چرا سنگ های کریستال قدرتمند هستند؟

 کریستال ها به طور طبیعی سنگ هایی هستند که برای شکل، بافت و درخشندگی منحصر به فردشان ارزشمندند. تمدن های باستان کریستال ها را در زندگی روزمره گنجانده و آنها را در مناسک، داروها و حتی محصولات زیبایی ادغام می کردند. به عنوان مثال، مصریان تصور می کردند که کوارتز صورتی به جوان نگاه داشتن فرد کمک می کند.

بلورها هنوز هم در جامعه ما نقش های اساسی دارند: بسیاری از فن آوری ها- از جمله ماهواره ها، تلفن های همراه، تلویزیون ها، ساعت ها و رایانه ها – حاوی اجزای بلوری هستند که برای توانایی آنها در تبدیل پالس های الکتریکی یا خصوصیات نوری استفاده می شوند. آنها همچنین در محصولات زیبایی و مراسم فرهنگی استفاده می شوند. به عنوان مثال، الماس نماد عشق ابدی است و بنابراین، یک سنگ محبوب برای حلقه های نامزدی است. از آنجا که الماس، شکل جامد عنصر کربن و بسیار سخت است، در تیغه های اره، مته های حفاری و چرخ های سنگ زنی استفاده می شوند. روزگاری، چنین فناوری مطمئناً جادو محسوب می شده است.

ما می توانیم از کریستال ها برای شناسایی، بالا بردن و هدایت انرژی به یک منبع هدف استفاده کنیم.

شفادهندگان با کریستال معتقد هستند که اثر کریستال ها از ترکیبات ساختاری آنها ناشی می شود. اعتقاد بر این است که انرژی کریستال از طریق شکل هندسی سنگ جریان دارد و کریستال های مختلف انرژی های مختلف درمانی را تولید می کنند. تحت فشار، آنها انرژی تولید می کنند و ما می توانیم از آنها برای شناسایی، افزایش و هدایت انرژی به یک منبع هدف استفاده کنیم.

از آنجایی که کریستال ها به طور طبیعی قدرت ذاتی ما را منعکس می کنند، ابزار تجلی بسیار پویایی هستند. وقتی کریستالی را با نیت معنوی تلفیق می کنیم، پیوند همزیستی با آن ایجاد می کنیم. کریستالی که با انرژی شارژ می شود، می تواند به طور مستقل تحول ایجاد کند.

 

چگونه با کریستال ها کار کنم؟

 در حالی که کاربردهای مدرن کریستال ها از زیبایی تا تکنولوژی متفاوت است، بیایید در مورد استفاده از این سنگ های قیمتی زیبا به عنوان بخشی از یک تمرین معنوی صحبت کنیم. اگرچه شفا گرفتن با کریستال گیج کننده و عجیب به نظر می رسد، اما شروع آن بسیار آسان است.

به یک درایو فلش USB فکر کنید. این دستگاه ها برای گرفتن، ذخیره و انتقال اطلاعات طراحی شده اند. عملکرد کریستال ها به همین صورت است. در حقیقت، طی چندین سال گذشته، محققان دیسک کوچکی را ساخته اند که ملقب به “کریستال حافظه سوپرمن” است و فایل های روی آن با کوارتز ذوب شده نوشته شده اند. هر یک از این دیسک ها می توانند حداکثر ۳۶۰ ترابایت داده را تا ۱۴ میلیارد سال ذخیره کنند. به همین ترتیب، اعتقاد بر این است که می توان کریستال ها را برای دریافت، جذب و انتقال احساسات برنامه ریزی کرد (“هماهنگ” کرد). شما می توانید کریستال خود را برای اهداف مختلف تنظیم کنید. که می تواند خرد، سلامتی، عشق یا رفاه را ارتقا دهد.

قبل از اینکه کریستال خود را تنظیم کنید، باید مطمئن شوید که ارتعاشات آن را دوباره تنظیم می کنید. کریستال خود را با آب بشویید، یا با دود مریم گلی یا پالو سانتو تمیز کنید و کریستال را از میان دود عبور دهید. همچنین می توانید مدتی آن را در خاک دفن کنید (در یک گلدان هم می شود) یا آن را زیر ماه کامل بگذارید.

 وقتی کریستال پاک شد شما آماده برنامه ریزی هستید، آن را در دست بگیرید، چشمان خود را ببندید و قصد خود را بگویید. هدف خود را تکرار و تجسم کنید و احساس کنید کریستال انرژی شما را جذب می کند. به شهود خود اعتماد کنید – خواهید فهمید که انتقال انرژی چگونه انجام می شود. اکنون که انرژی به این شکل فیزیکی ذخیره شده است، می توانید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید قدرت آن را درگیر کنید. بعضی افراد دوست دارند بلورهای خود را در جیب یا کیف نزدیک خود نگه دارند. ممکن است تصمیم بگیرید کریستال خود را در یک مکان ثابت مانند طاقچه پنجره یا گوشه اتاق نگه دارید.

 

چگونه کریستال مناسب را انتخاب کنم؟

شفادهندگان با کریستال اغلب می گویند که شما بلور را انتخاب نمی کنید، بلور شما را انتخاب می کند. در واقع، شروع کار کریستال با روند انتخاب آغاز می شود. اگر قصد دارید شخصاً از فروشگاه خریداری کنید، اجازه دهید شهود شما، راهنمایی برای دستیابی شما باشد. چشمان خود را ببندید و دستان خود را بر روی سنگ های صاف و خنک قرار دهید.

اکنون، قصد خود را در نظر بگیرید: دوست دارید چه چیزی را مهار کنید؟ با تمرکز، کریستال ها و سنگ های مختلف موجود را در دست خود فشار دهید.  احساسات جسمی و عاطفی خود را مشاهده کنید. آیا کف دست شما گرما دارد؟ آیا احساس انرژی می کنید؟ آرام هستید؟ به یاد داشته باشید، هیچ سلسله مراتبی وجود ندارد. سنگی را انتخاب کنید که روح شما را تسکین می دهد.

 اگر ترجیح می دهید بلور خود را بصورت آنلاین خریداری کنید، خصوصیات ذاتی بلورها را جستجو کنید. برای یافتن سنگ متناسب با هدف شما، عملکرد ذاتی آن را با هدف خود مطابقت دهید. در زیر پنج گزینه عالی برای کسانی که تمرین بلور خود را شروع می کنند آورده شده است.

 

کریستال

 کوارتز شفاف

 کوارتز شفاف که به عنوان “Master Healer” شناخته می شود ، قدرتمند و همه کاره است. این سنگ فرکانس ها را به راحتی جذب می کند، بنابراین می تواند برای بهبود یا افزایش ارتعاشات مثبت مورد استفاده قرار گیرد. کوارتز شفاف به عنوان کریستال اصلی جهت شفابخشی شناخته می شود. اساساً این یک سنگ ضروری برای همه کسانی است که می خواهند با کریستال ها کار کنند.

توجه داشته باشید که کوارتز شفاف همچنین می تواند قدرت کریستال های دیگر را افزایش دهد. سنگ را در دستان خود بگیرید و بر خواسته های خود تمرکز کنید، خواه محافظت بخواهید یا عشق یا فراوانی.

 

کریستال

آمتیست

 این کریستال متمایز بنفش به شما کمک می کند تا از قدرت روانی خود استفاده کرده و به آگاهی بالاتری دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این، آمتیست با پاکسازی انرژی های منفی یک فضا، از آن مکان محافظت می کند. از لحاظ تاریخی، آمتیست برای بهبود درد های روانی شناخته شده است. همچنین استفاده از آن با افزایش توانایی های روحی و روانی همراه است.

 

کریستال

کوارتز صورتی

این ماده معدنی آرام بخش نماد عشق و هماهنگی است. کوارتز صورتی را می توان برای روابط عاشقانه جدید و یا کاهش مشکلات روابط موجود مورد استفاده قرار داد: قدرت تسکین دهنده آن ما را ترغیب می کند که درهای قلب خود را باز کنیم، اشتیاق را بپذیریم و صمیمیت را جشن بگیریم. کوارتز صورتی کریستالی از عشق، عطوفت و زیبایی است. در حالی که سنگ های قرمز معمولاً نشان دهنده هوای نفسانی است، سنگ های صورتی مانند کوارتز صورتی به طرز افسانه ای کار می کنند تا رابطه ای را با عشق شیرین کنند. کوارتز رز یک کریستال شگفت انگیز برای ارتقا-عشق به خود و دوستی بکار میرود.

 

کریستال

سیترین

 رنگ طلایی پویای سیترین، درخشندگی گرم خورشید را منعکس می کند. به همین ترتیب ، انرژی سیترین خوش بینانه، خلاقانه و مرفه است. این ماده معدنی یک وسیله قدرتمند برای تجلی است: هنگامی که با نور خورشید برانگیخته می شود، اهداف شما را تابانده و رویاهای شما را به واقعیت تبدیل می کند. سیترین تقویت کننده اعتماد به نفس افسانه ای است. اعتقاد بر این است که آویختن و کار با سیترین می تواند پول بیشتری به همراه داشته باشد، احتمالاً به این دلیل که به شما کمک می کند ارزش خود را درک کنید.

 

کریستال

 تورمالین سیاه

اگر قادر به استخدام بادیگارد نیستید، این ماده معدنی قدرتمند را در نظر بگیرید. تورمالین سیاه یک محافظ پویاست که اعتقاد بر این است انرژی منفی را جذب می کند و ارتعاشات مثبتی را منتشر می کند. بسیاری از افراد آن را به عنوان یک طلسم محافظ دور گردن خود می بندند.

 

اقتباس از: https://www.allure.com/story/healing-crystals-for-beginners

برچسب گذاری توسط , , ,

۲ دیدگاه در “چرا سنگ های کریستال قدرتمند هستند؟

  1. این مقالات مربوط به سنگ ها خیلی جالبن من اصلا نمیدونستم

  2. خیلی جالب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.