رنگ سبز مریم گلی در دکوراسیون، رنگ محبوب سال

رنگ سبز مریم گلی یکی از رنگ های پرطرفدار امسال است و دلیل آن این است که نه تنها زیبا (و خنثی است)، بلکه دارای توانایی خارق العاده برای هماهنگی با هر نوع فضایی می باشد. از انتخاب آن به عنوان یک رنگ مکمل تا انتخاب به عنوان رنگ اصلی برای جلب توجه در یک فضا، سبز مریم گلی را می توان در هر اتاق از خانه استفاده کرد. و این که آیا در منزل خود از این رنگ استفاده کرده اید یا برای اولین بار به فکر آوردن این حال و هوا در خانه خود هستید، در اینجا چند نکته تخصصی در مورد چگونگی افزودن آن به دکوراسیون منزل شما وجود دارد.

در تخت خواب استفاده کنید.

 میریام تیرانگیل، بنیانگذار Undercover living، می گوید: یکی از راه های آسان برای گنجاندن سبز مریم گلی استفاده در ملافه ها است. این رنگ ظریف، نرم و طبیعی، فقط کمی رنگ به اتاق خواب شما می دهد. بدون اینکه بر فضا چیره شود.

 از آنجا که سایه های سبز مریم گلی می تواند متفاوت باشد، همه چیز بستگی به احساسی دارد که سعی می کنید برای اتاق خود ایجاد کنید. اگر به دنبال چیزی جسورانه تر هستید، رنگ تیره تری را انتخاب کنید. اگر به دنبال حسی نرم تر هستید، یک پالت ملایم تهیه کنید که احساس پاستلی بیشتری ایجاد کند. تیرنجیل ادامه می دهد: “مریم گلی [همچنین] با رنگ های سبز بسیار خوب ترکیب می شود. بنابراین اگر عاشق گیاهان هستید در کنار آنها یک ترکیب رنگ عالی را برای اتاق شما به ارمغان می اورد.”

 

ارتباط ایجاد کنید.

 یکی دیگر از روش های زیبا و در عین حال نسبتاً ساده برای افزودن سبز مریم گلی به فضای خود، ارتباط عمدی با سایر عناصر اتاق است. بئاتریس برانت از Le Jacquard Francais، یک شرکت ساخت میز آشپزخانه و لوازم حمام در پاریس، می گوید: [مریم گلی] رنگی است که طبیعت را منعکس می کند – اطمینان بخش، ملایم و پوشاننده است. برای هارمونی چندین تناژ سبز مریم گلی را انتخاب کنید. روی یکدیگر ترکیب کنید تا عمق ایجاد شود.

از طریق لایه بندی، می توانید هر نوع جلوه ای را که می خواهید ایجاد کنید. از گرم تا سرد، پرانرژی تا آرام بخش و غیره. و همانطور که براندت توضیح می دهد، بیشتر این کار را می توان از طریق لایه بندی رنگ با بافت ها، الگوها و تناژهای دیگر انجام داد.

اگر به دنبال ظرافت هستید، براندت توصیه می کند که رنگ های طلایی را با سبز مریم گلی ترکیب کنید. او توصیه می کند: “با ظروف طلایی یا لیوان ها یا بشقاب های لبه دار طلایی تزئین کنید.”

اگر به دنبال چیزی روشن تر هستید، او پیشنهاد می کند که رنگ ها را برای روشنایی بیشتر یا حتی حس سردتر به فضا اضافه کنید. او ادامه می دهد: برای سبز مریم گلی – و بیشتر سبزها – از رنگ صورتی، نارنجی و آبی ملایم که باعث حس خنکی می شود استفاده کنید.” تصور کنید: کوسن های سبز مریم گلی روی صندلی های آبی روشن، یا ترکیب رنگ صورتی و مریم گلی حوله ها که در آشپزخانه آویزان شده اند، یا کوسن های روشن مریم گلی، صورتی و کارامل روی یک نیمکت .

 

از آن به عنوان نقطه کانونی استفاده کنید.

همچنین می توانید سبز مریم گلی را به عنوان یک نقطه کانونی در فضای خود تبدیل کنید، و در رنگ بندی ترکیب کنید.

جانت ویشنیا، مدیرعامل و رئیس شرکت American Blossom Linens می گوید: ” من دوست دارم از رنگ های خنثی و ساده برای تزئین استفاده کنم. [چون] مریم گلی دارای رنگ سبز ملایم و ظریفی است. تقریباً در هر اتاقی تأثیری آرامش بخش دارد. او همچنین دوست دارد دقیقاً برعکس عمل کند و سبز مریم گلی را به نقطه کانونی تبدیل کند.

او ادامه می دهد که :من دوست دارم از رنگ های شاد استفاده کنم. و امسال مریم گلی رنگ مورد علاقه من است. یک پتو یا شال مبل به رنگ سبز مریم گلی می تواند تخت یا صندلی شما را درخشان و جذاب کند. اما هنوز هم احساس آرامش را برای شما به همراه خواهد داشت.

 

 منبع: https://www.thespruce.com/how-to-decorate-with-sage-5203908

برچسب گذاری توسط , , ,

۱ دیدگاه در “رنگ سبز مریم گلی در دکوراسیون، رنگ محبوب سال

  1. Thanks for the good article, I hope you continue to work as well.Спаситель на продажу

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.