۹ روش هوشمندانه و شیک برای تزئین گوشه های خالی خانه

 هر گوشه خالی اتاق در خانه یک فرصت فضاسازی است. در حالی که خالی گذاشتن آن می تواند وسوسه انگیز باشد. اما از اینکه چگونه می توان آن را به روشی موثر و ظریف تزئین کرد، شگفت زده خواهید شد. در اینجا نحوه تبدیل گوشه های نادیده گرفته شده به نقاط مفید و جذاب که زندگی در خانه را بهتر می کند، آورده شده است.

 

گوشه خالی خانه

1) یک قفسه کتاب گوشه ای تهیه کنید.

چه قفسه ایی از کف تا سقف انتخاب کنید یا یک نصفه، داشتن یک قفسه کتاب گزینه ایی مناسب برای زنده کردن گوشه خالی است. قفسه کتاب را به همان رنگ دیوارها رنگ آمیزی کنید تا ظاهری منسجم داشته باشید.

 

گوشه خالی خانه

۲) یک درختچه تهیه کنید.

 اگر فضای گوشه ای کمی دارید، یک گیاه بلند اضافه کنید. گیاهان برگدار، گوشه خالی را سرسبز می کنند و حال و هوای تازه و الهام گرفته از طبیعت را اضافه می کنند. به علاوه، انتخاب یک درختچه بلندتر برای فضای عمودی در مناطقی که تزئین آن سخت است، گزینه مناسبی خواهد بود.

 

گوشه خالی خانه

۳) یک آینه بزرگ اضافه کنید.

 آینه ها می توانند هر فضایی را متحول کنند. و سطحی از پیچیدگی را به هر اتاقی که در آن هستند اضافه کنند. قرار دادن یک آینه تا کف در مقابل دیوار یا گوشه می تواند فضای شما را با کمترین تلاش آرایش کند. به عنوان یک امتیاز، نور منعکس کننده می تواند فضای کوچک را بزرگتر کند.

 

گوشه خالی خانه

 ۴) یک گوشه مطالعه شیک ایجاد کنید.

ترکیب یک صندلی راحت با یک قفسه کتاب توکار راهی مطمئن برای آراستن یک گوشه خسته کننده است. افزودن چند اثر هنری، چند گیاه و یک آباژور به تکمیل شدن فضا کمک می‌کند. تا بتوانید رمان مورد علاقه‌تان را تا مدت‌ها در شب مطالعه کنید.

 

گوشه خالی خانه

۵) یک اثر هنری آویزان کنید.

نصب تابلو روی دیوار، گزینه‌ای فوق‌العاده هستند. اما اگر ذهنیت مینیمالیستی‌تری را انتخاب می‌کنید، سعی کنید یک قطعه از آثار هنری را انتخاب کنید تا گوشه‌ خالی خود را زنده نگه دارید. بسته به اندازه فضا، می توانید یک تابلو بزرگ را امتحان کنید. فقط به خاطر داشته باشید که با چه چیزی کار می کنید. دراینجا تابلو نشان داده شده به خوبی با دیوار آجری جفت می شود و به گره خوردن فضا کمک می کند.

 

گوشه خالی خانه

۶) یک کمد شیک برای ذخیره سازی اضافه کنید.

اضافه کردن قفسه یا قفسه‌هایی که با طرح رنگ و تم کلی فضای شما مطابقت دارند، می‌تواند گوشه‌ای استفاده نشده را به خود اختصاص دهد و به آن هدف بدهد.

 

گوشه خالی خانه

۷) یک پگبورد نصب کنید.

هر اینچ از فضای دیوار و گوشه در این فضای کاری رنگ خنثی، به زیبایی سازماندهی شده است. از شلف های شناور گرفته تا پگ بورد، همه چیز جای خود را دارد.

 

گوشه خالی خانه

۸) یک گالری دیواری بسازید.

گالری دیواری روشی هوشمندانه برای تبدیل یک گوشه خالی به منظره دیدنی است. در حالی که تزئین گوشه ها می تواند مشکل باشد. مطمئناً راه هایی برای انجام این کار وجود دارد که به خوبی نتیجه می دهند. این گوشه که توسط K Shan Designs طراحی شده است، شامل یک ست ناهارخوری است. اما مجموعه‌ای متنوع از تابلوها و یک آینه با قاب طلایی، در گوشه‌ای به رنگ صورتی، زیبایی غیرمنتظره‌ای به آن اضافه می‌کند.

 

گوشه خالی خانه

۹) یک قطعه منحصر به فرد قرار دهید.

 یک فضای خالی بهترین راه برای نشان دادن وسیله ایی منحصر به فرد است. این ویترین به سبک وینتیج با کشوها و کابینت‌های بسیار زیبا کاملاً در این فضای گوشه‌ای جای می‌گیرد.

 

 منبع: https://www.thespruce.com/stylish-ways-to-decorate-empty-corners-4040402

 

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.