ایده های کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه ها محل استقرار و معاشرت هستند. غذا، خانواده و دوستان برای ایجاد یک ترکیب موفق در هم می آمیزند.

بنابراین این حس کاملاً منطقی است که بازسازی کننده ها اغلب به سمت آشپزخانه هدایت می شوند. فکر کردن در مورد آشپزخانه شما به معنای طولانی مدت، از نظر سرمایه گذاری و بازگشت سرمایه چیست؟

آیا پروژه های بازسازی آشپزخانه شما می تواند سهم مثبتی در ارزش خانه شما داشته باشد یا این ارزش را از بین ببرد؟

ایده های کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه

برای به حداکثر رساندن بازده مالی در بازسازی آشپزخانه، اصولی را در ذهن داشته باشید و از ترندها دوری کنید. ترندها سرگرم کننده هستند، اما خریداران همیشه آگاه هستند و اهمیت بیشتری به عناصر جامد مانند پیشخوان، کابینت و نورپردازی مناسب می دهند.

نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که بازسازی های آشپزخانه با هزینه بالا به طور خودکار به بازده های بالا تبدیل نمی شوند. حتی اگر خریداران بازسازی های شما را در نظر داشته باشند، سرمایه گذاری اولیه شما به حدی بالاست که پرداخت هزینه آن دشوار است.

  • آشپزخانه خود را با رنگ های الهام بخش رنگ آمیزی کنید.

رنگ یادآور طعم زندگی در آشپزخانه است. انتخاب رنگ مناسب نه تنها فضایی دلپذیر و زنده را ایجاد می کند، بلکه این ایده ای است که به راحتی می تواند ارزش زیادی را برگرداند. 

با کمی هزینه رنگ و چند ابزار، می توانید آشپزخانه خود را به طرز شگفت آوری بهبود بخشید. با سفید کردن تمام رنگ آشپزخانه، آن را بی زمان و سنتی نگه دارید.

 یا رنگ مخالف را بگیرید و یک آشپزخانه سیاه شیک داشته باشید. رنگهای آشپزخانه با الهام از فنگ شویی همه چیز را خنک، آرام و خنثی نگه می دارد. 

در اینجا هیچ ممنوعیتی وجود ندارد. رنگ آشپزخانه شما فقط با تصورات شما انجام می شود.

ایده های کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه
ایده های کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه
  • کابینت های آشپزخانه خود را ارتقا دهید.

یک کلمه ای که هرگز نمی خواهید در مورد کابینت آشپزخانه تان بشنوید: تاریخ گذشته! است.

بنابراین ، برای جذب حداکثر ارزش در بازسازی آشپزخانه، کابینت ها را در صدر لیست خود قرار دهید.

به روز کردن کابینت های آشپزخانه شما همیشه به معنای خراب کردن و جایگزینی کابینت های فعلی شما نیست، اگرچه در برخی از بازارهای املاک و مستغلات، جایگزینی کامل ممکن است لازم باشد.

به روز کردن آشپزخانه شما می تواند به همان اندازه ساده و ارزان باشد که رنگ کابینت خود را تغییر دهید. یا کارهای خلاقانه خود را با استفاده از پروژه های DIY سرگرم کننده و کم هزینه آشپزخانه مانند تغییر دستگیره کابینت انجام دهید.

یک قدم دیگر، هم از نظر هزینه و هم از نظر جذابیت خریدار، تعویض درهای کابینت است. جابجایی به معنای تعویض برجسته ترین قسمت کابینت، درب های کابینت و کشو است. یک نصاب کابینت میتواند از روکش چوب برای این کار استفاده کند.

  • استفاده از کاشی های دیواری چشمگیر

کاشی های دیواری آشپزخانه عنصر ایده آل برای بهبود یا تجدید آشپزخانه است زیرا هزینه اولیه کم، در حالی که تأثیر بصری زیاد است.

قیمت پایین اضافه کردن یک قسمت کاشی پشت سینک به دلیل این واقعیت است که می توانید حتی خودتان انجام دهید.

شیشه های درخشان یا کاشی های فلزی مطمئناً توجه شما را به خود جلب می کنند و اکثر آنها فقط با کمی دانش کاشی کاری قرار داده می شوند. یا قیمت را حتی با استفاده از روش های آسان و قابل انجام و خلاقانه که در بعضی سایت ها آموزش داده شده اند و می توانند در یک یا دو روز تکمیل شوند، پایین نگه دارید: مثل کاغذ دیواری، کاشی ، تخته کفپوش چند لایه، یا سنگ روکش.

ایده های کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه
  • کانترهای کوارتز زرق و برق دار را نصب کنید.

در میان میزهای آشپزخانه، لمینت، بتن، فولاد ضدزنگ، سطوح جامد solid، و تعدادی دیگر به عنوان “بهترین کانتر” استفاده می شوند.

اما یک نوع هست که سرآمد بقیه می باشد: کانتر کوارتز. ترکیبی از مواد معدنی و رزین، کوارتز ماده ای تقریباً عالی برای میزهای کانتر است.

به نظر می رسد سنگ طبیعی است اما از سنگ طبیعی سخت تر است. به اندازه میزهای سطح جامد solid  غیرقابل نفوذ است اما مانند آن خراشیده نمی شود. این سطح چند رنگ می تواند شخصیت های مختلفی را نیز به خود اختصاص دهد، همه چیز را از ظاهری سنتی مانند سنگ گرفته تا نمای مرسوم، مد روز و صنعتی از بتن اتخاذ می کند. کانتر های کوارتز گران هستند، بنابراین مطمئن شوید که قیمت فروش پیش بینی شده خانه شما می تواند این هزینه را در بر گیرد.

ایده های کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه
  • چراغ های خارق العاده آویزان کنید.

نورپردازی آشپزخانه، که اغلب نادیده گرفته می شود، سزاوار توجه بیشتری است. نه تنها یک پکیج روشنایی با طراحی زیبا، آشپزخانه زیبای شما را روشن می کند، بلکه خود نورپردازی نیز می تواند به یک مرکز توجه تبدیل شود.

آویزهای آشپزخانه بهترین توصیه برای بزرگ نمایی و طراحی جسورانه است. حتما اندازه آویزها را با آشپزخانه خود بسنجید و از زیاده روی در آن خودداری کنید.

ایده های کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه
برچسب گذاری توسط , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.