معنی و کاربرد عقیق در فنگ شویی

عقیق 1

احتمالاً عکس‌های زیادی از خانه‌های شیک، با اشیاء طبیعی زیبا مانند گیاهان و کریستال‌ها دیده اید. ضمن این که این موارد مطمئناً می توانند فضای شما را از نظر بصری جذاب تر کنند، می توانند بر انرژی خانه شما نیز تأثیر بگذارند. در اصول فنگ شویی، یکی از راه هایی که می توانیم چی یا انرژی نیروی حیات را در یک فضا متعادل کنیم یا بالا ببریم، آوردن عمدی عناصری از طبیعت است. عقیق یک کریستال همه کاره و زیبا است که می تواند برای اهداف مختلف فنگ شویی مورد استفاده قرار گیرد.

تعریف عقیق

عقیق یک سنگ متعادل کننده و تسکین دهنده است که در رنگ ها و انواع مختلفی وجود دارد. به طور کلی، برای پاکسازی و حمایت از رشد معنوی استفاده می شود. انواع آنها معانی و کاربردهای مختلفی دارند.

 

کاربرد

این سنگ دارای اثری آرام بخش است و اغلب جهت متعادل کردن انرژی های یین و یانگ استفاده می شود. همچنین می توان از آن برای پاکسازی هاله و از بین بردن انرژی منفی استفاده کرد. عقیق می تواند استعدادها و مهارت های طبیعی شما را آشکار کند. در عین حال باعث پذیرش خود و رشد معنوی می شود و خشم و تلخی را تسکین می دهد.

عقیق 2

موارد استفاده عقیق در فنگ شویی

 

حوزه سلامت

انرژی متعادل کننده عقیق، آن را به یک مکمل فوق العاده برای سلامتی خانه شما تبدیل می کند. منطقه سلامتی در مرکز فنگ شویی باگوا قرار دارد و می توانید با قرار دادن آن در مرکز خانه یا اتاق خواب خود آن را پیدا کنید.

از آنجایی که این ناحیه در وسط باگوا قرار دارد، بر هر منطقه دیگری در اطراف آن تأثیر می گذارد. جهت فعال کردن بخش سلامت خود، یک سنگ عقیق را در مرکز خانه یا اتاق خواب خود قرار دهید. همانطور که این کار را انجام می دهید، می توانید هدفی را برای کریستال تعیین کنید تا انرژی زمین و تعادل را به زندگی شما دعوت کند.

 

حوزه دانش

منطقه ای از فنگ شویی باگوا وجود دارد که با مهارت ها، دانش و تربیت معنوی مرتبط است. نام چینی این منطقه Gen است. برای عمیق تر کردن مهارت ها، دانش یا تمرین معنوی، ممکن است بخواهید این حوزه را فعال کنید.

جهت یافتن ناحیه دانش در خانه خود، در ورودی خود بایستید و به داخل نگاه کنید و نزدیکترین گوشه به خود را سمت چپ مشخص کنید.

ممکن است پیدا کردن ناحیه دانش در اتاق خوابتان آسان تر باشد. بخصوص اگر خانه شما مستطیل کامل نباشد. برای فعال کردن این منطقه، یک تکه عقیق را در انجا قرار دهید، و نیت کنید که از رشد معنوی یا پرورش مهارت های شما حمایت کند.

عقیق 3

 عقیق بپوشید.

چیزی که بسیاری از مردم نمی دانند این است که فنگ شویی فقط برای خانه شما نیست. به عنوان مثال، شما همچنین می توانید اصول فنگ شویی را در لباس ها و اکسسوری های خود اعمال کنید. برای همراه کردن انرژی متعادل کننده عقیق در هرجا که می روید، به دنبال جواهرات عقیق مورد علاقه خود باشید و آن را با قصد بپوشید.

 

یین و یانگ را متعادل کنید.

در مباحث فنگ شویی، ما دو نوع انرژی متضاد اما به هم پیوسته، یین و یانگ را تشخیص می دهیم. یین نوعی انرژی تیره‌تر، ساکت‌تر و پذیرنده‌تر است و یانگ روشن‌تر، شلوغ‌تر و فعال‌تر است. همه ما حاوی یین و یانگ هستیم. اما گاهی اوقات ممکن است از تعادل خارج شوند. اگر می خواهید هماهنگی بیشتری بین این دو قطب خود ایجاد کنید، سعی کنید با عقیق مراقبه کنید یا کریستال عقیق را در اتاق خواب خود قرار دهید.

 

منبع: https://www.thespruce.com/agate-meaning-5225383

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.