زندگی مشترک در یک منزل با هر نشان ماه تولد چگونه است؟

زندگی مشترک در یک منزل با هر نشان ماه تولد چقدر چالش برانگیز است؟

شروع زندگی مشترک با شخص دیگر، گامی هیجان انگیز در یک رابطه است، اما مطمئناً تصمیم کوچکی نیست. در حالی که به نظر می رسد زندگی در کنار هم با عشق بسیار ساده است، واقعیت می تواند خیلی سریع شکل بگیرد، به خصوص اگر نمی دانید چه انتظاری دارید.

در حالی که هیچ دو نفری دقیقاً یکسان نیستند، روزی که به دنیا آمده اند می تواند بینشی درباره شخصیت و چگونگی تمایل به زندگی افراد بدهد. هر نشان تولد دارای علائم و خصوصیات خاص خود است. بنابراین علامت خود (یا شریک زندگی خود) را در ادامه مطلب مطالعه کنید تا تصوری از اینکه واقعا زندگی مشترک چگونه است داشته باشید!

 

برج حمل (فروردین)

یک برج حمل عادت دارد که هر روز یک روز هیجان انگیز را ایجاد کند. آنها به این دلیل که شخص دیگری با آنها زندگی می کند، رویه خود را تغییر نمی دهند. قرار گرفتن در چنین فاصله ی نزدیک به طور مداوم می تواند به این معنا باشد که شریک زندگی آنها ممکن است کمی بیشتر وقوع حادثه ها را تجربه کند، اما این ها به سرعت می گذرند.

آنها معمولاً در لحظه زندگی می کنند. بنابراین متوجه کردن آنها به پرداخت صورتحساب های ماهیانه یا نزدیک شدن به پایان مهلت پرداخت بدهی ها می تواند به خودی خود کار سختی باشد. اما اگر یک برج حمل شریکی داشته باشد که از صحبت کردن و اظهار نگرانی های خود به او نترسد، در نتیجه به اندازه کافی احساس راحتی می کند تا بتواند بیشتر نقش رهبری را در خانه جدید خود به عهده بگیرد.

 

برج ثور (اردیبهشت)

بیایید صادق باشیم؛ اگر کسی با یک برج ثور زندگی می کند، او کسی است که جابه جا شده تا با یک ثور زندگی کند نه برعکس. ثورها به کارهایی که به روش خودشان انجام می شود عادت دارند. و این مسئله این را روشن می کند که آن ها برای خودشان نیاز به زمان دارند. برای یک برج ثور، روال زندگی آنها در مورد آنچیزی است که برای آنها معنا پیدا می کند.

بنابراین آنها به احتمال زیاد راهی بخصوص را برای انجام کارهایی که باید انجام شود، چیدمان وسائل منزل به چه صورت باشد و نحوه انجام کارهای روزمره،دارند. شما ممکن است انتظار کمی لج بازی و سرسختی از آنها داشته باشید. اما زمانی که یک مکالمه روشن و معقول انجام شود، آنها مایل به سازش هستند.

 

برج دوقلو (خرداد)

زندگی با یک دوقلو به معنای انتظار روزانه غیر منتظره ها است. شما هرگز به طور کامل نمی دانید که چه کاری انجام می دهند یا می گویند. به همین دلیل است که شما در وهله اول نسبت به آنها دیوانه می شوید. اما زندگی مشترک می تواند یک تجربه ی تمام عیار باشد.

آنها معمولاً در نگهداری از خانه بی نظیر و سازگار نیستند. اما بر اساس همه آخرین ترندهای روز تلاش می کنند تا خانه زیبا به نظر برسد. پس از ورود به سیستم معمول زندگی، آن ها می توانند کمی بی قرار شوند. آنها به احتمال زیاد می خواهند همه چیز را تغییر دهند تا همه چیز تازه شود. و این ممکن است برای شریکی که ترجیح می دهد چیزها را یکسان نگه دارد، استرس زا باشد. مادامی که آنها فردی انعطاف پذیر و قابل درک در کنار خود داشته باشند، دیگر برایشان مساله ای نیست که همه چیز به توافق دو طرف انجام شود.

 

برج خرچنگ (تیر)

خرچنگ ها از اینکه تمام این مدت جدید را با شریک زندگی خود سپری می کنند بسیار هیجان زده هستند. آنها به طرز هیجان انگیز فضاهایی را ایجاد می کنند تا در خانه احساس راحتی کنند. آنها از شریک زندگی خود مراقبت و نگهداری می کنند. زیرا این عنصر آنها است. و اکنون می توانند این کار را با روشی حتی بیشتر انجام دهند. آن ها عکس های عزیزان را روی دیوارها آویزان می کنند. غذاهای مورد علاقه در یخچال قرار می دهند. و نمایش های مورد علاقه را آماده پخش می کنند. آنها می خواهند بیشتر وقت خود را در خانه بگذرانند. بنابراین اگر شریک زندگی آنها یک فرد اجتماعی است، در ابتدا می تواند باعث ناراحتی آنها شود. با این حال، آنها عاشق میزبان بودن هستند!

 

برج لئو (مرداد)

آیا آنها حمام را اختصاصی می کنند؟ صد در صد. به این دلیل که آنها عادت کرده اند بیشترین میزان توجه را داشته باشند به این معنی نیست که آنها نمی توانند زندگی خوبی با کسی داشته باشند. آنها بیرون از خانه را به ماندن در خانه ترجیح می دهند. بنابراین نگه داشتن همه چیز در سطح بالا همیشه برای آنها اولویت نیست. با این حال، آنها به خانه خود احترام می گذارند و همچنین به همسرشان. اگر شریک زندگی آنها مایل به تأیید آن ها باشد و هر وقت کاری در خانه انجام دادند، تشکر کرده و احساس قدردانی کند، احتمالاً آن ها این امر را بیشتر و بیشتر انجام می دهند.

 

برج خوشه (شهریور)

در نگاه اول، زندگی مشترک برای یک خوشه می تواند بسیار خسته کننده باشد. در حالی که آنها درک می کنند که همه مانند آنها نیستند، اما فکر می کنند “چرا کارها را از این طریق انجام نمی دهید؟ این روش به وضوح بهتر است.”آنها مدت زمان طولانی را در بهبود انجام کارهای روزمره سپری کرده اند. و برای آنها، این کارآمدترین راه است. بنابراین این که شخص دیگری وارد شود و آن را از حالت تعادل خارج کند، کمی مشکل است. ممکن است آنها مجبور باشند کمی برای پذیرایی شخص دیگری خم شوند، اما زندگی با شخصی دیگر باعث می شود که آنها کمی آرام شوند و درک کنند که همه چیز قابل کنترل نیست.

 

برج ترازو (مهر)

ترازو ها دید مشخصی برای تزئین محل زندگی خود دارند و از نو تنظیم مجدد آن خوب نیست. اگر آنها به فضای شخص دیگری درحال انتقال باشند، به طرز ظریفی دیگری را تشویق می کنند تا با ایده های خود در مورد چگونگی تزئین کار کنند. در حالی که آنها می دانند چگونه همه چیز عالی به نظر برسد، لزوماً سعی نمی کنند همه چیز را مرتب نگه دارند. آنها می توانند کمی تنبل باشند. بنابراین صحبت کردن برای انجام کاری که انتظار می رود انجام دهند ضروری است. آنها می خواهند طرف دیگرشان خوشحال باشد. اما اگر مکالمه مشخصی صورت نگیرد، آنها نمی دانند چگونه این کار را انجام دهند.

 

برج عقرب (آبان)

شکی نیست که آنها به حریم خصوصی عادت کرده اند. بنابراین به احتمال زیاد آنها یک اتاق را برای خودشان مشخص می کنند. یک عقرب مکان را بی نظیر نگه می دارد. زیرا آنها بیش از حد به خود احترام می گذارند تا اینکه اوضاع را آشفته رها کنند و همان سطح فکر را از شریک زندگی خود انتظار دارند. به شوخی، ممکن است احساس شود که آنها مدتی جدا از شریک زندگی خود زندگی می کنند. اما هرچه بیشتر در کنار هم زندگی کنند، بیشتر در ترکیب فضاهای مورد استفاده پیش می روند. زندگی مشترک یک قدم کوچک نیست و نیاز به ورود اساسی در حس عادی بودن حریم خصوصی آنها دارد. اما آن ها اگر نمی خواستند این راه را انتخاب نمی کردند.

 

برج قوس (آذر)

قوس ها بسیار راحت زندگی می کنند. اما آنها نیز به طرز چشمگیری مستقل هستند. انتخاب زندگی با شخصی می تواند یک پیشنهاد جالب باشد. اما همچنین یک تطبیق عظیم است. آنها عادت داشتند فقط به خودشان پاسخ دهند. بنابراین می تواند در آغاز یک تغییر دشوار باشد. بسیاری از پروژه ها، کارها و ایده های نیمه تمام مشهود خواهند بود. اما برقراری ارتباط با آنها کار سختی نیست. بعضی اوقات ممکن است احساس شود که واقعاً حضور ندارند و ممکن است بیشتر به عنوان یک هم اتاقی عمل کنند نه به عنوان یک شریک زندگی. اما اگر شما با آنها پیشاپیش صحبت کنید، آنها بیشتر از اینها مایل به گوش دادن هستند. آنها وقتی کسی مستقیماً با آنها درمورد آنچه در ذهنشان است صحبت کند، قدردانی می کنند.

 

برج جدی (دی)

جُدی بسیار عادت به تنهایی زندگی کردن دارد. بنابراین تصمیم گیری برای زندگی مشترک کم مساله ای نیست. آنها سال ها وقت صرف کرده اند که بهترین راه برای انجام کارها پیدا کنند و کارها را بدون هیچ مشکلی انجام می دهند و کارهای روزمره برای آنها انجام می شود. آنها در مورد اطمینان از پرداخت هر گونه بدهی، خارج کردن زباله ها و شستن لباس ها کوشا هستند. آنها عادت دارند که فردی قابل اعتماد باشند و برایشان اهمیتی ندارد که بیشتر بار مسئولیت را تا زمانی که دیگر مزیتی برایشان نداشته باشد بر دوش کشند. آنها عادت ندارند شخص دیگری را برای کار در این زمینه داشته باشند. بلکه در متناسب بودن آنها با برنامه های خود توجه کافی نشان می دهند.

 

برج دلو (بهمن)

آنها عادت ندارند فضا را به اشتراک بگذارند. بنابراین این یک مساله در ابتدای کار است. آنها کمی عصبانی هستند. اما فقط به این دلیل که ذهن خود را در مورد “چیزهای مهم تر” جلب کرده اند. آنها اجازه نمی دهند که این مکان به یک جای کثیف تبدیل شود و انتظار دارند که شریک زندگی خود همین کار را انجام دهد. احتمالاً به فضای کوچکی احتیاج دارند تا با افکار خود تنها باشند. اما سعی نمی کنند شما را ساکت کنند. آنها تمایل دارند خیلی بیشتر از آنچه در خانه هستند خارج از خانه باشند. که اگر شریک زندگی آنها کمی اهل خانه باشد، می تواند باعث ایجاد تنش شود. اما آنها به ایجاد ارتباط راحت و باز بین خود و شریک زندگی شان در مورد آنچه باعث ناراحتی بین آنها می شود علاقه نشان می دهند.

 

برج ماهی (اسفند)

یک ماهی توجه زیادی به جزئیات جزئی مانند شستن ظرف ها یا تا کردن لباس های شسته شده نخواهد کرد. اما اگر آنها بتوانند احساس کنند که این موضوع برای شریک زندگی خود مهم است، پس اطمینان می دهند که همه چیز به آن توجه شده است. آنها زندگی در کنار هم را نوعی صمیمیت می دانند. بنابراین به احتمال زیاد می خواهند زمان زیادی را در کنار هم سپری کنند. آنها می خواهند خانه از فضای بیرون مانند یک پناهگاه آرام به نظر برسد و تلاش می کنند تا فضای راحت و دلپذیری به وجود بیاید. در صورت بروز اختلاف نظر، ممکن است آنها در ابراز عقیده خود مشکل داشته باشند. اما قرار گرفتن در چنین فضای نزدیکی می تواند به آنها جرات دهد که در مورد چیزهایی که لازم دارند صحبت کنند.

 

منبع: https://www.thespruce.com/cohabitating-for-zodiac-signs-4773993

 

 

برچسب گذاری توسط , , ,

۱ دیدگاه در “زندگی مشترک در یک منزل با هر نشان ماه تولد چگونه است؟

  1. ❤️ Alice want to meet you! Click Here: http://bit.do/fSLEo ❤️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.