با ارتفاع و بافت های متنوع بازی کنید. این کار ظاهر را تمیز و منظم نگه می دارد.

 

میز جلومبلی

میزهای بیضی

بیسینجر، دوست دارد یک میز بیضی را با یک مبل ال ساده ست کند. پیشنهاد می‌کند که به میزهای گرد و عجیب‌تر متمایل شوید، که برخی از آن‌ها پایه‌های ضخیم، جزئیات بتونی و حتی اشکال جالب دارند. “هر چه که باشد، دور شدن از لبه های سخت شما را به ماجراجویی در دکوراسیون می برد. اشکال گرد سرگرم کننده تر هستند”.

 

منبع: https://camillestyles.com/design/round-coffee-table-decor-ideas/ 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب گذاری توسط , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.