قرنطینه شدن در خانه برای هر نشان ماه تولد چگونه باید باشد؟

وقتی نوبت به ماندن در خانه و روزهای قرنطینه می رسد، بیشتر ما نسبت به دیگران اولویت های مهم تری نسبت به بقیه داریم. وقتی زندگی می کنیم مشغول زندگی هستیم و احساس می کنیم چیزهای بی شماری برای اتمام هستند، زمان سپری شده در خانه هایمان می تواند مانند یک هدیه خدایی باشد.

با این وجود، حتی بزرگترین علاقه مندان به خانه نشینی می توانند اعتراف کنند که بعد از گذشت چند روز، حس دیوانگی شروع می شود. وقتی مجبور می شوید به دلیل آب و هوا، بیماری یا شرایط بی سابقه ای در آنجا بمانید، می فهمید که چگونه می توانید تمام وقت اضافی خسته کننده را کنترل کنید.

علائم زودیاک ما می تواند ایده هایی در مورد چگونگی برخورد ما با بی حوصلگی و بیقراری هایمان هنگام اجبار برای ماندن در خانه به ما ارائه دهد. برای دیدن بهترین روش برای مدیریت زمان خود در خانه، نشان ماه تولد خود را در پست بعدی بررسی کنید!

 

قرنطینه شدن در خانه برای هر نشان ماه تولد چگونه باید باشد؟

 (فروردین): فضای خود را تا آنجا که برق بزند تمیز کنید.

من می دانم که در خانه گیر افتادن برای شما خیلی سخت است، اما این بدان معنی نیست که باید بی حوصله شوید. اگر قادر به بیرون آمدن و انجام کارهایی نیستید که به طور عادی از آنها لذت می برید، از این زمان برای تمیز کردن خانه خود از بالا تا پایین استفاده کنید. در حالی که ممکن است دیگران این مسئله را کمبود سرگرمی بدانند، شما می دانید که چگونه می توانید هیجان را به هر چیزی که انتخاب می کنید بیاورید. بعلاوه، اراده و تمایل شما برای جلوگیری از کسالت به هر قیمتی به معنای این است که شما به جای بهانه تراشی، همه چیز را به انجام می دهید.

 

قرنطینه شدن در خانه برای هر نشان ماه تولد چگونه باید باشد؟

(اردیبهشت): آرام باشید و راحت ترین راه ممکن را انتخاب کنید.

حقیقتا، گیر افتادن در خانه یک رویا برای شماست. شما برای سرگرمی خود نیاز به چیز چندانی ندارید. تا زمانی که شما یک کتاب عالی، یک صندلی راحت یا یک برنامه تلویزیونی لذت بخش داشته باشید، آنگاه روحیه شما تنظیم خواهد شد. وقت خود را برای مشارکت در تمام فعالیت های آرامش بخش و جدیدی که اغلب آرزو می کنید بگذارید. حالا شانس شماست!

 

قرنطینه شدن در خانه برای هر نشان ماه تولد چگونه باید باشد؟

 (خرداد): یک جلسه ی فیلم داشته باشید.

ذهن شما همیشه در جستجوی چیزهای تازه و زوایای جدید نسبت به چیزهایی است که می دانید. شما استعدادی برای گرفتن چیزی که دیگران از آن به عنوان یکبعدی برداشت می کنند دارید و تمام تفاوت های ظریف آن را نشان می دهید. ممکن است خواسته های اجتماعی شما محدود شود اگر تمام روز در خانه محبوس باشید، پس چرا با تمام فیلم های مورد علاقه خود یک جلسه ی فیلم ندارید؟ شما زمان زیادی برای گذراندن دارید و پس از اتمام یکی، می توانید جدیدترین تئوری ها و جزئیات کمی که قبلاً از دست داده اید را برای دوستانتان بفرستید.

نکته

اگر همه دوستانتان نیز در خانه مانده اند و خود را قرنطینه کرده اند، می توانید یک جلسه ی فیلم مجازی داشته باشید. در مورد زمان شروع فیلم و ویدیو کال با دوستان خود تصمیم بگیرید تا در زمان تماشای فیلم هم تعامل اجتماعی داشته باشید و هم در خانه بمانید.

 

قرنطینه شدن در خانه برای هر نشان ماه تولد چگونه باید باشد؟

 (تیر): برای مراقبت از خود مدتی وقت بگذارید.

شما دائماً همه افراد را چک می کنید تا مطمئن شوید که حال آنها خوب است و اگر کاری وجود دارد که می توانید برایشان انجام دهید. چون عادت دارید از همه مراقبت کنید، که البته در حال حاضر نمی توانید و نگران هستید. اگر مجبورید مدت مدیدی را در خانه بمانید و قرنطینه باشید، وقت خود را برای انجام فعالیتهایی که اغلب برای خودتان انجام نمی دهید، بگذارید. این یک مدت مراقبت از خود اجباری برای شماست، بنابراین غذاهای مورد علاقه خود را طبخ کنید، نمایش های مورد علاقه خود را تماشا کنید، روی نیمکت بچرخید و سعی کنید زیاد استرس نداشته باشید.

 

قرنطینه شدن در خانه برای هر نشان ماه تولد چگونه باید باشد؟

(مرداد): خودتان را لوس کنید.

با توجه به اینکه شما عادت دارید اغلب در کنار دیگران باشید، با گیر افتادن در خانه و قرنطینه شدن می توانید احساس ناراحتی و ناعادلانه بودن کنید. با این حال، به جای این که وقت تلف کنید، سعی کنید خود را با آنچه در دسترس دارید لوس کنید. می دانید که سزاوار توجه خاصی به خودتان هستید، بنابراین اکنون زمان آن است که این را با یک روز اسپای مصنوعی یا عکاسی عملی کنید. گیر افتادن در خانه می تواند حال شما را بد کند، اما بدانید که لازم نیست حتما دیگران در اطراف شما باشند تا ارزش خود را بدانید یا اوقات خوبی داشته باشید.

 

 (شهریور): روی یک پروژه جدید سرمایه گذاری کنید.

در حالی که ممکن است دیگران از این زمان برای تمیز کردن یا کار کردن بر روی خود استفاده کنند، آن راه حل ها برای شما مؤثر نیست. شما همیشه آن کارها را انجام می دهید، خواه در داخل خانه بمانید یا نه. به جای اینکه استرس راجع به کاهش متوسط بهره وری خود داشته باشید، یک پروژه یا سرگرمی جدید پیدا کنید. فیلم های یوتیوب و وب سایت های دیگر پر از پروژه های DIY هستند، و شما دوست دارید که بتوانید یک چالش جدید را بر عهده بگیرید!

 

قرنطینه شدن در خانه برای هر نشان ماه تولد چگونه باید باشد؟

 (مهر): از طریق رسانه های اجتماعی با عزیزانتان در ارتباط باشید.

اگر نمی توانید در کنار دوستان و خانواده خود باشید، جای تعجب نیست که بهترین گزینه بعدی ارتباط با آنها از طریق رسانه های اجتماعی است. شما توییت های خنده دار ارسال می کنید و عکس های سلفی بامزه را با زیرنویس هایی در مورد اینکه چقدر حوصله تان سر رفته ارسال می کنید، حتی اگر این برای شما سرگرم کننده باشد. صادقانه بگویم، اگر سه برنامه اجتماعی دیگر را که تازه آمده دانلود کنید و آنها را نیز کشف کنید، کسی را شوکه نخواهد کرد. تا زمانی که احساس می کنید به دنیای خارج متصل هستید، از مدتی در خانه بودن راضی هستید.

 

قرنطینه شدن در خانه برای هر نشان ماه تولد چگونه باید باشد؟

(آبان): انرژی را خارج کنید.

ممکن است بقیه بیشتر تصور کنند که گیر کردن در داخل برای شما ایده آل است زیرا معمولاً ترجیح می دهید تنها باشید. نکته مهم این است که شما می خواهید زمان تنهایی شما براساس شرایط شما باشد، نه به این دلیل که گزینه دیگری ندارید. بهترین راه برای منحرف کردن ذهن خود این است که از نظر جسمی راهی پیدا کنید تا انرژی خود را خارج کنید. از ایده احساس محدود بودن یا به دام افتادن متنفر هستید. این خود تمرین است که کاری را با روال جدید انجام دهید یا خود را با ده ها کار جدید مشغول نگه دارید، باید فعالیتی انجام دهید تا بتوانید این انزوای ناخواسته را فراموش کنید.

 

قرنطینه شدن در خانه برای هر نشان ماه تولد چگونه باید باشد؟

 (آذر): فیلم ها و مستندهای مسافرتی در خانه تماشا کنید.

گرفتار شدن در خانه برای شما کابوس است اما می توانید بهترین استفاده را از آن داشته باشید. اگر نمی توانید در جهان بیرون باشید و مجبور به قرنطینه شدن در خانه هستید، در خانه جو آن را ایجاد کنید. فیلم های یوتیوب درباره دیگران که در مکان های مسافرتی گشت و گذار می کنند مثل مکانهایی که شما قصدشان را داشته اید یا می خواهید کاوش کنید را تماشا کنید. ممکن است کمی حسادت کنید، اما این می تواند به شما  ایده هایی را بدهد و باعث می شود کمتر احساس عصبانیت کنید. همچنین می توانید همه افکار خود را در یک دفتر نیز بنویسید. شما از نتایج تعجب خواهید کرد وقتی متوجه شوید به جای اینکه همیشه در حرکت باشید، می توانید تجربیات خود را بازتاب دهید.

 

قرنطینه شدن در خانه برای هر نشان ماه تولد چگونه باید باشد؟

(دی): برنامه ای برای کارهای کوچک تهیه کنید و خود را سرگرم کنید.

در حالی که شما مشکلی ندارید که به تنهایی کار کنید، معمولاً کارهایی را که باید طبق برنامه انجام دهید ترجیح می دهید. اگر ماندن در خانه و قرنطینه بخشی از برنامه شما نبوده است، می تواند باعث عصبانیت شما شود و شما را تا حدودی دیوانه وار منتظر نگه دارد تا همه چیز به حالت عادی برگردد. برای آرام کردن ذهن خود، سعی کنید تا آنجا که می توانید کارهای کوچک دیگری ایجاد کنید تا احساس مولد بودن کنید. همیشه می توانید یک پروژه جدید را پیدا کنید که بتوانید از برخی موارد دلپذیر استفاده کنید، اما پس از انجام این کار، استراحت بسیار لازم است. درست استراحت کنید و اگر زمان استراحت به شما داده شد، باید از این مزیت استفاده کنید.

 

قرنطینه شدن در خانه برای هر نشان ماه تولد چگونه باید باشد؟

 

(بهمن): کارهایی را انجام دهید که مدتی است کنار گذاشته اید.

ذهن شما اغلب در جای دیگر است، اما زمانی که در خانه هستید، اکنون بهترین زمان برای انجام چیزهایی است که مدتی است فراموش کرده اید. شما معمولاً وظایف دنیوی (اما هنوز هم مهم) را کنار می گذارید زیرا همیشه می توانید کاری را پیدا کنید که به نظر شما ارزش توجه و ظرفیت ذهنی شما را دارد. اگر در خانه گیر کرده اید و قرنطینه هستید، حواس پرتی شما بسیار کمتر از حد معمول خواهد بود ، بنابراین شما نیز ممکن است همه چیز را محقق کنید.

 

قرنطینه شدن در خانه برای هر نشان ماه تولد چگونه باید باشد؟

 

 

(اسفند): انرژی خلاقتان را به چیزی ملموس تبدیل کنید.

شما تمایل دارید که فعالیت زیادی در اطراف شما وجود داشته باشد. این لزوماً به معنای انرژی جسمی نیست که باید ورزش کرد، بلکه انرژی ذهنی و خلاق است که باید درگیر شوند. به نظر می رسد دنیا بیشتر از آنچه دوست دارید وقت شما را طلب می کند، پس چرا از این زمان استفاده نمی کنید تا خلاقیت خود را به چیزی ملموس تبدیل کنید؟ خواه این شعر باشد یا یک ترانه، یا یک پروژه خلاق دیگر DIY که برای شروع آن کار علاقه و انگیزه ی لازم را داشته اید اما هرگز به آن نزدیک نشده اید، این زمان قرنطینه شدن در خانه به خوبی هر زمان دیگری است.

 

منبع: www.thespruce.com

برچسب گذاری توسط , ,

۱ دیدگاه در “قرنطینه شدن در خانه برای هر نشان ماه تولد چگونه باید باشد؟

  1. من آبانم خیلی جالب بود?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.