روش‌هایی برای دیزاین کمد دراور اتاق خواب

با کمد دراور شلوغ خداحافظی کنید. ایده های تزیین آسان ما در هفت مرحله ساده، کمد دراور شما را از زشت به زیبا تبدیل می کند.

 

کمد دراور 

با یک آینه شروع کنید.

یک آینه بزرگ روی دراور خود قرار دهید. می توانید آن را به دیوار تکیه دهید .یا آن را بالای کمد آویزان کنید. آینه به نور اجازه می دهد تا در اتاق بتابد و حس فضای بزرگتر را ایجاد کند. داشتن یک آینه روی (یا بالای) دراور نیز به آماده شدن شما در صبح کمک می کند.

 

کمد دراور1

فضای خود را روشن کنید.

ما عاشق دکور خانه‌ای هستیم که چندین هدف را دنبال می‌کند و یک آباژور مطمئناً این کار را انجام می‌دهد. یک آباژور در یک طرف آینه برای روشنایی بیشتر اضافه کنید. یک مدل با پایه بلند و منحصر به فرد انتخاب کنید که مکمل بقیه سبک اتاق شما باشد. در اینجا، آباژور با رنگ نارنجی فرش مطابقت دارد. هنگامی که یک آینه در وسط و دو جسم بلند در دو طرف آن قرار می دهید، تعادل متقارن برقرار می شود.

کمد دراور2

گیاهان سبز

گیاهان یا گل ها را در یک گلدان در طرف مقابل آینه قرار دهید تا بافت طبیعی را لمس کنید. افزودن گل‌های تازه راه آسانی برای افزودن طعم و رنگ فصلی است، اما می توانید از گیاهان خشک یا گیاهان مصنوعی هم استفاده کنید. در این اتاق، رنگ زرد طرح عمدتا منوکروم را در هم می شکند.

 

کمد دراور3

مطالعه!

 مجموعه‌ای از رمان‌های قدیمی یا کتاب های کوچک را روی هم بچینید تا به دراور تنوع و ارتفاع ببخشید. به دنبال کتاب‌هایی با جلدهای منحصربه‌فرد در بازارهای کوچک و دستفروشی‌ها بگردید. یا چندین کتاب را پیدا کنید که با طرح و رنگ اتاق شما هماهنگ هستند.

 

کمد دراور4

جواهرات را اضافه کنید.

دراور شما مکانی عالی برای قرار دادن جعبه جواهرات تزئینی یا پایه جواهرات می باشد. از کتاب ها به عنوان پایه استفاده کنید و روی آن جعبه جواهرات را قرار دهید. هم کاربردی است و هم مد روز! یک جعبه شیشه ای شفاف را امتحان کنید. یا با پایه درختی مانند آنچه در اینجا نشان داده شده است، کار دوگانه را انجام دهید. دیگر نیازی به گشتن اطراف برای یافتن گردنبند نیست!

 

کمد دراور5

اکسسوری ها

هر قسمت خالی روی دراور خود را با اکسسوری های شخصی پر کنید. مانند حروف چوبی، راف سنگ ها و کریستالها، ساعت‌های کوچک، مجسمه‌های حیوانات یا صدف‌های دریایی به دراور شما جذابیت می‌دهند و علایق و سرگرمی‌های شما را منعکس می‌کنند.

 

کمد دراور6

اقلام کوچک را در سینی سازماندهی کنید.

 یک سینی کم عمق مکان مناسبی برای نمایش شیشه های عطر و لوسیون برای دسترسی آسان است. این همچنین یک راه عالی برای استفاده خوب از سینی سرو قدیمی است. حالا دراور شما بهتر از همیشه به نظر می رسد!

 

منبع: https://www.bhg.com/rooms/bedroom/no-brainer-ways-to-style-your-dresser/

 

 

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.