رنگ ها و لوازم متناسب با شخصیت هر نشان ماه تولد

تزئینات داخلی به همان اندازه که یک فرآیند زیبایی شناختی است، می تواند ما را از نظر احساسی شارژ کند.  زیرا به دلیل چیدمان بر اساس روش “فنگ شویی” و “ذن” روح ما به همان اندازه که زیبایی را احساس می کند، می تواند حس هماهنگی با فضا را نیز احساس کند. در همین راستا، تزئینات مطابق با نشان زودیاک شما می تواند چیدمان اتاق را با ترکیب رنگ ها و وسایل، مطابق با ویژگی های عاطفی و شخصیت شما هماهنگ کند.  یک اتاق  وقتی سازگاری بیشتری با شخصیت شما دارد که ویژگی هایی را پرورش دهد که بهترین احساسات را در شما به وجود آورد.  نشان ماه تولد خود را در زیر پیدا کرده تا ببینید چگونه می توانید  فضای اتاق خود را بر اساس ستاره ها در ترکیب با شخصیت و رنگ ها توسط مولی هال، متخصص طالع بینی در About.com، تزیین کنید.

 

فروردین

حمل (فروردین) :

 

به گفته متخصص طالع بینی مولی هال، افراد با علامت برج حمل را می توان اینگونه توصیف کرد: “یک آدم اهل عمل، خستگی ناپذیر، عاشق چالش، مشتاق، مبارز و پویا این نشان یکی از علائم مرتبط با آتش است، که باعث می شود برج حمل به طور طبیعی به سمت “سایه های قرمز، قرمز متمایل به نارنجی و قرمز یاقوتی” جذب شود. یک فضای داخلی با تناژهای قرمز روشن، لوازم درخشان (سنگ متولد برج حمل، به هر حال الماس است)، گلدان های بتنی و سنگی وکاکتوس های دلچسب، این نشان ماه تولد قدرتمند را به خوبی منعکس می کند.

 

اردیبهشت

تارس (اردیبهشت):

 

به عنوان “هدف گرا، حسی، آرام، صبور و عاشق آسایش” است. علامت ماه تولد آنها توسط گاو نر نشان داده می شود. “قهوه ای خاکی، سایه های سبز، رنگ های پاستلی (آبی، صورتی، سبز) و سفید.

این نشان زمینی سزاوار رنگ های غنی قهوه ای خاکی و سبز می باشد. از طریق مبلمان با چوب های ارگانیک و لوازم جانبی راحت مثل (فرش خزدار)، یک فضای ساده اما غنی به همراه رنگ های عمیق، کلید یک طراحی داخلی عالی برای متولدین اردیبهشت است.

 

خرداد

جوزا (خرداد):

 

“کنجکاو، قوه درک بالا، جویای تازگی، متغیر و سرگرم کننده”. خرداد نشان هوا است به همین ترتیب، رنگ های مرتبط با این علامت رنگهای متلون، آبی آسمانی، راه راه یا نقطه نقطه و رنگ های درهم رفته است. اتاقی با طرح های چاپی زیبا در رنگ های متنوع برای علامت دوقلوها عالی به نظر می رسد.

 

تیر

خرچنگ (تیر):

 

برای کسی که دارای علامت آب است، می توان شخصیت او را چنین توصیف کرد،
 “دارای روحیه متغیر، محتاط با دیگران، محافظه کار، دلسوز، دارای قدرت پنهان و پیشگام در احساس.
کسانی که علامت خرچنگ را در زودیاک خود دارند، به سایه های ملایم تر تمایل دارند – رنگ هایی مانند رنگ های مهتابی (مرواریدی، نقره ای، خاکستری ملایم، کرم، سفید شیری). این نشان ماه تولد عاشق استراحت  در رنگ های خاکستری آرام بخش و سفید و قطعات لوکس و پتوهای نرم است که به آنها کمک می کند تا در خود فرو رفته و قدرت عاطفی درونی خود را تقویت کنند.

 

مرداد

لئو (مرداد):

 

یک لئو را “مغرور،  با وقار، رسا، دارای قلبی بزرگ، بلند پرواز، پرشور و عاشق ماجراجویی و ریسک پذیر” می دانند.  این نشان آتش است که مرتبط با رنگ های تابستانی است. رنگ های مناسب آنها طلایی،  قرمز، نارنجی و زرد آفتابگردان است که پالت ایده آلی را برای این نشان ایجاد می کنند. اتاقی که در آن از این رنگ های بلند پروازانه و غرورآمیز استفاده شود کاملا برای نشان شیر مناسب است. قطعات روشن و سرزنده با پس زمینه ای ساده، واقعاً باعث تقویت این شخصیت کاریزماتیک می شود.

 

شهریور

سنبله (شهریور):

 

کسانی که نشان شهریور دارند را می توان کمی کمال گرا دانست – “سختگیر،  همیشه به دنبال خلوص، عاشق کارهای روزمره، صادق، وظیفه شناس، منتقد از خود و دیگران، دقیق و ماهر در سخن گفتن. از سفید” تا رنگ های طبیعی مانند نیلی، بژ، رنگ های اصلی ملایم (آبی ، سبز ، زرد)، سبز جنگلی، گندم طلایی می توان استفاده نمود. نشان شهریور دارای ظاهری ارگانیک و پیچیده است. اتاقی با دیوارهای نیلی تیره و الگوی هندسی دقیق، همراه با کمد و دراورهای زیبا و کشوهایی که به کسانی که دارای این علامت هستند اجازه می دهد همه چیز را دقیقاً مطابق میلشان مرتب کنند.

 

مهر

میزان (مهر):

 

یک نشان هوا، علاقه مند به زیبایی است – “شیک، عاشق زیبایی، هنر و فرهنگ، پیچیده، خردمند و دارای نزاکت” . شخصیتی که برای حس تعادل تلاش می کند.  سایه های آبی، از رنگ آبی کم رنگ تا رنگ های تیره تر مانند کبالت، آبی نیلگون یا لاجوردی. فضایی که بتواند طیف های متنوعی از آبی ها را استفاده کند برای تعادل مهر ماهی عالی است و باعث می شود که ویژگی های هنرمند این نشان ماه تولد را به خود جلب کند.

 

آبان

عقرب (آبان):

 

نشانی که به عنوان “پرشور، کاوشگر، تلاشگر، مسحورکننده، پنهان کار، عمیق، درمانگر” شناخته می شود.  این نشان آب به دنبال رنگ هایی مانند قهوه ای و قرمز (رنگ خون)، خرمایی، شرابی، مشکی، آبی سبز و سبز جلبکی است.  اتاقی با این سایه های پویا و غنی حس خوبی به عقرب می دهد. همچنین قطعاتی با پیچیدگی و یا ویژگی خاص، مانند یک دیوار سیاه، نیز می تواند اتاق دلخواه آبان ماهی را کامل تر کند.

 

آذر

کماندار (آذر):

 

یک نشان دوست داشتنی و بدست آورنده است، که با ویژگی هایی از جمله: “شاد، ورزشکار، جوینده، جهانگرد، فیلسوف (خردمند)، با صداقت، روح بخشی” همراه است. یک کماندار با رنگ “بنفش (همانطور که نشانه ای از دانش معنوی است)” و همچنین آبی سلطنتی، قرمز، نارنجی و زرد زنده می شود. اتاقی که رنگ بنفش غنی را به عنوان عنصر اصلی در نظر گرفته است، برای آذر ماهی راضی کننده است و نشان دهنده آنهایی است که دارای طبیعت کنجکاو و کاوشگر هستند.

 

دی

جدی (دی):

 

بز کوهنورد پشت این نشان با شخصیت “مدبر، سخت کوش، مقاوم، در جستجوی مکانی برای استقرار، متمرکز بر نتایج ملموس، دارای استراتژی” می باشد. این نشان زودیاک، دقیقاً مانند برج ثور (تارس)، به دنبال “رنگ های زمین” نیز می رود، اما این بار در یک طیف دیگر آبی سیر کلاسیک یا خاکستری، مشکی، آبی تیره / قهوه ای، سورمه ای، طلایی، مسی.  سایه های ارگانیک قهوه ای از مس و چرم که با رنگهای سیاه تیره و سیاه مخلوط شده اند، برای برج جدی کاملاً عالی هستند. این پالت رنگ بازتاب دهنده شخصیت ماندگار علامت بز است.

 

بهمن

دلو (بهمن):

 

نماد این نشان، آب است که با ویژگی های “دمدمی مزاج، پذیرای همه چیز، علاقه مند به زرق و برق دنیوی، انسان دوستانه، موزون و خیال اندیش” همراه است. این نشان متمایل به رنگ هایی مانند “نقره ای و طلایی فلزی، سایه های براق یا آبی شب نما، سبز، بنفش، ارغوانی” است.  دلو از رویایی تا نامتعارف متغیر است. به این معنی که آنها تمایل دارند محدودیت های خلاقیت را کنار بزنند و وقتی صحبت از طراحی فضا می شود خارج از چارچوب فکر کنند. دستیابی به یک پالت متالیک و رنگ براق غیرمعمول اما خیره کننده دقیقاً همان چیزی است که علامت دارنده آب به آن نیاز دارد تا حس خوبی را احساس کند.

 

اسفند

ماهی (اسفند):

 

برای کسانی که علامت دو ماهی دارند، “این شخصیت دارای درک بالا و جذاب و فریبنده تلقی می شود. همچنین به عنوان مسحور کننده، عرفانی، فداکار، تعریف نشده، روحانی و درک بالا در هنر، موسیقی یا رقص” توصیف می شود. با چنین ویژگی های احساسی، علامت آب برای احساس در خانه بودن خود به سایه های رنگین کمانی، سبز خزه ایی، مرواریدی، صورتی خالص، آبی آسمانی و سبز اقیانوسی احتیاج دارد و برای داشتن مکانی که در آن بتواند خودش باشد و از درون بدرخشد، رنگ های آبی تیره و طلایی، فلزهای براق با رگه های ظریف برای این نشان حس تخیل قدرتمندی را تداعی می کند. آبی تیره و سبز،  به انعکاس ماهیت کاوشگر این روح خلاق کمک  بسیاری می کنند.

 

منبع: https://www.thenest.com/content/how-to-decorate-your-room-according-to-your-zodiac-sign

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب گذاری توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.