نکاتی درباره فنگ شویی در خانه برای عشق و ازدواج

عشق، روابط و ازدواج منطقه زندگی نامیده می شود که متصل به منطقه جنوب غربی باگوا در خانه شما است. توصیه می شود که همیشه، در قسمت جنوب غربی فنگ شویی منزل تان، انرژی مورد نظر در رابطه عاشقانه ایده آل خود را بیان کنید. اگر به دنبال عشق هستید یا می خواهید انرژی لازم برای رابطه عاشقانه یا ازدواج فعلی خود را بهبود ببخشید، فنگ شویی باید این موضوع را منعکس کند. عنصر فنگ شویی در جنوب غربی منطقه باگوا زمین است، بنابراین درمان هایی که شما در این منطقه انجام می دهید باید از عناصر زمین و یا از آتش باشند، عنصری که زمین را تغذیه می کند.

 

فعال کردن گوشه جنوب غربی

 فعال کردن گوشه جنوب غربی نقش زن را تقویت می کند – یا انرژی یین یا زنانه خانه که می تواند هماهنگی در ازدواج و روابط عاشقانه را تقویت و تعادل بخشد.

در زیر به برخی از درمان های پیشنهادی برای ایجاد انرژی متعادل و هماهنگ اشاره شده است:

 

اثر هنری

یکی از راه های آسان برای فعال کردن گوشه جنوب غربی خانه شما اضافه کردن برخی آثار هنری معنی دار  است، که منعکس کننده زمین، عشق یا صحنه هایی از اشیا یا حیوانات به صورت جفت (نشان دهنده شما و شریک زندگی شما) یا رنگ های آتشین مانند قرمز تیره، بنفش و نارنجی می باشد.

     آثار هنری با انرژی قوی عنصر زمین:

عنصر اصلی منطقه فنگ شویی جنوب غربی عنصر زمین است. که باعث ثبات، زمینه سازی، تغذیه و محافظت می شود. یک صحنه طبیعت با دو اردک (یین و یانگ) یک درمان خانگی محبوب برای منطقه عشق است.

     آثار هنری که انرژی عشق را بیان می کنند:

بر یافتن اثر هنری تمرکز کنید که در مورد عشق واقعی صحبت می کند. مراقب رنگ های موجود در تابلو باشید و از رنگ هایی که در آن عناصر آب، فلز یا چوب (سایر عناصر فنگ شویی) غالب است خودداری کنید. همچنین آینه های بزرگ که نمایانگر عنصر آب هستند را نیز در این مکان قرار ندهید.

     آثار هنری عناصر آتش:

شامل تزئینات با تابلوها، پارچه ها، یا حتی یک دیوار با رنگ عناصر آتش: قرمز، نارنجی، صورتی، زرد یا بنفش می باشدکه می تواند به سادگی با افزودن چند کوسن به رنگ آتش یا چراغ ها و آباژورهای قرمز رنگ باشد. مبلمان به رنگ قرمز یا سایر رنگ های آتش نیز می تواند گوشه جنوب غربی را جالب توجه کند.

عشق

روشنایی

دقیقاً مانند روشن شدن آتش، نور نیز نشان دهنده آتش است. که برای فعال کردن عنصر آتش و گسترش انرژی خوب فنگ شویی در نظر گرفته می شود. هر اندازه نوری می تواند مناسب باشد. اما اطمینان حاصل کنید که اندازه، ظاهر و طرح کلی وسایل روشنایی با طراحی اتاق شما و محیط اطراف تان مطابقت داشته باشد. خواه اتاق خواب در گوشه جنوب غربی باشد یا نه، اطمینان حاصل کنید که تعادل را در دو طرف تخت ایجاد می کنید. به عنوان مثال، یک وسیله بسیار بلند یا بزرگ را در یک طرف تخت قرار ندهید و در طرف دیگر یک وسیله ناسازگار، کوچک یا هیچ چیز دیگر.

عشق

تزئینات جفت

 برای شعله ور کردن منطقه عشق خود، ممکن است بخواهید وسایل عناصر زمین یا آتش خود را به صورت جفت دکور کنید. آنها می توانند شامل شمع های بلند، وسایل تزئینی به رنگ آتش یا اشیایی با اشکال مربع باشند که نمایانگر عنصر زمین هستند. دقت کنید که از عناصر فلز، آب و چوب در منطقه جنوب غربی فنگ شویی استفاده نکنید.

 

منبع: https://www.thespruce.com/feng-shui-tips-for-love-and-marriage-1275171 

برچسب گذاری توسط , ,

۳ دیدگاه در “نکاتی درباره فنگ شویی در خانه برای عشق و ازدواج

  1. خیلی خوب بود و کامل

  2. جالب بود ممنون

  3. مطالب فنگشویی خیلی جالب هستند ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.