این بالکن های زیبا و کوچک ثابت می کند که برای لذت بردن به فضای زیاد نیاز ندارید.

وقتی هوای بیرون خوب است، گذراندن مدتی در فضای باز شخصی خود، لذت بخش است. اما اگر فضای باز شما بزرگ نباشد، می تواند باعث دلسردی شود. خبر خوب این است که برای لذت بردن از بالکن ​​خود در فضای باز، به استخر، حیاط یا حتی فوت مربع زیادی نیاز ندارید.

یک بالکن که بر فراز دنیا قرار دارد، می تواند مانند لانه کوچک شخصی شما باشد. جایی که می توانید قهوه صبح خود را بنوشید. طلوع یا غروب خورشید را تماشا کنید یا فقط در طبیعت مدیتیشن کنید. بالکن ها، بوم های خالی همه کاره هستند. بدون توجه به اندازه، می توان آنها را به هر شکلی که می خواهید درآورید. با خلاقیت و نبوغ، حتی بالکن‌های کوچک را می‌توان به فضاهایی بی‌نظیر برای لذت بردن از طبیعت تبدیل کرد.

 

بالکن1

بالکن الهام گرفته از کافه 

 گریس ژانگ از تراس کوچک اما باشکوه خود در بروکلین با یک مجموعه میز و صندلی فلزی آبی رنگ و چند گیاه، به خوبی استفاده کرده است. او صندلیهای سبک و مطبوع را انتخاب کرد. صندلی‌های تخته‌دار و میز پایه دار، به‌علاوه گلدان‌های سرامیکی سفید، که کمک می‌کند فضا از نظر بصری بسته به نظر نرسد.

 

بالکن2

گیاهان بهشتی

 Erin Farrugia تراس خود را به مکانی پر از گیاهان تبدیل کرده است. او تا آنجا که می‌توانست گیاهان سبز رنگ را در آپارتمان خود در سیدنی جمع کرد که منطقی بود که فضای بیرونی خود را نیز با گیاهان تزئین کند. او می‌گوید: “گیاهان و گل‌ها من را خوشحال می‌کنند. احمقانه به نظر می رسد، اما آنها در آپارتمان کوچکم برای من شادی زیادی به ارمغان می آورند. من اغلب مجبورم خودم را از خرید بیش از حد منصرف کنم. زیرا فضا برای گذاشتن آنها کم شده است.” 

 

بالکن3

یک اتاق با چشم انداز

 منزل اجاره ایی مونیکا و جوردی در بارسلونا شاید بهترین مکان بالکن را داشته باشد. درست بیرون پنجره اتاق خوابشان. تزئینات قرمز رنگ تراس، رنگ پررنگی را ارائه می دهد که به خوبی با دیوارهای اتاق خواب سبز لیمویی هماهنگی دارد.

 

بالکن6

بالکن بوهو

 دانیل پترسون سبک دکوراسیون بوهمی گرم خود را مستقیماً به بالکن استودیوی خود در سن دیگو با کاشی های نقاشی شده و وسایل حصیری منتقل کرد. این کار باعث می‌شود که انتقال از داخل به خارج یکپارچه به نظر برسد. که به نوبه خود به او کمک می‌کند تا فضای ۳۸۰ فوتی، بزرگ‌تر از آنچه که هست به نظر برسد.

 

بالکن7

یک تصویر کامل

داریا و همسرش فیصل، زیباترین بالکن را در آپارتمان خود در سنگاپور دارند. کاشی‌های سیمانی طرح‌دار پراناکان، به قول داریا، حسی از «جذابیت قدیمی سنگاپور» را به فضا می‌آورند، و مبلمان از رنگ آبی زیبایی تهیه شده‌اند.

 

بالکن4

رنگ و کنتراست در هلند

 Roel Marius Brouwer ممکن است در طول روز یک مشاور حقوقی باشد، اما علاقه واقعی او دکوراسیون داخلی و همچنین نمای بیرونی است. همانطور که این بالکن کوچک در خانه زیبای او در هلند ثابت می کند، میز و صندلی ها با رنگ زرد روشن با الگوهای سیاه و سفید جفت می شود تا فضای بیرونی پرانرژی و شادابی ایجاد کنند.

 

بالکن5

بالکن ساده و شیرین

 میشل یک طراح در کالیفرنیا است که آپارتمان برنده مسابقه کوچک/باحال خود را، با شریک زندگی خود آنتونیو به اشتراک می گذارد. کل آپارتمان دارای ایده های درخشان برای به حداکثر رساندن فضا است، و این بالکن کوچک شاهدی است که نشان می دهد یک یا دو صندلی، تعداد زیادی گیاه و چند چراغ ریسمانی می تواند تمام چیزی باشد که برای تبدیل یک بالکن خالی به یک مکان جادویی در فضای باز نیاز دارید.

 

منبع: https://www.apartmenttherapy.com/17-small-and-beautiful-balconies-37085524

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.