فنگ شویی عشق از زبان یک متخصص

روشی که شما خانه خود را تزئین می کنید، می تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما و سبک شما بگوید. با توجه به فنگ شویی، این موضوع می تواند به شما در جذب عشق نیز کمک کند. “لورا بنکو”، نویسنده کتاب خانه همه جانبه و مؤسس شرکت هولیستیک هوم  می گوید: یک رابطه بین خانه شما و زندگی عاشقانه شما وجود دارد. اگر در رابطه باشید، تنش بین شما و شریک زندگی شما ممکن است در محیط خانه تان نمایان شود. به عنوان مثال، اگر شریک زندگی شما بیش از حد سلطه گر باشد، احتمالاً حضور او در خانه غیر قابل تحمل خواهد بود.

لورا بنکو یک متخصص سبک زندگی است که به دلیل ترکیب سنت های قدیمی فنگ شوی با رویکرد جامع خود در این زمینه شناخته شده است. او بنیانگذار و صاحب شرکت کالاهای لوکس، TheHolisticHomeCompany.com است.

اگر از زندگی مجردی خسته شده اید، او توصیه می کند که چگونه با تغییر چیدمان منزل می توانید عشق را به زندگی خود جذب کنید.

صورتی فکر کنید.

به گفته بنکو، صورتی نشانگر عشق در فنگ شویی است. اگر علاقه مند به رنگ صورتی نیستید، می توانید برای ظاهری پیچیده تر با سایه های نود (کمرنگ) تزئین کنید. در حالی که این اولین رنگی است که هنگام استفاده از فنگ شویی برای جلب عشق به ذهن متبادر می شود، بنکو تصریح می کند که این واقعاً مربوط به خود فرد است. او می گوید: “اگر از صورتی یا قرمز متنفر هستید، انتخاب این رنگ ها تنها باعث می شود که عصبانی یا ناراحت شوید.”

 

اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، به سادگی رنگ هایی را انتخاب کنید که باعث می شود احساس بهتری داشته باشید. بنکو می افزاید: حتی می توانید هدفی را تعیین کنید که می خواهید هر رنگی را که انتخاب می کنید برای ایجاد عشق به زندگی خود اضافه کنید. او می گوید: “این کار را در حالی که تصویری از نتیجه مورد نظر خود دارید انجام دهید.” وی می گوید: “وقتی به این نتیجه رسیدید، نتایج قدرتمند از درون به وجود می آید. در حالی که می دانید در حال ایجاد محیطی متناسب با نیازها و اهداف خاص خود هستید.”

اشیا را جفت کنید.

اگر مجرد هستید و امیدوار هستید در یک رابطه باشید، بنکو پیشنهاد می کند که به دکوراسیون فعلی خود نگاهی خوب بیندازید و مناطقی را شناسایی کنید که تک بودن شما در خانه قابل مشاهده باشد. بنکو توضیح می دهد: “یک صندلی منفرد، آثار هنری که فقط یک نفر دارد، مجموعه های مجرد و تصاویر مجرد، همه انرژی یک را تقویت می کنند.” به منظور مقابله با این تقویت کننده های ناخودآگاه، او توصیه می کند تا موارد را جفت کنید. یک نقاشی منفرد را با طرح دار جایگزین کنید و مبلمان خود را جابجا کنید تا صندلی های شما در کنار هم قرار بگیرند.

بنکو همچنین معتقد است که لازم است از نظر فیزیکی زندگی شریک زندگی خود فضایی را در نظر بگیرید. “فضایی در کمد خود، کابینت دارویی، یخچال و فریزر خود قرار دهید. محیطی را ایجاد کنید که حتی یک فرد آینده نگر که به خانه شما بیاید، از نظر استعاری و فیزیکی احساس کند که فضایی برایش وجود دارد.”

روی اتاق خواب تمرکز کنید.

این مورد کاملاً واضح است. اما بنکو اتاق خواب را “مرکز انرژی برای عشق” می نامد. به این معنی که این مکان برای تمرکز هنگام استفاده از فنگ شویی برای جذب عشق است. او می گوید: “اینجا جایی است که ما اکثراً استراحت می کنیم، جوانسازی می کنیم، تأمل می کنیم. بنابراین ایجاد محیطی که از آن فعالیت ها پشتیبانی کند، بسیار مهم است.”

هنگامی که صحبت از ایجاد این محیط می شود، تلاش برای ایجاد تعادل انرژی از طریق انتخاب دکوراسیون  ضروری است. بنکو توضیح می دهد ” صرف نظر از جنسیت، اگر اتاق خواب شما خیلی شاد و دلپذیر است – یا در طیف مخالف، بسیار تاریک، مردانه – مهم است که تعادل را در وسط پیدا کنید. بنابراین برای هر دو انرژی راحت و متعادل است”.

علاوه بر این، راحتی مهم است. بنکو پیشنهاد می کند که ملحفه های لوکس و روشنایی با لامپ های کم نور یا لامپ های رشته ای استفاده کنید. خلاص شدن از فضای تجهیزات ورزشی و درهم و برهمی نیز بسیار مفید است. زیرا به گفته بنکو، این یادآور آن چیزی است که شما نیمه کاره رها کرده اید. که می تواند انرژی را خراب کند”. به جای لیست کارهای انجام نشده و نامه های باز نشده، اتاق خواب خود را با کارهای هنری تسکین دهنده پر کنید و از اسپری ها یا شمع های آروماتراپی استفاده کنید تا مطمئن شوید همیشه فضا بوی دوست داشتنی می دهد.

تخت خواب خود را در موقعیت فرماندهی قرار دهید.

برای استفاده از وسایل اتاق خواب خود برای جلب عشق، بهتر است تختخواب خود را به آنچه بنکو موقعیت فرماندهی می نامد، قرار دهید. “تخت خود را طوری قرار دهید که هنگام خواب در تختخواب بتوانید ورودی را ببینید. اما در تراز مستقیم با درب قرار ندهید.” به گفته بنکو، این ترتیب می تواند به طور ناخودآگاه باعث افزایش اعتماد به نفس شما شود. زیرا شما می توانید ببینید چه کسی وارد اتاق شما می شود بدون احساس وحشت.

تازگی گل و گیاه

به همان روشی که موارد خاص می توانند عشق را به خود جلب کنند، دیگران می توانند آن را مهار کنند. بنکو می گوید: “حتماً خانه خود را از مواردی که شما را در گذشته گیر می اندازند، خلاص کنید.” این بدان معناست که وقت آن رسیده است که هر یادگاری قدیمی را که دیگر برای شما فایده ای ندارد را دور بریزید. از این به عنوان یک پاکسازی احساسی استفاده کنید. بنکو همچنین پیشنهاد می کند که هر چیز شکسته یا بی جان را از خانه خود دور کنید. همیشه گل های خشک شده را با گل های تازه جایگزین کنید و به وسایل شکسته که دیگر نمی توانید از آنها استفاده کنید نچسبید.

عنصر آتش را پرورش دهید.

بنکو توضیح می دهد: “آتش عنصری در فنگ شویی است که به تحریک جرقه در یک رابطه جدید کمک می کند یا عشق را در حال جاری نگه می دارد.” شما می توانید این عنصر را به چند روش مختلف وارد منزل خود کنید. به معنای واقعی کلمه، یک شومینه یا یک شمع سوزان می تواند برای جلب عشق مورد استفاده قرار گیرد. شما همچنین می توانید رنگ قرمز را در قسمت هایی مانند روتختی، فرش، نقاشی یا دیوار قرمز قرار دهید. تنها چیزی که باید به خاطر بسپاریم این است که باید تعادل برقرار شود. بنکو می گوید: “اطمینان حاصل کنید که زیاده روی نکنید.” “بیش از حد قرمز می تواند منجر به پرخاشگری و عصبانیت شود. به تدریج شروع کنید و قبل از افزودن بیشتر آن را ارزیابی کنید.”

 

منبع: https://www.mydomaine.com/feng-shui-to-attract-love

برچسب گذاری توسط , , ,

۱ دیدگاه در “فنگ شویی عشق از زبان یک متخصص

  1. ❤️ Alice want to meet you! Click Here: http://bit.do/fSLEo ❤️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.