تابلوهای منزل شما در مورد شخصیت شما چه می گویند؟

تابلوها و قاب های منزل شما در مورد شخصیت شما چه می گویند؟

از عکس‌های خانوادگی گرفته تا صحنه‌های طبیعی و انتزاعی‌، تابلو های هنری شما چیزهای زیادی در مورد وضعیت ذهنی تان می‌گوید.

عکس‌ها و تصاویر، چه یک عکس قاب شده باشد یا یک راهرو پر از قاب عکس های مختلف، فوراً توجه هر کسی را به خودش جلب می کند. یک درمانگر دکوراسیون داخلی در این خصوص اطلاعاتی را به ما می دهد.

سوزان روینون درمانگر دکوراسیون داخلی و نویسنده کتاب به خانه خوش آمدید، چگونه چیزها رابطه شما را می سازد یا از بین می برد می‌گوید: ارزشمندترین آثار هنری که در خانه‌ها پیدا می‌کنم، آن‌هایی هستند که به نمایش گذاشته می‌شوند. زیرا صرف‌نظر از قیمت، منشأ یا محتوا، برای صاحبان خود لذت به ارمغان می‌آورند.

ما جذب آثار هنری می شویم که زندگی ما را در سطح ناخودآگاه نشان می دهد. او ادامه می دهد: «این امر به‌ویژه برای افرادی که استرس دارند یا مضطرب هستند و افرادی که مجرد هستند یا اخیراً از هم جدا شده‌اند رایج است. آنها به سمت تصاویری جذب می شوند که حالت عاطفی یا وضعیت مجردی آنها را تقویت می کند.

تابلوها و قاب های منزل شما در مورد شخصیت شما چه می گویند؟

تابلو با تصاویری از طبیعت

شما دوست دارید در خانه تان احساس آرامش کنید. مناظر طبیعی می توانند به ایجاد حس آرامش در هر اتاقی کمک کنند، اگر به فکر هدیه دادن آثار هنری در کریسمس هستید، ایده خوبی خواهد بود.

 سوزان به کسانی که در محل کار استرس و مشغله زیادی دارند توصیه می‌کند که تابلو هایی که صحنه‌های جنگلی الهام‌بخش یا جاده ای پرپیچ‌ وخم و زیبا را به تصویر می‌کشند، آویزان کند تا به آنها کمک کند تا احساس آرامش بیشتری پیدا کنند.

تابلوها و قاب های منزل شما در مورد شخصیت شما چه می گویند؟

عکس های خانوادگی

شما ارزش های خانوادگی قوی دارید. سوزان می‌گوید: نگه داشتن یک عکس، باعث افزایش حس دوست داشتن و دوست داشته شدن است. تصاویر معدودی که به خوبی انتخاب شده اند، یک دلبستگی احساسی کامل به خانواده و عزیزانی هستند که دیگر در اطراف ما نیستند.

والدینی که با کودکان بدرفتار در هر سنی دست و پنجه نرم می کنند، باید عکس های قدیمی دوران کودکی را کنار بگذارند. او می‌گوید از عکس‌های به‌روز استفاده کنید تا خاطرات محرک دوران کودکی و نوجوانی فرزندانتان را که سرکش و یاغی بودند را حذف و به فراموشی بسپارید.

تابلوها و قاب های منزل شما در مورد شخصیت شما چه می گویند؟

تابلو با تصاویر تک رنگ (monochrome) و غم انگیز

ممکن است ذهنی آشفته یا غیرمنطقی داشته باشید. سوزان معتقد است آثار انتزاعی تاریک و غم انگیز دارای انرژی آشفته سنگینی هستند که تصمیم گیری را دشوار می کند.

 از سوی دیگر، رنگ‌های روشن و درخشان می‌توانند روحیه را تقویت کنند. اما هر دو می توانند نشان دهنده فقدان کنترل، حواس پرتی، افکار پراکنده، رفتار نامنظم و ابهام باشند – پس با در نظر گرفتن این موضوعات، تصاویر انتزاعی دلخواه خود را انتخاب کنید.

تابلوها و قاب های منزل شما در مورد شخصیت شما چه می گویند؟

نقل قول های انگیزشی

شما به شدت کوشا هستید. استفاده از جملات تاکیدی کتبی می تواند به ما کمک کند تا روی اهداف خود تمرکز کنیم، اما سوزان توصیه می کند از عباراتی که حاوی کلمات منفی مانند “نباید” یا “هرگز” هستند اجتناب کنید.

 به جای “هرگز تسلیم نشو”، یک عبارت مثبت و الهام بخش را انتخاب کنید، زیرا ضمیر ناخودآگاه “هرگز” را نادیده می گیرد. همچنین ادامه می دهد که : ما باید از تأثیر پیام‌های منفی تصادفی بر سلامت و رفاه روانی آگاه باشیم”.  اگر کلمات غیر مفیدی را در خانه می بینید، همیشه توصیه می کند چیزهای الهام بخش تر پیدا کنید.

 

منبع: https://www.realhomes.com/news/expert-what-your-artwork-says-about-you

برچسب گذاری توسط , ,

۲ دیدگاه در “تابلوهای منزل شما در مورد شخصیت شما چه می گویند؟

  1. ❤️ Alice want to meet you! Click Here: http://bit.do/fSLEo ❤️

  2. خیلی جالب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.