معنی و کاربرد سنگ فیروزه در فنگ شویی

 فیروزه یک سنگ قیمتی محبوب است که از دیرباز در بسیاری از فرهنگ ها ارزشمند شناخته می شده است. گفته می شود که این سنگ شانس، صلح و محافظت به ارمغان می آورد و همچنین یکی از سنگ های تولد مرتبط با ماه دسامبر است. انرژی ترمیم کننده فیروزه را برای تقویت فنگ شویی می توانید در خانه خود بکار برید.

               

سنگ فیروزه چیست؟

فیروزه سنگی مات است که رنگ آن از آبی تا سبز متغیر است. با ارزش‌ترین سنگ‌های فیروزه معمولاً رنگ یکدستی دارند. در حالی که بسیاری از سنگ‌ها دارای رگه‌های قهوه‌ای هستند. این سنگ انرژی آرام بخش، تسکین دهنده و محافظ دارد که می تواند برای کاربردهای مختلف فنگ شویی مفید باشد.

 

خواص سنگ فیروزه

رنگ: آبی، سبز

چاکرا: گلو، چشم سوم

سیاره: مشتری، زهره، نپتون

 زودیاک: عقرب، قوس، ماهی، خرگوش

مناطق باگوا: ژن، کیان

عناصر: چوب، فلز

منبع: افغانستان، عربستان، چین، مصر، فرانسه، ایران، مکزیک، پرو، لهستان، روسیه، تبت، ایالات متحده آمریکا

 

معنی و کاربرد فیروزه در فنگ شویی

فیروزه دارای انرژی آرام بخش است که آن را به سنگی عالی برای مواقعی که احساس خستگی می کنید یا برای کمک به مدیتیشن، تبدیل می کند.گفته می شود که بهشت و زمین را به هم متصل می کند و به ما کمک می کند تا به دنیای معنوی متصل شویم. فیروزه می تواند ارتباط ما با شهود را تقویت کند و همچنین برای محافظت و پاکسازی مفید است.

 فیروزه ارتباط قوی با چاکرای گلو دارد و به تقویت ارتباط و بیان کمک می کند. همچنین تمام چاکراها را در یک راستا قرار می دهد و اغلب برای اهداف درمانی استفاده می شود. فیروزه همچنین می تواند به ما کمک کند تا نسبت به عشق بازتر و بخشنده تر شویم و الگوهای خود تخریبی را رها کنیم. این سنگ برای تعادل در احساسات مفید است و به ما کمک می کند تا احساس آرامش و آسودگی بیشتری داشته باشیم.

معنی و کاربرد فیروزه در فنگ شویی

موارد استفاده فیروزه در فنگ شویی

فیروزه عنصر چوب را فعال می کند.

در فنگ شویی، ما با پنج عنصر چوب، آتش، خاک، فلز و آب سر و کار داریم. هر یک از این عناصر، کیفیت ها و انواع مختلفی از انرژی را نشان می دهند. و ما اغلب عنصر خاصی را به خانه اضافه می کنیم تا تعادل بیشتری ایجاد کنیم و کیفیت آن عنصر را فعال تر کنیم.

 عنصر چوب با مهربانی، رشد و ترمیم مرتبط است. و از طریق رنگ‌های آبی، سبز و کله غازی نمایان می‌شود. یکی از راه های فعال کردن انرژی چوب در خانه اضافه کردن سنگ های آبی یا سبز مانند فیروزه است. همانطور که یک تکه فیروزه را در خانه خود قرار می دهید، نیت کنید که ویژگی های عنصر چوب را به زندگی شما دعوت کند.

 

منطقه مدیتیشن

 از آنجا که فیروزه احساسات را متعادل می کند، سنگی عالی برای مدیتیشن است. علاوه بر داشتن انرژی آرام بخش، به ما کمک می کند تا در طول تمرینات معنوی، متصل و آرام بمانیم. سعی کنید یک تکه فیروزه را در قسمتی از خانه خود که دوست دارید مدیتیشن کنید قرار دهید و هر روز با شروع تمرین خود را به سنگ متصل کنید.

 

شروع جدید با سنگ فیروزه

 منطقه شروع جدید که در زبان چینی ژن (Zhen) نامیده می شود، یکی از بخش های نقشه فنگ شویی باگوآ است که مربوط به عنصر چوب است. اگر می خواهید برای شروع یک پروژه جدید مورد حمایت قرار بگیرید، ممکن است بخواهید این منطقه را فعال کنید. قرار دادن سنگ های آبی و سبز در این قسمت مانند فیروزه یکی از راه های فعال سازی این ناحیه است. اغلب زمانی که در حال شروع کار جدیدی هستیم، و باید هر گونه الگوی قدیمی را که ممکن است مانع ایجاد کند را رها کنیم، فیروزه این توانایی را برای حذف منفی ها و بستگی ها دارد و می تواند به ویژه در این زمینه حمایت کننده باشد.

راهنمای جامع مناطق باگوا در فنگ شویی

فعال کردن هر منطقه باگوا در فنگشویی

معنی و کاربرد فیروزه در فنگ شویی

ایجاد انرژی آرامش بخش در اتاق خواب

اتاق خواب شما بخشی از خانه شماست که می خواهید در آن آرام بخش ترین انرژی را داشته باشید. به خصوص اگر در خانه کار می کنید یا اگر فرزندان یا سایر اعضای خانواده دارید که اغلب به انرژی شما در خانه نیاز دارند، داشتن فضایی که بتوانید واقعاً در آن استراحت کنید بسیار مهم است.

 

سنگ فیروزه دفتر کار خود در خانه

 در فنگ شویی، قسمت های مختلف خانه شما جنبه های مختلف زندگی شما را نشان می دهد و دفتر کار شما با شغل شما مرتبط است. فیروزه به دلیل انرژی آرامش بخش، می‌تواند افزودنی مفید برای دفتر کار در خانه باشد تا به شما کمک کند تمرکز خود را حفظ کنید. توانایی فیروزه برای افزایش ارتباطات و خلاقیت نیز می تواند مفید باشد، بنابراین قرار دادن یک تکه فیروزه در دفتر کار خانگی می تواند به شما کمک کند تا این ویژگی ها را به محل کار خود بیاورید.

 ۵ ایده فنگ شویی برای دفتر کار آرام تر و پربازده تر

 

https://www.thespruce.com/turquoise-meaning-purity-and-happiness-1274380

برچسب گذاری توسط , ,

۲ دیدگاه در “معنی و کاربرد سنگ فیروزه در فنگ شویی

  1. از نظر من فیروزه قشنگ ترین و آرامش بخش ترین سنگ هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.