سال ۲۰۲۲ برای هر نشان سال تولد چینی چگونه خواهد بود؟

سال ۲۰۲۲ چگونه سالی خواهد بود؟ ابتدا نشان سال تولد خود را با استفاده از جدول زیر پیدا کنید:

طالع بینی

 

موش

امسال برایتان سالی پر از تغییرات خواهد بود. در زندگی حرفه ای می توان انتظار کمی تلاطم داشت. سفرهای کاری امسال سود بسیار خوبی را برای شما به همراه می آورد. از هزینه کردن بیش از حد خودداری کنید و امور مالی خود را تحت کنترل قرار دهید. برای زوج های متاهل و عاشقان نیز مطلوب خواهد بود.

 

ببر

امسال سال ببراست و سال بسیار مطلوبی برایتان است. ببر آماده است تا به تمام اهداف خود دست یابد. زندگی عاشقانه پرشور و رمانتیک خواهد بود. منابع مالی تان رشد قابل توجهی خواهد داشت. در طول سال سلامتی را تجربه می کنید. به شما توصیه می شود برای رهایی از استرس به همراه خانواده به تعطیلات بروید.

 

گاو

امسال برای بازرگانان متولد این زودیاک مساعد خواهد بود. هزینه ها به آرامی جریان خواهند داشت و سرمایه گذاری خوبی انجام خواهید داد. به شما توصیه می شود که به سلامت خود توجه کنید، در غیر این صورت ممکن است در دراز مدت باعث ایجاد مشکلات شوید. از برنامه کاری شلوغ خود گاها دست بکشید و استراحت کنید و با عزیزانتان به مکانی آرام و ساکت بروید.

 

خرگوش یا گربه

سال ۲۰۲۲ نوید سال تغییرات مثبت را می دهد. کسب و کار شما پایدار خواهد بود و امور مالی در طول سال به آرامی جریان خواهد داشت. امسال برای عشق و روابط جدید مناسب است. با این حال، به شما توصیه می شود که پس انداز هایی داشته باشید چون ممکن است در آینده مورد نیاز باشد. از ولخرجی خودداری کنید. کسانی که از خود مراقبت می کنند در طول سال از سلامتی خوبی برخوردار خواهند بود، در حالی که آنهایی که سیگنال های بدن را نادیده می گیرند ممکن است مقداری رنج ببرند.

 

اژدها

روابط شخصی متولدین سال اژدها امسال متغیر خواهد بود. با این حال، این دوره تغییرات مثبت پیش خواهد آمد. زندگی عاشقانه شما شاد و پر از هیجان خواهد بود. امسال برای تجار سالی راکد پیش بینی میشود. افرادی که به دنبال تغییر در زمینه کاری هستند، یک پیشنهاد سودآور دریافت خواهند کرد. ستارگان به شما توصیه می‌کنند که چکاپ های منظم سلامتی خود را فراموش نکنید و به فعالیت‌های بدنی بپردازید.

 

مار

سال ۲۰۲۲ ، سالی مساعد برای رشد مالی، اجرای برنامه های کلان و روابط پرشور برایتان است. با این حال، متاهل ها ممکن دچار سوء تفاهم در روابط خود بشوند. از لحاظ شغلی تغییرات مثبتی را برای تعداد کمی به ارمغان می آورد، در حالی که دیگران ممکن است با سختی هایی روبرو شوند. بازرگانان می توانند انتظار پیشنهادهای تجاری سودآوری داشته باشند که تجارت آنها را بهبود بخشد. مراقب سلامتی خود باشید و سیگنال های بدن را نادیده نگیرید.

 

اسب

امسال دستاوردهای خلاقانه و تجربیات عشقی هیجان انگیز را در زندگی شما به ارمغان می آورد. افرادی که در خانواده با مشکلاتی روبه‌رو بوده‌اند، آسوده خواهند شد. تمام سختی هایی که در کسب و کار خود متحمل شدید در نهایت نتایج ثمربخشی به شما خواهد داد. به شما توصیه می شود که به سلامت خود توجه کنید و قرار ملاقات های منظم معاینه پزشکی را از دست ندهید.

 

بز

تغییراتی را برای متولدین این زودیاک پیش بینی می کند. اما ماهیت تغییر بستگی به کار سخت و تلاشی دارد که در گذشته انجام داده اید. به شما توصیه می شود مثبت اندیش باشید و همه چیز سر جای خودش قرار می گیرد. ممکن است افزایشی در دستمزدتان وجود داشته باشد که وضعیت مالی شما را بهبود بخشد. از لحاظ سلامتی سال ببر برایتان مطلوب است.

 

میمون

نوید یک سال مطلوب را برای متولدین سال میمون می دهد. می توانید انتظار تغییرات مثبت حرفه ای و دستاوردهای خلاقانه را داشته باشید. زندگی عاشقانه شما دوگانه خواهد بود. برای برخی، این امر تازگی و هیجان را به همراه خواهد داشت، در حالی که برای برخی دیگر، یک رابطه جدید ممکن است به دشمنی ختم شود. شما در حوزه کاری و حرفه ای موفق خواهید شد. امور مالی بدون تغییرات غیرعادی جریان خواهد داشت. سال ببر برای سلامتی تان مساعد است.

 

خروس

سال ببر نوید یک زندگی حرفه ای دوگانه را برای متولدین سال خروس می دهد. برای برخی، لذت بخش و برای عده ایی پر از ناامیدی. زندگی عاشقانه بدون تغییر جریان خواهد داشت. ماهیت ریسک نکردن شما همان نتایجی را به همراه خواهد داشت که در سال های گذشته بوده است. تاجران نیز با فراز و نشیب هایی روبرو خواهند شد. سال نامطلوبی را برای امور مالی در نیمه اول سال پیش بینی می کند. با این حال، در نیمه دوم اوضاع بهتر خواهد شد. اگر از یک رژیم سالم لذت ببرید، سلامت خواهید بود.

 

سگ

سال ۲۰۲۲ ، سالی پر از ماجراهای عاشقانه و درک متقابل را نوید می دهد. امسال برای زودیاک سگ مساعد است. زندگی تجاری و حرفه ای پایدار خواهد بود. تغییر خاصی در وضعیت مالیتان ایجاد نخواهد شد و امور مالی در تمام طول سال به آرامی جریان خواهد داشت. به شما توصیه می شود که از فشارهای روحی یا جسمی بیش از حد خودداری کنید، در غیر این صورت ممکن است باعث مشکلات سلامتی در سال جاری شود.

 

خوک

سال ببر تغییرات مثبتی را برای متولدین این زودیاک به همراه دارد. طالع بینی ۲۰۲۲ چینی زمان مناسبی را برای تاجران و حرفه ای ها پیش بینی می کند. زندگی عاشقانه شما تنها در صورتی می تواند شکوفا شود که تصمیم بگیرید کنجکاوی خود را کنار بگذارید و به ندای قلب خود گوش فرا دهید. امور مالی در طول سال روان خواهد بود. امسال یک دوره عالی برای سرمایه گذاری مالی است. مراقب سلامتی خود باشید و قرارهای معاینه منظم سلامت خود را از دست ندهید.

 

منبع: https://www.astrosage.com/2022/chinese-horoscope-2022-year-of-tiger.asp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب گذاری توسط ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.