سلیقه هر نشان ماه تولد در دکوراسیون منزل به ترتیب چقدر خوب است؟

وقتی نوبت به  دیزاین منزل می رسد، همه ترجیحات خود را دارند. در حالی که برخی ممکن است سبک های جسورانه تر و روشن تر را ترجیح دهند، برخی دیگر به ظاهری کم ارزش تر گرایش دارند. برخی ممکن است راه خود را جدا کنند و خانه های خود را به مکانی فوق العاده زیبا تبدیل کنند، در حالی که برخی فقط ترجیح می دهند این فضا را کاربردی تر جلوه دهند. در حالی که ادعا می کنیم که “بهترین” سبک موضوعی بسیار ذهنی (و شخصی) است، هیچ انکاری وجود ندارد که برخی افراد واقعاً نمره بیست خود را در رابطه با تزئین و زیبایی به خانه خود می آورند. بیشتر مواقع غیر از این، ستاره ها (سیارات ماه تولد هر شخص) می توانند کمی بیشتر به ما بفهمانند که چه کسی هنگام تزئین منزل، دست بالایی دارد.

در زیر یک رتبه بندی از همه علائم زودیاک (نشان ماه تولد)، بر اساس چگونگی سلیقه آنها در دکوراسیون منزل ارائه شده است.

 

سلیقه هر نشان ماه تولد در دکوراسیون منزل به ترتیب چقدر خوب است؟

 • ترازو (مهر)

ترازوها تمایل زیادی دارند که همه چیز را در اطراف خود ایجاد کنند – روابطشان، زندگی کاری و بله خانه هایشان – متعادل و زیبا. آنها می دانند که چطور می توان وسایل و مبلمان ظریف و شیک را برای اتاق خود تزئین کرد بدون اینکه بیش از حد باشد،  و همیشه در هر مکانی که هستند، شما احساس مورد استقبال واقع شدن و راحتی می کنید. مهر ماهی ها می دانند چگونه بدون نیاز به تلاش زیاد، محلی را از نظر زیبایی عالی و لذت بخش کنند – این یک هدیه است.

 

 

 

 

سلیقه هر نشان ماه تولد در دکوراسیون منزل به ترتیب چقدر خوب است؟

 • برج ثور (اردیبهشت)

افراد اردیبهشتی هنگام تزیین خانه های خود دچار بهم ریختگی نمی شوند – زیرا تا حد زیادی ترجیح می دهند بیشتر وقت خود را در آنجا بگذرانند، و تا حدی بخاطر اینکه می خواهند هرکسی که به خانه آن ها می آید وضعیت و سلیقه های لطیف و دل انگیز آن ها را از همان ابتدا بداند. آنها از اینکه کالاهایی با قیمت و کیفیت بالاتر خریداری کنند هراسی ندارند. درنهایت، به جای خرید چیزی صرفاً برای ظاهر آن، به دنبال خریدن قطعات پیچیده تر و راحت تر هستند.

 

 

 

 

سلیقه هر نشان ماه تولد در دکوراسیون منزل به ترتیب چقدر خوب است؟

 • برج دوقلو (خرداد)

دوقلو ها معمولاً سعی می کنند فضایی را ایجاد کنند که باعث می شود مهمانی به سمت آنها بیاید و به همین ترتیب، خانه های آنها معمولاً به همین صورت هستند. آنها همیشه از جدیدترین ترندها – از رنگ، لوازم جانبی، تا گجت های خانگی – آگاه هستند. به طوری که خانه آنها تمایل بیشتری به سمت مد روز دارد. با این حال، آنها نمی توانند استدلال کنند که این بدان معناست که فضای آنها با توجه به بهترین ترندهای فعلی در نظر گرفته شده است، و ماهیت انعطاف پذیر آنها به معنای این است که آنها همیشه با تغییر موارد سازگار هستند.

 

 

 

سلیقه هر نشان ماه تولد در دکوراسیون منزل به ترتیب چقدر خوب است؟

 • برج اسد (مرداد)

اسد ها مطمئناً همانهایی هستند که شما انتظار دارید از مفهوم “یا بهترین رو انجام بده یا برو” پیروی کنند و در این مورد، آنها تمام انرژی و اشتیاق خود را در مورد خانه هایشان هم به کار می برند. آنها معتقدند که خانه های آنها بازتاب مستقیمی از آنها است و به طور طبیعی، آنها اطمینان خواهند داد که منزلشان به اندازه شخصیت های بزرگشان جسورانه و مطمئن است. در حالی که یک نگرش مانند این ممکن است باعث شود که برخی از افراد از آن زیاد از حد استفاده کنند، اکثر اسدها دقیقاً می دانند که چگونه خانه های خود را به یک فضای قابل توجه تبدیل کنند بدون اینکه به طور تصادفی چیزهایی را به هم بچسباند – آنها به جزئیات در خصوص اجرای آنها بسیار اهمیت می دهند.

 

 

 

سلیقه هر نشان ماه تولد در دکوراسیون منزل به ترتیب چقدر خوب است؟

 • برج سرطان (تیر)

تیر ماهی ها همیشه واقعاً روی آنچه می خواهند تمرکز نمی کنند، اما چه چیزی باعث می شود دیگران در منزل آن ها احساس راحتی کنند؟  آنها بیشتر در ایجاد فضای دنج و فرار از دنیای خارج متمرکز هستند، بنابراین اگرچه ممکن است همیشه این فضا بیانگر شخصیت آنها نباشد، اما هنوز هم برای ایجاد یک فضای بسیار شیک و دنج در خانه هایشان (که نمی شود عاشق آن نشد) تلاش می کنند.

 

 

 

 

 

سلیقه هر نشان ماه تولد در دکوراسیون منزل به ترتیب چقدر خوب است؟

 • برج جدی (دی)

دی ماهی ها تمایل دارند یک سبک مدرن و مینیمالیستی را در خانه های خود داشته باشند – چیزی که بی دردسر به نظر می رسد و بیشتر از زیبایی شناسی به دلیل یک نگاه، بیشتر بر بهره وری استوار است. با این وجود، میل آنها به پالت های خنثی و خطوط براق و مبلمان، باعث می شود که ظاهری کلاسیک به آنها ببخشد، و شما واقعاً نمی توانید با انتخاب سبک کلاسیک اشتباه کنید.

 

 

 

 

سلیقه هر نشان ماه تولد در دکوراسیون منزل به ترتیب چقدر خوب است؟

 • برج سنبله (شهریور)

شهریوری ها دقیقاً دنبال ظاهر جسورانه نمی روند – آنها می خواهند کنترل زیادی روی فضای خود داشته باشند، و نمی خواهند با وسایل و لوازم پیچیده و حواس پرت کن درگیر شوند. اگرچه شهریوری ها بیش تر از بقیه توانایی ایجاد یک طراحی زیبا و پیشرفته را در خانه های خود دارند، اما آنها تمایل دارند یک کانسپت مفید و بهینه را ترجیح دهند تا بتوانند روی اهداف دیگری که از نظر آنها مهم تر است تمرکز کنند.

 

 

 

 

 

سلیقه هر نشان ماه تولد در دکوراسیون منزل به ترتیب چقدر خوب است؟

 • برج ماهی (اسفند)

ماهی ها بسیار خلاق و رویا پرداز هستند. به این معنی که آنها برای دکوراسیون منزل دوست داشتنی خود یک ایده آل هایی خواهند داشت. اما نیاز آنها به آرامش و باز نگه داشتن کارها بر ایجاد یک طراحی منسجم اولویت بیشتری خواهد داشت. آنها یک طرح رنگی زیبا دارند اما شاید لوازم جانبی / قطعات مبلمان ناسازگار تر باشند، یا یک ایده کلی برای یک موضوع داشته باشند، اما تمرکز زیادی روی متعادل کردن چیزها ندارند. در حالی که خانه آنها آرام و راحت خواهد بود، ممکن است همیشه برای بعضی از افراد “شیک ترین” نباشد.

 

 

 

سلیقه هر نشان ماه تولد در دکوراسیون منزل به ترتیب چقدر خوب است؟

 • برج عقرب (آبان)

عقرب ها مکان خود را برای فرار از جهان خارج طراحی می کنند، اما این بدان معنا نیست که آنها هیچ تلاشی را برای طراحی  و سبک نمی کنند – این فقط در الگوی سنتی نمی گنجد. یک عقرب یا به یک طرح رنگی بسیار تاریک و جنبه های پنهان به خانه خود می چسبد، یا یک رنگ روشن و قوی با لوازم جانبی منحصر به فرد برای نشان دادن افکار و احساسات درونی خود. در هر صورت، تمرکز آنها بیشتر روی حفظ حریم شخصی آنها است. بنابراین این حالتی است که نشان می دهد چگونه سعی می کنند فضای خود را “شیک” تر طراحی کنند. (به حقیقت گفته می شود، عقرب به اینکه دیگران در مورد انتخاب های آنها چه فکری می کنند  اهمیتی نمی دهد، تا زمانی که خودش آنها را دوست دارد.)

 

 

 

سلیقه هر نشان ماه تولد در دکوراسیون منزل به ترتیب چقدر خوب است؟

 • برج دلو (بهمن)

یک بهمن ماهی بیشتر علاقه مند است که وقت و پول خود را صرف چیزهای دیگری کند که نسبت به دکور کردن منزلشان در اولویت است.  همیشه با هدف عجیب و متفاوت بودن، آنها منزل خود را متفاوت با ترندهای روز درست می کنند. اگرچه بهمن ماهی ها به لحاظ علاقه و سبک بسیار خلاق و منحصر به فرد هستند، اما آنها واقعاً نگران ایجاد یک خانه “شیک” نیستند. آنها خانه های خود را طوری دیزاین می کنند تا بازتاب مستقیمی از آنچه برایشان مهم است باشد، اما نیازی به این ندارند که همه چیز به نظر کامل یا مد روز باشد.

 

 

 

سلیقه هر نشان ماه تولد در دکوراسیون منزل به ترتیب چقدر خوب است؟

 • برج حمل (فروردین)

فروردینی ها جسور و ریسک پذیر هستند که می تواند در طراحی یک خانه باورنکردنی به آنها توانایی زیادی بخشند. در حالی که، بی تفاوتی آنها مانع استفاده از توانایی شان برای به پایان رساندن آنچه شروع کرده اند می شود. ممکن است آنها واقعاً از ورود یک مضمون یا الگوی خاص به خانه های خود هیجان زده شوند، اما سریعا از رسیدگی به جزئیات خسته می شوند. این امر می تواند خانه های آنها را خیلی ریخته و پاشیده به نظر برساند تا دکوراسیون و طراحی های متفکرانه. در پایان روز، این آنها را زیاد آزار نمی دهد، زیرا آنها معمولاً به جای استراحت و ماندن در خانه هایشان، آماده هستند تا برای یک ماجراجویی به بیرون بروند.

 

 

 

سلیقه هر نشان ماه تولد در دکوراسیون منزل به ترتیب چقدر خوب است؟

 • برج قوس (آذر)

اگر آنها واقعاً به اندازه کافی طولانی در خانه باشند که بتوانند این کار را انجام دهند، یک آذر ماهی کاملاً قادر به طراحی خانه ای خلاقانه است. آذر ماهی ها مایل به کشف و مسافرت به سایر نقاط جهان هستند و خانه ی خود را خیلی جدی نمی گیرند، بنابراین تمرکز آنها بر ایجاد یک خانه فوق العاده شیک نیست. آنها فقط به مکانی احتیاج دارند تا سوغات خود از مسافرت هایشان را آویزان کرده و قبل از سفر بعدی خود به استراحت بپردازند.

 

 

 

 

منبع: https://www.thespruce.com/the-ranking-of-zodiac-signs-based-on-how-good-their-taste-in-home-decor-is-4766549 

برچسب گذاری توسط , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.