استفاده از سنگ ها برای جذب انرژی مثبت فنگ شویی

روش های مختلفی برای استفاده از سنگ های قیمتی در فنگ شویی وجود دارد که همه دارای یک هدف واحد  می باشند- ایجاد انرژی خوب فنگ شویی در خانه.

در طول قرن ها از سنگ های قیمتی برای اهداف بی شماری استفاده شده است. از مصرف درمانی گرفته تا محافظت و یا تزئین. در فنگ شویی ، آنها برای انرژی خاص یا ارتعاشاتی که به خانه یا محل کار شما وارد می کنند، بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

سنگ فنگ شویی

به عنوان مثال، از کوارتز صورتی برای جذب عشق و همچنین بهبود قلب شکسته استفاده می شود. کوارتز صورتی فرکانس های خاصی را مرتعش می کند که باعث سرعت بخشیدن به بهبود قلب می شود. تورمالین سیاه و هماتیت دارای انرژی محافظتی قوی هستند، در حالی که سیترین به بهبود مشکلات عزت نفس و همچنین جذب ثروت و فراوانی کمک می کند.

 

سنگ فنگ شویی

بهبود انرژی مثبت

دو کوارتز صورتی به شکل قلب اغلب در منطقه جنوب غربی فنگ شویی خانه قرار داده می شود تا انرژی شادی را در یک رابطه عاشقانه تقویت کند. غالبا ظرفی شامل سنگ های کوارتز صورتی به عنوان یک درمان فنگ شویی در اتاق خواب قرار می دهند.

 

تمرکز انرژی

اگر کودک شما مشکل تمرکز دارد و تمایل به تحریک بیش از حد دارد، چندین قطعه هماتیت به تمرکز انرژی او کمک می کند. شما می توانید آنها را در اتاق فرزند خود یا در بخش غربی (قسمت کودکان و خلاقیت) فنگ شوی خانه خود قرار دهید. ظرفی محتوی سنگ های هماتیت اغلب در فنگ شویی برای ایجاد و تمرکز انرژی و همچنین برای محافظت استفاده می شود.

فنگ شویی سنگها

 

از خانه خود محافظت کنید

در فنگ شویی از تورمالین سیاه، آبسیدین (شیشه آتشفشانی) و هماتیت، جلوی درب منزل استفاده می شود تا از کیفیت محافظتی آنها بهره مند شویم.  شما می توانید چندین قطعه خورد شده هماتیت یا سنگ تورمالین سیاه را در بیرون و یا در داخل ورودی خود به روشی زیبا قرار دهید.

به عنوان مثال ، اگر گلدان های بزرگی در دو طرف درب اصلی دارید، می توانید سنگ ها را روی خاک یا پایه گلدان گیاه خود قرار دهید.

سنگ ها در فنگ شویی

جذب انرژی منفی و افزایش سرعت بهبودی

کیانیت آبی و سیترین دو سنگی هستند که هرگز به پاک سازی احتیاج ندارند زیرا انرژی منفی را جذب نمی کنند. شما می توانید از کیانیت آبی برای محافظت و آرامش / تسکین استرس استفاده کنید ، در حالی که سیترین یکی از روش های کلاسیک فنگ شویی برای جذب ثروت است.

با استفاده از کریستال شفاف کوارتز می توانید انرژی درمانی کیانیت آبی را تقویت کنید .که هم می توانید در جواهرات و تزیینات دکوری از آنها استقاده کنید.  انرژی فراوان سیترین را می توان با استفاده از سنگ های رنگی آتشین غنی مانند کارنلین، عقیق قرمز، جاسپر، و چشم ببر تقویت کرد.

سنگ های فنگ شویی

پاکسازی

بهتر است کریستال ها و سنگ ها را پس از خریدن یا هدیه گرفتن برای اولین بار تمیز کنید. تمیز کردن سنگ ها باعث می شود تا ارتعاشات آنها پذیرای خانه جدید و صاحب جدیدشان باشد. سنگ ها و کریستالها باید به طور مرتب تمیز شوند، و همچنین باید با آنها با احترام و محبت رفتار شود.
شما می توانید سنگ ها را به طرق مختلف تمیز کنید  مثل غوطه ور کردن آنها در آب خالص (با نمک یا بدون نمک) و غیره. حتماً سنگ های خود را در مناطق دارای انرژی، مانند غذاخوری، اتاق نشیمن یا ورودی اصلی و قفسه های کتاب خود قرار دهید.
حداقل با چند سنگ طبیعی خانه خود را مزین کنید. زیرا  شما و خانواده تان کسانی هستید که از انرژی های درمانی آنها بهره مند خواهید شد.

انرژی سنگ ها در فنگ شویی

منبع: https://www.thespruce.com/ways-to-use-crystals-for-good-feng-shui-1274644

برچسب گذاری توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.