دکوراسیون شادی بخش، ترند جدیدی در دنیای دکوراسیون داخلی

دکوراسیون شادی بخش 1

همانطور که هوا گرم می شود و مردم زمان بیشتری را در خارج از منزل می گذرانند، رنگ های روشن و طرح های سرزنده در کمد لباس و خانه های ما در مرکز توجه قرار می گیرند.

ایلین جیمنز، طراح، مدیر خلاق و بنیانگذار Sire Design می‌گوید: “با گرم شدن هوا و فرصت های بیشتر برای لذت بردن از فعالیت ها، مردم این آزادی را از طریق لباس های شاد بیان می کنند.”

لباس پوشیدن شاد همان چیزی است که به نظر می رسد: پوشیدن لباس هایی که جرقه شادی می دهد. مانند قطعات رنگین کمانی، پاستلی و طرح های متفاوت یا کاملاً برعکس خنثی که سال ها بر مد حاکم بوده است.

جیمنز توضیح می دهد: “مردم اکنون به سمت لباس های عجیب و غریب گرایش پیدا کرده اند. زیرا این یکی از اولین فرصت های آنها در بیش از یک سال است تا خلاقیت های خود را از طریق نمایش بصری ابراز کنند. طراحی داخلی و مد همیشه دوستان صمیمی بوده‌اند. بنابراین من می‌بینم که لباس‌های روشن و شادی‌بخش در خانه‌های ما تبدیل به قطعات تزئینی برجسته و رنگ آمیزی دیوارها می شوند.

دکوراسیون شادی بخش 3

دکوراسیون شادی بخش را چگونه در منزل خود وارد کنیم؟

اگر لباس شاد برای مد است، دکوراسیون شادی بخش آخرین روند برای دکوراسیون داخلی است. تزیین شاد که با رنگ‌های جسورانه، تابلوهای چاپی سرگرم‌کننده و لمس حداکثری مشخص می‌شود، راهی برای افزودن حس شادی به فضای شماست.

 حتی اگر از طرفداران دکوراسیون داخلی ساده و مینیمال هستید، باز هم راهی برای امتحان این روند وجود دارد.

جیمنز توضیح می دهد: در حالی که فضاهای خنثی و الهام گرفته از مینیمالیسم همیشه مورد علاقه من هستند، این بدان معنا نیست که نمی توانید با لوازم اکسسوری جدید سرگرم شوید. کوسن های جدید رنگارنگ را اضافه کنید یا ماجراجو باشید و دیوار اکسنت را رنگ کنید. همچنین توصیه می‌کنم از اقلام موجود در فروشگاه ها خودداری کنید و به خرید وسایل قدیمی بپردازید. هرگز باورتان نمیشود که چه اقلام منحصر به فردی خواهید داشت.!

ایجاد یک خانه منحصر به فرد بخش مهمی از جذابیت این روند است. بر آنچه برای شما شادی می آورد تمرکز کنید و بقیه به دنبال آن خواهند آمد. جیمنز توصیه می کند ابتدا با اکسسوری ها آزمایش کنید.

دکوراسیون شادی بخش 2

جیمنز ادامه میدهد: تعویض یک پتو یا اضافه کردن یک گلدان پررنگ، راه‌های ساده‌ای برای ایجاد این روند بدون صرف زمان یا هزینه زیاد است. اگر عاشق رنگ های روشن هستید، یک قدم جلوتر بروید و اتاقی را نقاشی یا کاغذدیواری کنید!

با توجه به آنچه گفته شد، من پیشنهاد می کنم مبلمان و لوازم بزرگ را خنثی نگه دارید. بهترین کار این است که این اقلام بزرگ را مینیمال انتخاب کنید و از طریق کوسن ها و لوازم جانبی این ترند را به دکوراسیون خود بیفزایید تا تمایلی به خرید مجدد آنها نداشته باشید.

 

 منبع: https://www.mydomaine.com/joy-decorating-trend-5193521

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                               

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.