فنگ شویی در اتاق غذاخوری

در فنگ شویی، اتاق غذاخوری نمادی از هماهنگی خانوادگی است. مکانی است که در آن جمع می شویم تا وعده های غذایی و جشن ها را به اشتراک بگذاریم. بنابراین نشان دهنده دوستی ها و ارتباطات اجتماعی شما نیز هست.

 در حالت ایده آل، در این قسمت از خانه شما نیاز به انرژی برای حمایت از روابط و گردهمایی ها دارید. با استفاده از فنگ شویی، می توانید انرژی اتاق غذاخوری خود را ملایم کنید تا محل تجمع هماهنگ تری برای خانواده و دوستان خود ایجاد کنید.

 

میز ناهار خوری

شکل یکی از ابزارهایی است که علاقه مندان فنگ شویی از آن برای انتقال انرژی در فضا استفاده می‌کنند. شما می توانید عمداً شکل میز ناهارخوری خود را برای حمایت از نوع خاصی از انرژی که می خواهید پرورش دهید، انتخاب کنید. اگر می خواهید ثبات بیشتری دعوت کنید، یک میز مربع یا مستطیل بهترین گزینه است، یا اگر هدف شما این است که در خانواده یا دوستانتان هیجان کمتری داشته باشید، میز بیضی یا گرد برای ایجاد یک جریان آرام و ملایم چی (انرژی) در اطراف اتاق عالی است.

 

صندلی های غذاخوری

اگر می خواهید خانواده و مهمانانتان راحت باشند و بیشتر بمانند، حتما صندلی های غذاخوری راحت تهیه کنید. به دنبال صندلی هایی با پشتی حمایت کننده باشید که به راحتی می توان روی آن نشست و بلند شد. همچنین باید فضای کافی در اطراف هر صندلی وجود داشته باشد تا بتوان آنها را به راحتی از میز دور کرد.

 همچنین ایده خوبی است که تعداد صندلی های غذاخوری را در نظر بگیرید. اگر می‌خواهید مهمان‌های بیشتری دعوت کنید، مطمئن شوید که صندلی‌هایتان بیشتر از تعداد افرادی است که در خانه شما زندگی می‌کنند.

فنگ شویی ناهارخوری2

رنگ دیوار

اگر تصمیم دارید دیوارهای اتاق غذاخوری خود را رنگ کنید، می توانید برای راهنمایی به نظریه رنگ فنگ شویی مراجعه کنید. رنگی را انتخاب کنید که نیت شما را برای نحوه استفاده از فضای اتاق ناهارخوری پشتیبانی کند و مطمئن شوید که رنگی است که شما دوست دارید. چند رنگ الهام گرفته از فنگ شویی در زیر آورده شده است که ممکن است بخواهید در اتاق غذاخوری خود بگنجانید:

قرمز اشتها را تحریک می کند و انرژی گرم و گویای آتش را به جشن های شما می افزاید.

 قهوه ای و زرد حس ثبات می آفرینند و تغذیه کننده هستند و به انرژی زمین پایدار متصل هستند. رنگ زرد همچنین احساس شادی بیشتری را به همراه دارد.

 رنگ‌های سبز و آبی با تناژ متوسط، عنصر چوبی نشاط‌بخش و شفابخش را به فضای شما می‌آورند.

 سفید و خاکستری رنگ های محبوبی هستند که می توانند پس زمینه ای همه کاره و خنثی ایجاد کنند. آنها بیشتر برای تکمیل پروژه ها و انجام کارها استفاده می شوند و کمتر در مورد غذا خوردن و سرگرمی مورد استفاده قرار می گیرند. پیشنهاد می‌کنیم تناژ قرمز اضافه کنید تا کمی آتش وارد شده و فضا گرم شود.

 

آثار هنری، آینه و دکور

 در نهایت، فراموش نکنید که برای اینکه فضا را متعلق به خود کنید، نکات تزئینی را به همراه داشته باشید. اتاق غذاخوری مکانی عالی برای افزودن تصاویری است که احساس فراوانی را برمی انگیزد. زیرا توانایی تغذیه خوب با فراوانی و رفاه در فنگ شویی مرتبط است. تابلو هنری یک راه عالی دیگر برای اضافه کردن رنگ اضافی برای تقویت چی در اتاق غذاخوری شما است.

 افزودن آینه به اتاق ناهارخوری نیز با دوبرابر کردن همه غذاهای شگفت انگیزی که به خانواده و مهمانان خود ارائه می دهید، فراوانی را افزایش می دهد. آینه ای را که دوست دارید انتخاب کنید و آن را در مکانی آویزان کنید که بتواند میز و همچنین هر چیزی را که روی آن قرار می گیرد منعکس کند.

 همچنین می‌توانید گل‌های تازه یا یک ظرف میوه اضافه کنید تا عمداً انواع خاصی از انرژی را دریافت کنید. این کار یک راه عالی برای بازی با فنگ شویی و رنگ در اتاق ناهارخوری شما بدون نیاز به نقاشی کردن دیوارها یا تهیه مبلمان جدید است. گلدانی از گل‌های زرد را برای سلامتی و شادی، گل‌های قرمز برای انرژی پویا و رفاه، سبزی برای شفقت و انعطاف‌پذیری، یا یک ظرف پرتقال را برای انرژی فرخنده یانگ امتحان کنید.

منبع: https://www.thespruce.com/feng-shui-dining-room-5218706

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.