چگونه اصول فنگ شویی را در ورودی منزل رعایت کنیم؟ (قسمت اول)

یک طراحی خوب فنگ شویی در ورودی خانه از اهمیت بسیاری برخوردار است. زیرا انرژی اصلی فنگ شویی از طریق ورودی وارد خانه مان می شود.

بنابراین اگر می خواهید در خانه ای با انرژی مثبت فنگ شویی زندگی کنید، باید روی ایجاد فنگ شویی در این قسمت تمرکز خوبی داشته باشید. در اینجا نکاتی را برای کمک به شما در ایجاد انرژی مثبت فنگ شویی در طراحی ورودی منزل ارائه خواهیم کرد.

فنگ شویی ورودی منزل

انرژی مثبت فنگ شویی را در ورودی اصلی خود ایجاد کنید.

ورودی اصلی در فنگ شویی اهمیت بالایی دارد، زیرا از طریق درب ورودی است که خانه، انرژی چی یا فنگ شویی را جذب می کند. هنگامی که در یک خانه انرژی مثبت در گردش باشد، افرادی که در آن خانه زندگی می کنند سطح بالاتری از سلامتی را تجربه می کنند.

همچنین این نکته را مد نظر داشته باشید که درب ورودی می تواند منزل و یا یک شرکت تجاری باشد. در هر دو استفاده از فنگ شویی باعث افزایش انرژی خوب در آن محل می گردد.

فنگ شویی ورودی منزل

دستشویی روبه روی درب اصلی

دلیل اینکه وجود درب دستشویی رو به درب اصلی در فنگ شویی بد قلمداد می شود این است که انرژی جهانی یا چی، از طریق درب جلو وارد خانه می شود.

اگر دستشویی شما روبروی درب اصلی باشد، بیشتر انرژی مثبت به راحتی از طریق دستشویی فرار می کند و انرژی فنگ شویی کمی برای تغذیه خانه باقی می گذارد.

درب اصلی روبروی درب پشتی

از آنجایی که موضوع اصلی فنگ شویی در مورد ایجاد جریان انرژی متعادل و هماهنگ در خانه است، هم ترازی مستقیم دو یا چند درب کیفیت خشن انرژی فنگ شویی را ایجاد می کند.

فنگ شویی ورودی منزل

راه پله ای که روبروی درب جلو است

هنگامی که یک راه پله روبه روی درب اصلی وجود داشته باشد ، انرژی فنگ شویی پس از ورود از درب سریعاً به طبقه پایین یا پایین تر می رود و طبقه اصلی را بدون تغذیه این انرژی باقی می گذارد، و به طور بالقوه باعث به چالش کشیدن انرژی فنگ شویی در آن خانه می شود.

فنگ شویی ورودی منزل

آینه روبروی درب جلو

وجود آینه روبروی درب اصلی، یکی از دو تابوی بزرگ در فنگ شویی می باشد (دومین تابو آینه ای است که روبروی تخت خواب قرار بگیرد.) دلیل اینکه در فنگ شویی نصب آینه را روبروی درب اصلی توصیه نمی کنند این است که آینه به دلیل ماهیت خود همه انرژی مثبتی را که قصد ورود به داخل منزل دارد را از درب دور می کند.
از آنجا که خانه از طریق درب جلو انرژی خود را دریافت می کند، داشتن یک آینه بزرگ که باعث از بین رفتن تمام انرژی مثبت ورودی می شود، مطمئناً می تواند یک سناریوی چالش برانگیز فنگ شویی را ایجاد کند.

ترجمه و خلاصه ایی از مقاله سایت:

https://www.thespruce.com/main-entrance-good-feng-shui-design-1274462

برچسب گذاری توسط , , ,

۱ دیدگاه در “چگونه اصول فنگ شویی را در ورودی منزل رعایت کنیم؟ (قسمت اول)

  1. با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.