چرا بهتر است بالای شومینه آینه نصب کنید؟

آینه2

جذابیت آینه و ارتباط آن با طراحی داخلی نیازی به معرفی ندارد. این عنصر ضروری یکی از ویژگی‌هایی است که متخصصان داخلی برای انعکاس نور در اطراف اتاق استفاده می‌کنند و باعث می‌شود فضا بزرگ‌تر به نظر برسد.

آینه1

 اما کارشناسان در مورد تاثیر آینه از نظر فنگ شویی چه می گویند؟

کارشناسان فنگ شویی معتقدند که قرار دادن یک آینه در بالای شومینه یکی از قدرتمندترین راه هایی است که می توانید انجام دهید تا بر انرژی فضای خود تأثیر بگذارید. و اگر درست از آن استفاده کنید، می تواند اتاق شما را پر از حس مثبت کند.

به عبارت ساده، قرار دادن یک آینه روی شومینه می تواند انرژی چی (مثبت) اتاق را بهبود بخشد. این به نوبه خود باعث ایجاد فضایی هماهنگ و دلپذیرتر می شود

Melissa Waite Stamps ، یکی از اعضای انجمن بین المللی فنگ شویی، توضیح می دهد که در فنگ شویی، پنج عنصر وجود دارد: چوب، آتش، خاک، آب و فلز. او می گوید: یکی از اهداف فنگ شویی ایجاد یک جریان هماهنگ انرژی بین عناصر و انرژی چی است. آینه معمولاً با عنصر آب مرتبط است که با رمز و راز، احساسات، شغل، ثروت و جریان تجارت و بازرگانی مرتبط است.

در همین حال، شومینه با عنصر آتش مرتبط است. آتش خلاق و گسترده است. جذب کننده و وادار کننده است. خود را بیان می کند و برای زندگی ضروری است.

آینه3

آیا قرار دادن آینه در بالای شومینه انرژی منفی دارد؟

در آموزش فنگ شویی، عناصر آتش و آب معمولاً با یکدیگر در تضاد هستند. اما ملیسا توضیح می دهد که هیچ چیز منفی در مورد قرار دادن آینه بالای شومینه شما وجود ندارد. با درک عمیق تر از فنگ شویی و عناصر، می توانید با انرژی چی کار کنید تا نتایج مثبت ایجاد کنید. او می گوید: شما می خواهید ویژگی های مثبت را تقویت کنید.

چه اتاق نشیمن، اتاق ناهار خوری یا اتاق خواب باشد. قرار دادن آینه بالای شومینه باعث زیبا شدن آن مکان میشود. ملیسا از شما می‌خواهد که گیاهان، گل‌ها یا درختان را (در صورت امکان) در آینه بازتاب کنید تا عنصر آتش را تغذیه کنید و چرخه خلاقیت را بهبود بخشید.

آینه4

 اگر آینه ای در بالای شومینه در منطقه شغلی (یک سوم وسط جلوی خانه شما) دارید و درختان باغ یا باغ شما را منعکس می کند، آنگاه نمادی از عنصر آب است که عنصر چوب (درختان، گیاهان و …) را تغذیه می کند. این کارشناس توضیح می دهد. چوب عنصر آتش را تغذیه می کند. این بخشی از چرخه خلاقیت است.

 اگر قادر به انعکاس درختان در آینه نیستید، باز هم می توانید با سرمایه گذاری روی گیاهان فنگ شویی صحیح به اثر مشابهی دست پیدا کنید. ملیسا توصیه می کند دو گیاه یا بامبو مجعد را جلوی آینه قرار دهید تا انرژی چوب با انعکاس آینه دو برابر شود. این یک درمان مشابه ایجاد می کند.

منبع: https://www.homesandgardens.com/news/why-you-should-hang-mirrors-over-your-fireplaces-feng-shui

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.