دکوراسیون پاییزی منزل، بر اساس ماه تولدشما

فصل پاییز فرا رسیده است. پاییز ۲۰۲۱ ترکیبی از ایده‌های دکوری نوظهور و جدید است که ما را بسیار هیجان زده می‌کند. با وجود سبک‌ها، رنگ‌ها و مفاهیم بسیار زیاد برای دکوراسیون، دانستن اینکه از کجا شروع کنید دشوار است. نگاه کردن به علائم ماه تولد می تواند به ما جهت کار را نشان بدهد که ترجیحات زیبایی شناختی ما را برآورده کند و شخصیت ما را به خوبی نشان دهد. به نشان ماه تولد خود در زیر نگاهی بیندازید تا ببینید کدام روند را باید در طرح دکوراسیون فصلی خود بگنجانید.

دکوراسیون پاییزی منزل، بر اساس ماه تولد شما

فروردین: آوردن فضای باز به داخل

شما ماجراجو هستید. و به جای اینکه در خود فرو بروید، همیشه دوست دارید که در هر فرصتی به کشف دوباره جهان بپردازید. دکورهای پاییزی مناسب شما شامل بافت های موجود در طبیعت، رنگ های با مضمون طبیعت و حتی مجموعه ای از گیاهان است. با تمایل شما به برونگرا بودن، منطقی است که بخواهید این ها را در خانه خود بگنجانید. شما همچنین می توانید برای تزئین فضاهای بیرونی مانند ایوان جلو یا پاسیو از کدو تنبل، فانوس و لوازمی که حس پاییزی دارند استفاده کنید که مهمانان شما را برای استقبال کامل از این فصل آماده می کند.

دکوراسیون پاییزی منزل، بر اساس ماه تولد شما

اردیبهشت: بافتنی های پفکی

 شما عاشق راحتی هستید. با شروع پاییز و کاهش دما، ممکن است همه ما ژاکت‌ها و کت‌هایمان را از کمدهایمان بیرون بکشیم . اما این شال های مبل بافتنی به دکوراسیون خانه ما نیز راه پیدا کرده‌اند. به شال های بافتنی بزرگ، کوسن های کشباف و ملافه های مجلل فکر کنید که کاملاً منزلی دنج را فریاد می زنند.

دکوراسیون پاییزی منزل، بر اساس ماه تولد شما

خرداد: دکور با برگ های گیاهان و شمع های فراوان

کسی هست که عاشق تزیین با کدو تنبل و برگ های پاییزی نباشد؟ در حالی که راه های زیادی برای دکور آنها وجود دارد، پاییز ۲۰۲۱ به دنبال کدو تنبل های واقعی (و سایر اقلام تزئینی با گیاهان) برای ادامه ایجاد حس طبیعی در منزل است. البته اضافه کردن کلی شمع کوچک با عطر و بوی پاییزی راه حلی عالیست. شما انعطاف پذیر هستید و تمایل به تغییر همه چیز دارید. دوست دارید تعداد زیادی آیتم های کوچکتر داشته باشید که بتوانید آنها را مرتب کنید و با آنها بازی کنید نه اینکه به یک رنگ یا سبک خاص بچسبید.

دکوراسیون پاییزی منزل، بر اساس ماه تولد شما 

تیر: لوازم آشپزخانه

بر کسی پوشیده نیست که در سال گذشته ما با احتیاط و در عین حال امیدوارانه آماده شده بودیم تا دوباره عزیزانمان را جمع کنیم و پذیرایی کنیم. برای شما، ماه تولد تیر عزیز، کاملا منطقی است که بخواهید ترجیحات زیبایی شناختی خود را بر روی اتاقی از خانه متمرکز کنید که همه را دور هم جمع می کند. و گزینه های دکور روستیک و جالب و غیر قابل پیش بینی برای آشپزخانه، ایده ایی عالیست که همان حال و هوای دنج و دلپذیری را ایجاد می کند که شما هم به آن معروف هستید.

دکوراسیون پاییزی منزل، بر اساس ماه تولد شما

مرداد: مخمل

در این فصل یک بار دیگر استفاده از مخمل مجلل در حال افزایش است. به خصوص با رنگ های غنی مانند آلویی، آبی سرمه ای و خرمایی. گزینه دنج بودن یک مزیت بزرگ است. و کاملاً با سایر گزینه های دکوراسیون پاییزی هماهنگ است. به خصوص اگر به دنبال فضایی مجلل هستید که معمولاهم همینطور است. این پارچه برای مجموعه پاییزی شما عالیست و می تواند از کاناپه‌ها گرفته تا صندلی‌های راحتی، و کوسن ها استفاده شود.

دکوراسیون پاییزی منزل، بر اساس ماه تولد شما

شهریور: رنگ های زمینی با تناژ گرم

در حالی که سایه‌های نارنجی، قرمز و زرد همیشه اصلی‌ترین رنگ‌ها بوده‌اند، در این فصل از رنگ‌های طبیعی زمین نیز استفاده می‌کنیم. سایه های عمیق سبز زمردی و سبز افسری، تناژهای قهوه ای خاکی، و سفید و بژ را در نظر بگیرید که راه خود را به صحنه دکور پاییزی باز خواهد کرد. با این حال، این رنگ‌ها با خود تناژهای گرمی را نیز به همراه دارند تا به طبیعت خنثی آن‌ها افزوده شود. با تمایل شما به ثبات و دلپذیری، در ترکیب این سایه ها در تم دکوراسیون خود مشکلی نخواهید داشت.

دکوراسیون پاییزی منزل، بر اساس ماه تولد شما

مهر: رنگ صورتی هلویی و دکوری مکرومه

شما به طراحی دکوراسیون علاقه مندید و دوست دارید خانه خود را برای هر فصل جدید آماده کنید. برای پاییز امسال رنگ هلویی با قدرت کامل بازگشته است. بنابراین اگر می‌خواهید تغییراتی را خارج از پالت رنگی همیشگی و معمولی ایجاد کنید، این رنگ کار را انجام می‌دهد. دکور مکرومه نیز امسال با توجه به درخشش سبک بوهمیایی برجسته تر می شود. از جمله آویزهای گیاه ماکرومه، تپستری یا حتی جزئیات کوچک روی مبلمان، محیطی خانگی را ایجاد می کند که کاملاً حس پاییز را در بر می گیرد.

دکوراسیون پاییزی منزل، بر اساس ماه تولد شما

آبان: گل های مختلف

چه کسی می گوید گل ها فقط برای بهار هستند؟ رنگ‌های پاییزی معمولاً گرم و جذاب هستند. اما استفاده از گل‌های مختلف در دکوراسیون برای سال ۲۰۲۱ بازگشته‌اند. به دسته‌های گل تیره رنگ تزئینی و حتی کاغذ دیواری مشکی و آثار هنری که چیدمان‌های دراماتیک و در عین حال جذاب را به تصویر می‌کشند فکر کنید. این ترکیبی عالی از حالتی دراماتیک در محیط است. و با توجه به علاقه شما به هر دو، این ترند پاییزی برای شما مناسب است.

دکوراسیون پاییزی منزل، بر اساس ماه تولد شما 

آذر: سبک بوهو

بوهو یک سبک دکور محبوب است که زمانی که به این فصل وارد می‌شویم، محبوب می‌شود. با توجه به ارتباط آن با کسانی که ترجیح می دهند آزادانه زندگی کنند و کمی تمایلات عجیب و غریب دارند، این سبک به خوبی برای شما مناسب است. رنگ‌های خنثی خاکی و تناژ رنگ های مربوط به سنگ های قیمتی مثل سبز زمردی، یاقوتی و … را انتخاب کنید و اگر دوست داشتید می توانید رنگ های متالیک را به کار ببرید. تم ها و پارچه های مختلف تهیه کنید و از مبلمان وینتیج استفاده کنید. اگر می‌خواهید رویکرد پاییزی متمایزتری داشته باشید، می‌توانید گیاهان و عناصر طبیعت را اضافه کنید، انتخاب با شماست!

دکوراسیون پاییزی منزل، بر اساس ماه تولد شما

دی: سبک وینتج

 با توجه به اینکه به بافت های روستیک و طبیعی علاقه دارید، ما سبک وینتج را نسبت به مدرن در زیبایی شناسی پاییزی برایتان در نظر گرفتیم. با توجه به عشق شما به چیزهایی که قدیمی هستند، این سبکی است که برای سازگاری با آن مشکلی ندارید. سعی کنید در کنار پارچه‌ها و سبک‌های قدیمی، دکوری را که حس روستیک و طبیعی دارد را نیز اضافه کنید.

دکوراسیون پاییزی منزل، بر اساس ماه تولد شما

بهمن: سبک رترو 

شما همیشه می خواهید چیزی متفاوت را امتحان کنید. مفهوم رترو به نظر می رسد که برای شما، بهمنی ها بسیار جذاب است. این سبک به دلیل پالت رنگی و آرت دکو از دهه ۷۰  الهام گرفته است- و به دلیل علاقه آن به پارچه های مخملی و رترو باعث می شود آن را برای امسال امتحان کنید. در حالی که برخی ممکن است برای حرکت در چنین مسیر منحصر به فردی مردد باشند، اما شما اینگونه نیستید.

دکوراسیون پاییزی منزل، بر اساس ماه تولد شما

اسفند: سبک های نوستالژیک Y2K (سبک اوایل دهه ۲۰۰۰)

به‌عنوان یک اسفند ماهی خیال‌پرداز غالباً کلیشه‌ای که به گذشته علاقه دارید، القای حال و هوای سبک  Y2K در دکوراسیون پاییزی شما مناسب است. امسال پاییز ۲۰۲۱ شاهد این است که این ایده به طور کامل در حال گسترش است. به رنگ‌های پاستلی روشن و دیوارهای مملو از تابلو، رترو پاپ آرت، و وسایل دکوری فکر کنید که خاطرات گذشته را زنده می کند.

 

منبع: https://www.thespruce.com/fall-decor-trend-zodiac-sign-5201659

 

برچسب گذاری توسط , ,

۲ دیدگاه در “دکوراسیون پاییزی منزل، بر اساس ماه تولدشما

  1. ❤️ Alice want to meet you! Click Here: http://bit.do/fSLEo ❤️

  2. جالب بود من تیر ماهی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.