راهنمای ساده برای سبک مینیمال

معمولا، ما به فضاها نگاه می کنیم و از خود می پرسیم که چه وسیله ایی می تواند اضافه شود اما چه وسایلی می توانند حذف شوند؟ فضاهای خاص – آنهایی که دارای معماری عالی، چشم اندازهای باورنکردنی یا ابعاد کوچک هستند – ممکن است با سبک مینیمالیستی به طور بی نظیری تغییر کنند. خواه این به معنی استفاده حداقل از وسایل یا حذف آثار هنری یا حتی کاهش رنگ پالت استفاده شده باشد. در ادامه در مورد ۱۲ تصویر که به زیبایی با سبک مینیمال تلفیق شده اند را بررسی می کنیم که می تواند راهنمای خوبی برای ایده گرفتن منزل شما باشد.

 

راهنمای سبک مینیمالاگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که کفپوش چوبی زیبایی دارید، می توانید آن  را با فرش نپوشانید. بلکه درعوض، با خالی نگه داشتن آن حس مینیمالیستی را به فضا بدهید. اگر نگران سرد بودن زمین هستید و بودجه کافی دارید، میتوانید یک سیستم گرمایش برقی کف را ایجاد کنید.

 

مینیمالسبک مینیمال واقعاً به اتاق اجازه می دهد که نفس بکشد. قفسه های داخلی زیبا و یک شومینه سنگی در مرکز قرار می گیرند که فقط یک صندلی تنها، یک فرش و یک طبل فضا را پر می کند. آیا این برای یک خانوار کامل عملی است؟ احتمالا نه. اما اگر تنها زندگی می کردید، این چیدمان می تواند یک گزینه باشد.

 

مینیمالشاید دیواری از سنگ، آجر یا نوع دیگری از مواد زیبا و چشم نواز داشته باشید.  اما نباید آن را با کارهای هنری یا قفسه ها بپوشانید. دیوارهایی از این دست آنقدر منحصر به فرد هستند که بتوانند خود به خود چشمگیر و زیبا باشند. به علاوه، بافت آنها هیجان بصری کافی برای اتاق را فراهم می کند.

 

 

سبک مینیمالکاناپه ها جز جدایی ناپذیر یک فضای زندگی هستند، اما ممکن است برای شما لازم نباشد. اگر قصد دارید از محل زندگی خود بیشتر برای فعالیت های اجتماعی استفاده کنید تا اینکه جلوی تلویزیون بنشینید، آن را با صندلی های جداگانه پر کنید. اگر فضای شما با یک نمای باورنکردنی مانند این مکان همراه است، صندلی هایی را به سبک مینیمال انتخاب کنید تا چیزی از زیبایی و توجه به آن را کم نکنند.

 

 

راهنمای سبک مینیمالدر این فضا، یک کاناپه یا صندلی اضافی می توانست به راحتی قرار گیرد اما این یک اتاق کوچک است، و یک مبلمان اضافی می تواند احساس تنگی ایجاد کند. خالی گذاشتن این فضا حس باز بودن و جریان داشتن هوا را به بیننده می دهد و همچنین در صورت لزوم می توان از صندلی اضافی هم استفاده کرد.

 

سبک مینیمال راهنماحتی اگر فضای بیشتری هم داشته باشید، مجبور نیستید آن را کاملاً با وسایل پر کنید. این طراح فقط با استفاده از یک کاناپه، پاف، یک میز قهوه و میزهای کناری، یک اتاق نشیمن کاربردی و راحت را ایجاد کرده است بدون اینکه مسیر رفتن به فضای آشپزخانه را محدود کند.

 

سبک مینیمالاگر فرش را به محیط اضافه کردید که خود به تنهایی زیباست، بگذارید با حداقل نگه داشتن سبک و پالت رنگ، نقطه کانونی باشد.

 

مینیمالفراموش نکنید که با وسایلی که انتخاب می کنید می توانید به سبک مینیمالیستی دست پیدا کنید. در این فضا، یک میز با سبک معاصر این حس را ایجاد می کند می کند بدون اینکه حواس شما را از معماری باورنکردنی خانه پرت کند.

 

سبک مینیمالدر این فضا، دو میز کوچک قهوه و صندلی های مینیمالیستی قراردارند که این میزهای کوچک و دارای صفحات صیقلی نزدیک صندلی ها، می توانند این حس مینیمال را ایجاد کرده و فضای راحتی را فراهم کنند.

 

مینیمالهنگامی که شما به این منظره باورنکردنی نگاه می کنید، آخرین چیزی که می خواهید یک چیدمان داخلی منحرف کننده است. با استفاده از حداقل وسایل و رنگ های خنثی ،این منظره زیبا را کانون توجه قرار دهید.

 

منبع: https://www.houzz.com/magazine/mini-guide-to-minimalism-stsetivw-vs~1682707

برچسب گذاری توسط

۳ دیدگاه در “راهنمای ساده برای سبک مینیمال

  1. خوب بود

  2. خیلی عال

  3. ممنون بخاطر مطلب خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.