سبک مدرن کلاسیک در دکوراسیون داخلی به زبان ساده

سبک کلاسیک در طراحی داخلی خانه ها از فرهنگ اروپا نشات گرفته است. مانند سبک های ویکتوریایی و آرت دکو همچنین سبک های یونانی و رومی نیز الهام بخش این سبک هستند. که در نتیجه ی ترکیب سبک کلاسیک و طراحی مدرن، سبک مدرن کلاسیک اروپا ایجاد گردید.

سبک مدرن کلاسیک

 

رنگ ها و متریال ها:

 مبلمان این سبک ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک است. با بهره گیری از مقداری سبک مینیمالیستی و ترکیبی از سبک مدرن با سبک ساده.

در این سبک، طرح مبلمان مدرن نیست اما از مد افتاده هم نسیتند. ساده تر است و تراش کمتری روی آن وجود دارد. رنگ های اصلی استفاده شده در این سبک بیشتر قهوه ای ، بژ ، مشکی ، قهوه ای شکلاتی ، خاکستری ، نقره ای ، سفید و انواع آبی خاکستری است.

برای ایجاد یک ترکیب کلاسیک و مدرن، رنگ ها نقش اصلی را بازی می کند.

 

سبک مدرن کلاسیک

 

ایجاد کمی تغییر: 

 

 با تزیین این فضا با لوازم تزیینی زیبا می توانید این سبک را جذاب تر کنید. اما دقت کنید که نباید در آن زیاده روی کنید.

می توانید از تزئیناتی مانند گلدان با گل تنها داخل آن، تابلو بزرگ نقاشی روی دیوار و یا چند بالش طرح دار جئومتری را انتخاب کنید.

در مورد پنجره ها هم در صورتی که مشرف ندارید می توانید آنها را بدون پرده بگذارید تا آفتاب بیشتری به اتاق وارد شود.  اما  اگر نور زیادی نمی خواهید، می توانید پرده های ساده برای پنجره نصب کنید.

 

سبک مدرن کلاسیک

 

رنگ:

 

 همانطور که قبلاً گفته شد، رنگ از اهمیت بالایی در این محیط برخوردار است. ترکیب تضاد رنگ ها در این سبک بسیار پیچیده و چشمگیر است.

رنگ مبلمان، فضا، تزیینات را با هم ترکیب کنید تا یک سبک کلاسیک – مدرن کامل را ایجاد کنید.

تا حد امکان طراحی را ساده تر نگه دارید و پالت رنگ مناسب را برای پروژه خود انتخاب کنید.

 

سبک مدرن کلاسیک

 

تزیینات جانبی:

خطوط ساده، تزیینات جانبی و دکوری، اهمیت بسیاری دارند. از یک گلدان با یک گل داخل آن استفاده کنید و آن را روی میز قرار دهید.

دیوار خود را نقاشی کنید، اگر طرح های هندسی را می پسندید ، می توانید از آن برای مثال در برخی کوسن ها استفاده کنید.

 

سبک مدرن کلاسیک

 

کفپوش:

در طرح های مدرن- کلاسیک کفپوش خنثی است. معمولا از فرش های کمرنگ یا پارکت های چوبی با رنگهای گرم استفاده می شود.  از آنجا که کفپوش خنثی است، بافت فرش مهم است. فرش های بربر، پوست حیوانات و فرش های سیزال از گزینه های محبوب برای سبک مدرن- کلاسیک می باشند.

 

 منبع: https://inspirationdesignbooks.com

برچسب گذاری توسط , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.