ایده های دکوراسیون برای جشن گرفتن فصل بهار

دکوراسیون بهار

بهار زمان تجدید است، فصلی که روزها طولانی تر می شود، گل ها شکوفا می دهند و امید در دلها می روید. دکوراسیون بهاری می تواند به سادگی یک گلدان لاله روی طاقچه، چیدمان میز بهاری زیبا، دیوارهای به رنگ پاستلی، یا افزودن گیاهان بیشتر باشد. لباسهای زمستانی خود را کنار بگذارید و این ایده های دکور فصلی را بررسی کنید که به شما کمک می کند شادی های بهاری را جشن بگیرید.

 

دکوراسیون بهار

درون ظرفی شیشه ایی

استایلیست بریتانیایی Jeska Hearne از Lobster and Swan چند شاخه گل از باغ خود به خانه آورده و آنها را به گلدان های کریستالی ظریف اضافه کرده، سپس آنها را در یک گنبد شیشه ای سرپوشیده قرار داد تا حالت جعبه جواهرات را به آنها بدهد.

 

دکوراسیون بهار

میز الهام گرفته از باغ

مایکل جونیور بلاگر Inspired by Charm  یک میز بهاری را با گل هایی به رنگ های بنفش و زرد، ظروف غذاخوری وینتیج باواریایی، جا لیوانی های قلاب‌دوزی شده، خرگوش‌های برنزی، و دستمال‌های طرح گلدار دکور کرده است که برای عید پاک یا هر مناسبت بهاری مناسب است.

 

دکوراسیون بهار

طراحی قفسه کتاب

وبلاگ نویس مایکل جونیور قفسه های کتاب خود را برای بهار طوری طراحی کرده است که شامل رنگ های سبز و آبی باشد. گیاهان تازه اضافه کرده و خرگوش های قدیمی و حیوانات برنزی را در زیر گنبدهای شیشه ای نمایش می دهد.

 

دکوراسیون بهار

روکش های کوسن ها را عوض کنید.

یک راه آسان برای شاداب کردن دکوراسیون خود در فصل بهار، تغییر کوسن ها، تعویض بافت های گرم زمستانی مانند پشم و خز مصنوعی با پارچه های کتان و نخی در رنگ های پاستلی است. در این اتاق نشیمن از Desiree Burns Interiors، روکش‌های کوسن های طرح‌دار آبی پاستلی، چوب‌های طبیعی، عناصر بافته شده، لوازم سفید و پنجره‌ها هستند که نور طبیعی فراوانی را به ارمغان می‌آورند.

 

دکوراسیون بهار

اتاق نوزاد

در این اتاق از طراح داخلی Rebecca Simon از Maison Ellie، ملافه‌ها و تابلوهای گلدار، حسی  بهاری را اضافه می‌کنند که حال و هوای والدین خسته بخاطر روزهای طولانی و شبهای پر از بی خوابی را تغییر میدهد.

 

دکوراسیون بهار

استفاده مجدد

هنگام دکوراسیون بهاری، از گوشه‌های خالی خانه غافل نشوید. جایی که نگاهی اجمالی به دکوراسیون فصلی می‌تواند تاثیر شگفت‌انگیزی بر حس و حالتان داشته باشد. یک آبپاش پر از گل‌های بهاری، روی میز در راهروی خانه ایی به سبک روستیک تصویری چشم نواز می سازد.

 

دکوراسیون بهار

گیاهان را اضافه کنید.

 صندلی راحتی زرد آفتابی و استفاده از گیاهان آپارتمانی، حال و هوای فصل بهار را به این اتاق نشیمن Casa Watkins Living می بخشد.

 

دکوراسیون بهار

تاج گل تازه

 آویزان کردن تاج گل روی درب خانه فقط برای تعطیلات پاییز و زمستان نیست. بلکه راهی آسان برای ایجاد حس مهمان نوازی در فصل بهار است. وبلاگ نویس KariAnne Wood این تاج گل را با برگه های اکالیپتوس و گل های بهاری ساخته است تا درب خانه خود را جلوه ببخشد.

 

منبع: https://www.thespruce.com/spring-decorating-ideas-5218141

 

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.