دکوری های چوبی دیواری : ایده هایی خلاقانه برای خانه

تزیین دیوارهای خانه بادیوارکوب های چوبی حس شیکی و جذابیت خاصی را به خانه مان میدهد. برای دیدن نکات و ترفندهای استفاده از این تزیینات مابقی پست ها را دنبال کنید.

۱) خانه های ویلایی خارج از شهر:
دیوارکوب های چوبی نمایانگر حس سادگی هستند که از آنها می توانیم در خانه های خارج از شهر مثل ویلاها استفاده کنیم، می توان از تابلو چوب خام با تصاویر نقاشی شده گل های زیبا برای ایجاد بیشتر این حس استفاده کرد.

 

۲) دیوارکوب ها با ظاهری خاص
دیوارکوب های چوبی همیشه نباید حس سادگی را در ما زنده کنند به همین منظور دوست داران سبک مدرن می توانند از طرح های چوبی زیبا با رمز و راز و ظاهری خاص و بی نظیر که حس معاصر را زنده می کنند در کنار وسایل و لوازم مدرن دیگر استفاده کرده و حسی چشمگیر و جذاب را به بیننده القا کنند.

 

۳) رنگ های تیره تر
به طور کلی یک قانونی در طراحی است که می گوید رنگ های تیره را نزدیک به کف زمین نگه دارید و رنگهای روشن را در سطوح بالاتراستفاده کنید، اما دیوار کوب های با چوب تیره کاملا این قانون را نقض می کنند انها با ظاهر متضاد و مطبوع و جذابشان بهترین راه برای نشان دادن عمق و تضاد بر روی دیوارهای ما هستند!


۴) تقارن
اگر عاشق دیوارکوب چوبی خود هستید با اویزان کردن دو دیوارکوب مثل هم در کنار هم زیبایی آنها را دو برابر کنید، که با اینکار می توانید به جذابیت متقارن دیوار خود بیفزایید.

برچسب گذاری توسط , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.