سال۲۰۲۱ برای هر نشان سال تولد چینی چه شانسی می آورد؟

 فرارسیدن سال ۲۰۲۱ (سال گاو) نشان می دهد که زمان بازسازی فرا رسیده است. امسال سالی مقاوم و پایدار است ولی همچنان باید برای سلامتی احتیاط را رعایت کنیم، اما زمان آن رسیده است که از آینده نترسیم – ما در حال ورود به دنیای جدیدی هستیم و باید خود را با شرایط متغیر سازگار کنیم.  انرژی ها امیدوار کننده به نظر می رسند اما ما باید با ذهن باز از آنها به درستی استفاده کنیم تا در دام هایی که سر راه وجود دارند اسیر نشویم. ۱۲ نشان ماه تولد، الگوهای متفاوت شانس را تجربه می کنند و در اینجا ما خلاصه ای سریع از چشم انداز سال را برای شما ارائه می دهیم:

برای بدست آوردن حیوان نشان سال تولد خود بر روی لینک زیر کلیک کنید:

حیوان سال تولد چینی خود را پیدا کنید.

 

خلاصه شانس ۱۲ نشان ماه تولد:

 

موش:

موش در سال ۲۰۲۱ یک سال امیدوار کننده پیش رو دارد، شما از موفقیت بسیار خوبی برخوردار می شوید. موش مشهور به این است که در هر شرایطی می تواند درآمد خود را بدست آورد. بزرگترین موفقیت شما در این سال ناشی از دریافت کمک از دیگران خواهد بود و شناختن افراد مناسب می تواند درهای بزرگی به روی شما باز کند.  برای این منظور اجازه ندهید که غرور شما بدترین دشمن شما باشد. هرچه تواضع بیشتری داشته باشید، بیشتر می توانید به دست آورید!

 

گاو:

گاو در سال ۲۰۲۱ نشانه سال است. بخش خانه شما میزبان ستاره ایی است که ثروت را برای طالع شما به ارمغان می آورد و نشان می دهد که زمان مناسبی برای ساختن آینده است.  همیشه دراز مدت فکر کنید. برای لذت های کوتاه مدت از دستاوردهای بلند مدت چشم پوشی نکنید. پایداری بزرگترین سرمایه شما خواهد بود و خوشبختانه برای شما مقاومت، یک ویژگی ذاتی است!

 

ببر:

ببر در سال ۲۰۲۱ نشانه ای است که ثروت پنهان را به سال می آورد!  نمودار ۲۰۲۱ به نظر می رسد فاقد ثروت آشکار است، اما ثروت پنهان زیادی وجود دارد که می دانید کجا باید جستجو کرد! ببر حامل این شانس است، بنابراین نه تنها شما لذت می برید، بلکه دیگران نیز از ارتباط با شما در پروژه ها، مشارکت ها و هر چیز دیگری از این دست بهره مند می شوند. اشتیاق، وجود شما را تجسم می بخشد. بنابراین یافتن چیزهایی که به آنها علاقه دارید، چیزی است که شما را در سال ۲۰۲۱ سوق خواهد داد. انتظار موفقیت فوری را نداشته باشید. اما آنچه را که واقعاً شما را قلقلک می دهد جستجو کنید و هنگامی که آن را پیدا کردید، همه چیز خود را برای بدست آوردن آن فدا کنید!

 

خرگوش:

خرگوش  در سال ۲۰۲۱ از شانس عاشقانه و ازدواج لذت می برد! کسانی که به دنبال عشق می گردند به راحتی آن را پیدا می کنند و اگر به دنبال ازدواج هستید، یک سال فرخنده برای انجام این کار است! خرگوش همچنین شاهد ورود افراد مفید بسیاری است که می توانند به او کمک کنند. ممکن است فکر کنید خودتان می توانید کارها را انجام دهید، اما اتحاد با افراد مناسب مسیر موفقیت شما را سریع تر می کند. برخی از مشکلات سر راه شما وجود دارد که باید برطرف شود، اما قدرت درونی شما قوی است و به شما کمک می کند تا ناامیدی های جزئی را تحمل کنید. مصمم باشید و اجازه ندهید که عقب نشینی های موقت باعث تسلیم شما شود.

 

اژدها:

اژدها در سال ۲۰۲۱ پتانسیل بسیار زیادی دارد! سالی که می توانید به دنبال رویاهای واقعاً بزرگ بروید. بسیاری از شما با فرصت های جدیدی روبرو می شوید – و گرچه ممکن است از وجود بسیاری از آنها احساس اشتیاق کنید، اما خیلی خودتان را درگیر نکنید. تمرکز روی تعداد کمتری از مسائل به جای تعداد زیادی از آنها نتیجه بهتری را از به همراه خواهد داشت.

 

مار:

مار در سال ۲۰۲۱ سال بسیار بهتری را دارد! شما طالع فرخنده ای دارید و قدرت امسال شما از خلاقیت و تدبیر شما ناشی می شود. همچنان به فکر کردن در خارج از چارچوب ادامه دهید. ادامه راه تکراری متأسفانه به شما اجازه نمی دهد از تمام پتانسیل خود استفاده کنید. پس شجاع باشید و چیزهای جدید را امتحان کنید. به خودتان اجازه ندهید از تجربیات گذشته یا نظرات دیگران دلسرد شوید. امسال سالی است که شما قوی هستید و اتفاق های خوبی برایتان خواهد افتاد.

 

اسب:

اسب این سال واقعاً سال شماست! شما ستاره طلایی را در دست دارید و هر زمان که به آن احتیاج پیدا کنید جادو کمک می کند!  فرصتهایی را که پیش روی شما قرار می گیرد را رد نکنید. زیرا بعضی از آنها کلید هایی است که شما برای بدست آوردن آن ها بسیار امیدوار بوده اید. نیازی به تردید بیش از حد در مورد برخی ایده ها نیست. یاد بگیرید که با جریان حرکت کنید. آنچه که شما در گذشته مهم می دانستید ممکن است اکنون دیگر اهمیت چندانی نداشته باشد.

 

بز:

بز در سال ۲۰۲۱ از سمت متولدین سال اسب خوش شانسی و طالع فرخنده ایی برای شما به ارمغان می آید.  افراد متولد سال اسب برای شما بسیار خوب هستند، اجازه ندهید که بداخلاقی باعث شود که ذات واقعی شما نمایان نشود.  سعی نکنید در مورد همه چیز بحث کنید – نیازی به پیروزی در هر مبارزه نیست. در واقع، در این سال باخت می تواند نوعی برد باشد. حفظ صلح و حفظ روابط مستحکم بسیار مهمتر از هر نوع پیروزی کلامی است.

 

میمون:

میمون در سال ۲۰۲۱ بهترین سال را دارد که نه یک بلکه چندین موفقیت قابل توجه دارد! شما در این سال می توانید به بالاترین سطح موفقیت برسید. بنابراین کوچک فکر نکنید! هرچه رویای بزرگتری داشته باشید، می توانید به موفقیت بیشتری دست پیدا کنید.  نیروی قوی زندگی و اعتماد به نفس درونی شما در هر کاری که دنبال می کنید به شما قدرت می دهد و هرچه بیشتر خود را درگیر پروژه های مربوط به اهداف شخصی خود کنید، موفقیت بیشتری کسب خواهید کرد. شما انرژی زیادی دارید، بنابراین با انجام کار “زیاد” مشکلی نخواهید داشت.

 

خروس:

خروس در سال ۲۰۲۱ شاهد بازگشت سطح انرژی شما خواهیم بود! شما یکی از خوش شانس ترین نشانه های سال هستید، از عنصر شانس افسانه ای لذت می برید که به شما انگیزه می دهد تا به دنبال موفقیت های بزرگ باشید! شما امسال میزبان شانس بالا در ثروت و رهبری هستید، بنابراین افرادی که در نقش های مدیریتی یا رهبری هستند می توانند وفاداری و موفقیت زیادی را در این نقش ها کسب کنند. سال بزرگ فکر کردن!

 

سگ:

سگ در سال ۲۰۲۱ خوب عمل می کند، اگر هدف خود را پیدا کنید، می توانید کوه ها را حرکت دهید. اگر به چیزی اعتقاد دارید، اجازه ندهید کسی نظر شما را تغییر دهد.  شما بعضی اوقات “همراه با جریان” سود می برید اما امسال باید گاهی روی پای خود بایستید. تا زمانی که به خودتان اجازه ندهید خیلی بی خیال باشید، موفقیت های زیادی برایتان بوجود خواهد آمد.

 

خوک:

خوک در سال ۲۰۲۱ نگرش بسیار خوبی نسبت به زندگی دارد و به شما کمک می کند که این سال را به خاطر بسپارید! در حالی که شما باید برخی از مشکلات را برطرف کنید، اگر ذهنیت خود را مثبت نگه دارید، موفقیت های زیادی وجود دارد! از قمار یا گمانه زنی در بازارهای سهام خودداری کنید.  وقتی صحبت از پول می شود ریسک بزرگی نکنید!

 

 

منبع: https://www.wofs.com/feng-shui-2021-your-luck-in-the-coming-year-of-the-metal-ox/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب گذاری توسط

۴ دیدگاه در “سال۲۰۲۱ برای هر نشان سال تولد چینی چه شانسی می آورد؟

  1. اگه درست باشع من امسال ثروت زیادی به دست میارم قوقولی قوقول

    1. حتما درسته D:

  2. خیلی جالب

  3. من سال موش هستم امیدوارم سال خوبی داشته باشم با تشکراز مطلب خوبتون 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.