ترند های دکوراسیون که در دنیای واقعی زیبا نیستند!

ترند دکوراسیون سفید

ترند دکوراسیون تمام سفید هرگز به اندازه عکس های اینستاگرام تمیز به نظر نمی رسد.

ترند شدن دکوراسیون تماماً سفید ممکن است در تصاویر تمیز و براق به نظر برسد. اما استیسی لوئیس، طراح داخلی در Eternity Modern، می گوید : آنها همه چیز را نشان نمی دهند.

 لوئیس توضیح می دهد: وقتی همه چیز کاملاً جدید است، رنگ دیوارها، روکش کاناپه، کوسن ها، پرده ها و غیره، فضا واقعاً حس و حال آرامش و بهشتی می دهد. چند هفته به آن فرصت دهید. حال و هوا بسیار تغییر می کند.” این طراح اضافه کرد که انتخاب این سبک به تلاش زیادی برای تمیز نگه داشتن نیاز دارد. به خصوص اگر حیوان خانگی یا بچه دارید.

 

ترند مبلمان پالت

مبلمان پالت ممکن است خیلی راحت نباشند.

مبلمان پالت، قطعات مینیمالیستی که عمدتا از چوب ساخته شده اند، ممکن است خلاقانه و آرامش بخش به نظر برسند. اما آندرا دلمونیکو، طراح داخلی در Trendey، می گوید که معمولا با احتیاط به این ترند نزدیک می شود. دلمونیکو می‌گوید: در رسانه‌های اجتماعی و در تصاویر، مبلمان از چوب پالت با نشیمن های بزرگ و بالش‌هایی که روی آن قرار گرفته‌اند، خلاقانه و راحت به نظر می‌رسند. با این حال، در زندگی واقعی، این مبل ها و صندلی ها چندان راحت نیستند.

 این قطعات مانند مبلمان سنتی شامل فنر نمی شوند و فاقد پشتیبان هستند. زیرا بسیاری از مردم به جای کوسن های صندلی با داخل محکم، بالش می خرند.

 

ترند رنگ کردن لوازم آشپزخانه

وسایل آشپزخانه خود را رنگ نکنید.

دلمونیکو به جای رنگ آمیزی یخچال ها و تبدیل آنها به بوم های خلاقانه، استفاده از یک وسیله رنگی را توصیه می کند.

 او می گوید: اگر وسیله آشپزخانه رنگی و بزرگ می خواهید، فقط یکی بخرید. سعی نکنید وسایل فعلی خود را رنگ آمیزی کنید“.

شما باید قبل از افزودن هر رنگی سطح را آماده کنید. و حتی در آن زمان، یک قلم مو یا اسفنج می تواند سطحی رگه ای ناهموار ایجاد کند. به علاوه سطح رنگ شده احتمالاً در دراز مدت در برابر مالش دادن و تمیز کردن مقاومت نمی کند.

 

ترند اکسنت وال

دیوارهای برجسته (Accent walls) همیشه مناسب نیستند.

جولی برایتون، طراح Brayton Interiors، میگوید مهم نیست که یک دیوار برجسته چقدر ترند ، مد روز و سرگرم کننده به نظر می رسد. ممکن است از منظر طراحی مناسب نباشد.

برایتون می‌گوید: در حالی که برای عکاسی زیبا به نظر میرسد، اغلب اوقات واقعاً تعادل را در اتاقی که در آن هستید از بین می‌برد. و باعث می‌شود اتاق احساس ناتمام و نسنجیده بودن داشته باشد.

 شما هنوز هم می توانید با اشکال دیگر هنر یا دکور منحصر به فرد، حس یکتا بودن را به فضای خود بدهید.

 

ترند صندلی های نامتناسب

ترند صندلی های ناهارخوری نامتناسب بیشتر گیج کننده به نظر می رسند تا شیک.

ممکن است به نظر برسد که صندلی های ناهار خوری ناهماهنگ به یک اتاق تنوع و شخصیت می بخشد. اما طراح داخلی Leah Atkins از Leah Atkins Design می گوید این انتخاب می تواند غیرعمدی به نظر برسد.

 اتکینز می‌گوید: “ترند صندلی‌های ناهارخوری نامتناسب از نظر تئوری ایده جالبی هستند. و می‌توانند در عکس‌ها سرگرم‌کننده و متنوع باشد. اما در زندگی واقعی آشفته به نظر می‌رسند. به نظر می رسد که شما در یک فضای زندگی مشترک کالج زندگی می کنید که هرکس صندلی خود را آورده است.

درعوض، ست متناسب با دکوراسیون منزلتان را انتخاب کنید.

 

ترند رنگ کردن کابینت

کابینت های آشپزخانه رنگ شده معمولاً در تصاویر “زیادی خوب” به نظر می رسند.

بسیاری از افراد، کابینت های آشپزخانه خود را جهت نو سازی رنگ می کنند. اما دوین شفر، طراح داخلی اصلی در Decorilla، توصیه می کند که دوباره در مورد این پروژه DIY فکر کنید.

شفر توضیح میدهد: غالباً عکس‌ها درست پس از اتمام پروژه‌ ها گرفته می‌شود. در مورد کابینت های رنگ شده، آنها به سرعت شروع به پوسته شدن می کنند.  و برجستگی ها و خطوط چکه بعد از خشک شدن رنگ نمایان می شوند. و در نهایت با جمع شدن کثیفی روی سطح، درخشندگی خود را از دست می دهند.

 

منبع: https://www.insider.com/popular-interior-design-trends-that-dont-look-good-photos-2022-7?amp

 

 

 

 

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.