استفاده از سنگ های نیمه قیمتی برای فنگ شویی در خانه

استفاده از سنگ های نیمه قیمتی طبیعی در خانه یا محل کار یکی از بهترین روش های درمان فنگ شویی می باشند. این کریستال ها و سنگ های نیمه قیمتی طبیعی دارای اشکال مختلفی هستند که برخی از آنها واقعاً شبیه به یک اثر هنری هستند. برای همین تزیین هر نوع سبک خانه و محل کار با این سنگ ها بسیار زیبا و چشم نواز خواهد شد درصورتی که ممکن است سایر روش های درمانی فنگ شویی برای یک فضای خاص قابل قبول نباشند. این مطلب آموزشی، بهترین مکان قرارگیری سنگ ها و کریستالها را در خانه یا محل کار بررسی می کند.

منشور کریستال

 منشور کریستال

منشورهای کریستالی انرژی فنگ شویی قوی را به همراه می آورند که با انرژی خوشه های کریستالی متفاوت است. در حالی که خوشه های کریستال انرژی را با پویایی که اغلب شبیه آتش بازی است – در بسیاری از جهات – پخش می کنند، منشورکریستال به طور متفاوتی کار می کند.

یک منشور کریستالی باعث بالا بردن و تصفیه انرژی می شود (اگر نقطه سر آن آسیب نبیند)، بنابراین می توانید آن را در هر منطقه ای که نیاز به انرژی مجدد دارد قرار دهید. اگر منشور خود را در منطقه ای با انرژی متراکم و کم قرار داده اید، حتماً مرتباً سنگ خود را تمیز کنید. سنگ منشوری خود را برای بهترین فنگ شویی در محلی قرار دهید که به  انرژی پایدار و ایمن نیاز دارد.

منشورها در اندازه های مختلف، برخی به اندازه چندین سانتیمتر، تولید می شوند. در کنار منشورهای کوارتز می توانید به راحتی منشورهای مختلفی را با توجه به نیازتان پیدا کنید.
وجود یک منشور بزرگ سنگین در مرکز یا قلب خانه توصیه نمی شود. همچنین بهتر است یک منشور کریستال بزرگ نزدیک درب اصلی نداشته باشید زیرا می خواهید”چی” یا انرژی فنگ شویی، در کل خانه به گردش درآید نه اینکه در ورودی اصلی گیر کند. یک منشور کریستالی کوچک می تواند یک منبع انرژی عالی فنگ شویی نزدیک به رایانه شما باشد.

 

سنگ های نیمه قیمتی راف

راف ها

یک راف واقعاً یک اثر هنری بینظیر است که یک جهان جذاب را در خود نمایش می دهد. بدون شک هر کریستال و سنگی بی نظیر و زیبا است. با این حال، چیزی در مورد انرژی راف ها وجود دارد که حس یک اکتشاف بی پایان را به بیننده می دهد. شاید به این دلیل که شکل رافها مانند غاری مملو از رمز و راز می باشد.

از نظر انرژی، راف ها دارای خواص جذب، ترمیم و تبدیل بسیار قدرتمندی هستند. اگر کریستالی را می خواهید که در جایی در نزدیکی درب اصلی منزل خود داشته باشید – مخصوصاً اگر خانه شما در خیابان شلوغی باشد – در این صورت راف ها بهترین انتخاب شماست.

راف های آمتیست محبوب ترین (و آسانترین آنها برای یافتن) هستند. آنها در اندازه های مختلف بوده و برخی به اندازه قد یک انسان هستند! اگر نزدیک به یک راف بزرگ آمتیست بایستید در معرض انرژی شگفت انگیزی قرار خواهید گرفت، اما حتی کوچکترین راف ها نیز از انرژی فنگ شویی قدرتمندی برخوردار هستند.

می توانید آنها را به شکل های گرد، بیضی یا عمودی و در اندازه های مختلف پیدا کنید. راف های سلستیت دارای انرژی شگفت آور آرامشبخش و شفابخش هستند و امروزه بیشتر و بیشتر در دسترس هستند.

از نظر فنگ شویی، یک راف کوچک گرد یا بیضی شکل می تواند یک دکوری عالی برای اتاق خواب یا اتاق کودک شما باشد.

 

سنگ های نیمه قیمتی کریستال

یک خوشه کریستال

 

تعداد بسیاری کریستال که از یک پایه بیرون می آیند – قدرتمندترین انرژی را به منطقه ای که در آن قرار گرفته می دهد. خوشه های کریستال در اندازه های مختلف، کمتر از یک اینچ (۲.۵۴ سانتی متر) تا یک فوت (۳۰.۴۸ سانتی متر) یا بیشتر وجود دارند. برخی از متداولترین خوشه های کریستالی، خوشه های کریستال کوارتز و آپوفیلیت هستند.

از آنجا که کریستال ها انرژی عنصر فنگ شویی زمین را به آن مکان وارد می کنند، بهتر است آنها را در مناطقی از باگوا قرار دهید که توسط عنصر زمین اداره شده یا تقویت شوند. برای داشتن فنگ شویی، خوشه کریستال خود را در یکی از این مناطق قرار دهید: مرکز، شمال شرقی، شمال غربی، غرب یا جنوب غربی.

 بهتر است از قرار دادن خوشه خود – در صورتی که واقعاً کوچک نباشد – در ناحیه باگوا شمالی خودداری کنید. همچنین بهتر است از قرار دادن خوشه کریستال در کنار تخت خودداری نمایید.

 

منبع: www.thespruce.com

سنگ نیمه قیمتی چیدمان

 

 

 

 

 

 

برچسب گذاری توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.