خاص ترین بخش خانه، با توجه به ماه تولد شما!

 چگونگی تزیین خانه های ما می تواند در مورد اینکه چه کسی هستیم چیزهای زیادی را بیان کند – و این یکی از دلایلی است که وقت خود را صرف این کار می کنیم!  همه ما از نظر سبک و دکور، جنبه های منحصر به فردی را به محل زندگی خود وارد می کنیم.

ماه تولد می توانند نشان دهد که ما برای چه چیزی ارزش قائل هستیم و خانه هایمان را چگونه تزئین می کنیم. آنها همچنین می توانند جنبه های غیر متعارف شخصیت ما و نحوه درخشش آن ها در فضاهای ما را روشن کنند!

نگاهی به علامت ماه تولد خود بیندازید تا بی نظیرترین قسمت خانه خود را ببینید.

 

فروردین: فعالیت های ورزشی و تناسب اندام

شما کسی هستید که از جمعیت جدا می شوید و به تنهایی حرکت مداوم دارید. خانه شما ممکن است جنبه های مختلف و منحصر به فردی داشته باشد، اما چیزی که واقعاً می درخشد، محوطه ای در خانه شماست که به تناسب اندام یا فعالیت های ورزشی اختصاص دارد.

همانطور که محلی برای نشستن و پذیرایی از میهمانان در نظر می گیرید، اختصاص فضایی برای ارتباط بین افراد هم اهمیت زیادی برایتان دارد. چه یک اتاق بازی و یا باشگاه خانگی باشد و یا چیزی پیچیده تر، روشن است که فعال بودن و گذراندن اوقات خوش برای شما ضروری است.

 

اردیبهشت: علاقه مند به وسایل لوکس

برای یک اردیبهشتی، منحصر به فردترین قسمت خانه مربوط به وسایل تزئینی لوکس و راحتی است. شما فردی نیستید که برای چیزی خرج کنید مگر اینکه ۱۰۰٪ مطمئن باشید که آن را می خواهید، بنابراین اطمینان حاصل می کنید که آن وسیله در دید قرار بگیرد – و به ندرت چیزی باشد که دیگران داشته باشند. یک وان ظریف یا یک میز ناهار خوری دست ساز برای شما عالی خواهد بود.

 

خرداد: دفتر کار

 خانه شما با توجه به تغییر علاقه و شخصیت انعطاف پذیر، جنبه های جذاب زیادی دارد. با این حال، منحصر به فردترین قسمت خانه شما دفتر کار خانگی شما است – که بندرت شبیه دفاتر استاندارد است.

شما البته به زیبایی شناسی آن اهمیت می دهید، اما بیشتر ارتباط دستگاه ها برای شما مهم است. بخش عمده برای شما شبکه بندی وسایل کامپیوتری و به روز ماندن است. بنابراین شما در دستگاه های هوشمند خانگی سرمایه گذاری می کنید. چندین رایانه دارید و یک کتابخانه پر از کتاب با طیف وسیعی از موضوعات مختلف.

 

تیر: آشپزخانه

در بیشتر خانه های تیر ماهی ها، به طور معمول یک اتاق وجود دارد که از اتاق های دیگر متفاوت است آشپزخانه!. با این حال، آنچه باعث این جلب نظر می شود نحوه چیدمان و نمایش وسایل آن می باشد.

شما صندلی های فراوان تهیه می کنید. وسایل شیک آشپزخانه خود را در پیشخوان به نمایش می گذارید. گلدان های حاوی سبزیجات برای داشتن مواد تازه تهیه می کنید و کاری می کنید تا مردم احساس کنند که در خانه خودشان هستند. آشپزخانه شما فقط محل آشپزی نیست، بلکه مکانی است برای ارتباط و معاشرت با دیگران.

 

مرداد: روشنایی

 شما از اینکه در مرکز توجه باشید نمی ترسید و این موضوع به طرق مختلف در خانه شما نشان داده می شود. با این حال، جنبه منحصر به فرد شما این است که چگونه نور را در فضای خود بگنجانید. خواه استفاده از نور طبیعی پنجره ها باشد و یا لامپ ها و سایر وسایل روشنایی، شما خانه تاریک را دوست ندارید.

همچنین به سمت گزینه هایی که نور را منعکس می کنند گرایش دارید. مانند آینه های تزئینی بزرگ یا لوازم فلزی. شما می خواهید مکان شما همیشه نور و انرژی را منعکس کند و کاملاً هم در این کار موفق هستید.

 

شهریور: کمدهای سازماندهی شده

منحصر به فردترین قسمت خانه شما در نحوه سازماندهی فضا نهفته است. شما به کمال گرا بودن شهرت دارید. گرچه ممکن است به سمت طراحی مینیمالیستی گرایش داشته باشید، اما روش مرتب کردن و نظم بخشیدن شما از قاعده های معمول پیروی نمی کند.

 با ایجاد فضای ذخیره سازی اضافی در مناطق بلااستفاده (زیر پله ها یا قسمت بالای کابینت ها) یا کمد هایی که خودتان می سازید، خانه را به صورتی چیدمان می کنید که دقیقا می خواهید.

 

مهر: مهمان نوازی

 قسمت منحصر به فرد خانه شما نحوه چیدمانی است که برای مهمان نوازی ایجاد شده است. از گل های تازه گرفته تا شمع های روشن و طرح های رنگی ساده – کل خانه به ایجاد تأثیری عالی بر مهمانان اختصاص یافته است.

 شما وسایلتان را مرتب می کنید تا متوازن و شیک به نظر بیایند و می خواهید اطمینان حاصل کنید که کسی که به خانه شما می آید احساس تعلق و استقبال داشته باشد.

 

آبان: حریم خصوصی مهم است

شما جنبه های خاصی از زندگی خود را خصوصی نگه می دارید و روشی که شما استفاده می کنید اغلب منحصر به فرد است. مثل اتاق های مخفی که به راحتی در دسترس نیستند یا مواردی که شبیه یک چیز هستند اما به نظر می رسد چیز دیگری است. صرف نظر از این، شما روش های نامتعارفی دارید که می توانید زندگی خود را در صورت لزوم پنهان نگه دارید.

 شما به احتمال زیاد اتاق خواب خود (یا هر اتاقی را که معمولاً به دیگران اجازه دیدن آن را نمی دهید) با دکوراسیون ظریف و خیره کننده تزئین می کنید. زیرا احساس می کنید می توانید در آن فضاها خودتان باشید – و معمولاً ظاهر آنها برخلاف انتظار مردم از شما است. رمز و راز ویژگی منحصر به فرد شماست و این همان شیوه ای است که ترجیح می دهید.

 

آذر: همیشه در حال تغییر و شخصی

منحصر به فردترین قسمت خانه شما می تواند تغییر کند، زیرا علایق شما دائما در حال تکامل و گسترش هستند. چه درگیر یک ماجراجویی باشید و چه درحال یادگیری فنی جدید، به ندرت خانه خود را یکسان نگه می دارید. خانه شما داستانی درباره زندگی شما تعریف می کند – حتی اگر گاهی اوقات بهم ریخته به نظر می رسد!

نحوه تزئین اتاق و وسایلی که انتخاب می کنید دارای ارزش، معنی و غالباً گویای یک قصه خاص هستند. شما دکوراسیون یا مبلمان را صرفاً برای نمایش انتخاب نمی کنید، بلکه به این دلیل است که آنها چیز خاصی در مورد شما می گویند.

 

دی: سادگی

منحصر به فردترین قسمت خانه یک دی ماهی کیفیت است تا کمیت. شما برای شاد بودن به چیزهای زیادی احتیاج ندارید، حتی اگر برای بدست آوردن هر چیزی سخت کار می کنید. خانه شما اغلب با طرح های رنگی خنثی، وسایل کاربردی و صیقلی همراه است. با این حال، شما همیشه راهی برای اظهار خود پیدا می کنید.

 چه چیدمان شما پر از رنگ های شاد باشد و یا پر از وسایل شخصی، خانه شما اغلب یک پس زمینه آماده برای آنچه که واقعا برای شما اهمیت دارد، می باشد.

 

بهمن: چیدمان عجیب و غریب

با توجه به شخصیت نامتعارف شما تشخیص اینکه کدام قسمت از خانه منحصر به فرد است، ممکن است دشوار باشد! شما ترجیح می دهید خانه خود را متفاوت طراحی کنید . مهمانان احتمالاً چندین وسیله ای را که به دیدن آنها عادت ندارند در خانه شما خواهند دید.

خواه مبلمان نا همگون باشند که البته به نوعی هنوز هم به خوبی به هم می آیند، یک رنگ دیوار غیرمعمول که کنجکاوی شما را بر می انگیزد، یا یک قفسه کتاب غیرمعمول که نسخه هایی از کتاب های مورد علاقه شما را در خود جای داده است، به طور معمول کل خانه شما منحصر به فرد است – انتخاب تنها یک بخش دشوار است!

 

اسفند: موارد آرامش بخش

 در خانه اسفند ماهی، غیر متعارف نه تنها مورد استقبال قرار می گیرد بلکه با جان و دل پذیرفته می شود! شما یک مهارت بصری در ترکیب موارد آرامش بخش با گزینه های خلاقانه ای دارید که در میان مردم متفاوت است. که این می تواند شامل مواردی باشد که به استراحت مرتبط است، و آنها را به روشهای غیرمعمول برجسته می کنید. مانند یک تاب معلق در ایوان، یک صندلی آویز در اتاق نشیمن یا یک پاف بزرگ که دیگران روی آن لم بدهند.

 همچنین می تواند توسط موارد هنری که به آن برمی خورید منعکس شود، خواه یک قطعه هنری خیره کننده توسط یک هنرمند محلی یا یک گلدان دست ساز که خودتان در کلاس سفالگری ساخته اید. شما یک روش متمایز برای مشاهده جهان دارید و خانه شما یک بوم مناسب برای آن است!

 

منبع: https://www.thespruce.com/most-unique-part-of-your-home-based-on-zodiac-sign-5180087

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.