ایده های اتاق منحصر به فرد برای نوجوانان (قسمت دوم)

اتاق نوجوان 12

تخت دوطبقه و میز تحریر

طراح داخلی Mary Jo Major از Rise Interiors این اتاق نوجوان را در اطراف یک تخت دوطبقه طراحی کرده است که فضایی را برای یک میز بزرگ در زیر آن و همچنین یک گوشه مطالعه دنج با یک صندلی راحتی ایجاد می کند.

اتاق نوجوان 13

با تخت دو طبقه

در این اتاق نوجوان از Chango & Co، تخت‌ دوطبقه با پالت صورتی و سبز پوشیده شده‌اند. در حالی که کاغذ دیواری طرح‌دار، صندلی آویزان، و تابلوهای متنوع روی دیوار حس سرگرمی را به شما می‌دهد.

اتاق نوجوان 13

اشکال هندسی مدرن

این اتاق نوجوان از طراح داخلی نیکول روزنبرگ از Liberty Interiors دارای یک پالت روشن از رنگ‌های ملایم سفید، خاکستری و چوب کم‌رنگ است. دیوارکوب پر طبیعی بالای تخت، اثاثیه با الهام از سبک اسکاندیناوی، و حالت هندسی چراغ و همچنین دکورها، اتاقی شیک را ایجاد می کند که مدرن و بی دردسر است.

اتاق نوجوان 15

آبی و طلایی

در این اتاق نوجوان از Marie Flanigan Interiors، دیوارها و اثاثیه سفید تمیز، لوستر طلایی متالیک، و استفاده از رنگ های آبی و زرد روشن بر روی پارچه‌ها و دکور، فضایی جذاب و یکدست را برای یک نوجوان بالغ ایجاد می‌کند.

اتاق نوجوان 16

چند منظوره

این اتاق نوجوان از Living with Lolo دارای کاغذ دیواری طرح‌دار صورتی، تابلو رنگارنگ و ملافه‌های ساده است. در یک طرف تخت، یک میز بزرگ به عنوان میز تحریر یا آرایش، مجهز به یک چراغ بلند، یک صندلی روکش دار و یک آینه گرد روی دیوار است.

اتاق نوجوان 17

آبی های متنوع

در این اتاق خواب در فلوریدا از Maite Granda، ترکیبی از الگوهای آبی و سفید، یک چراغ خواب، و استفاده از رنگ های روشن، مکانی شاد اما آرام را ایجاد می‌کند.

اتاق نوجوان 18

قرمز و آبی

این اتاق نوجوان از طراح داخلی Maite Granda دارای پالت واضحی از سفید و آبی است که با استفاده از عناصر طبیعی در پایه آباژور، سایه‌بان پنجره، و نیمکت حس گرمی را به فضا می دهد. به‌علاوه چند رنگ قرمز پررنگ برای کنتراست استفاده شده است.

اتاق نوجوان 19

هوادار ورزشی

یک اتاق نوجوان برای موثر بودن نیازی به طراحی دقیق ندارد. فقط به جزئیات متفکرانه ای نیاز دارد که داستانی درباره شخصی که در آن زندگی می کند بیان کند. طراح داخلی Maite Granda از ملافه‌های چهارخانه‌ای سرمه‌ای و سبز، تخت خواب و کمد رنگ‌آمیزی سرمه‌ای و یک آباژور و دکور دیواری با تم توپ اسپرت برای تزیین این اتاق نوجوان علاقه‌مند به ورزش استفاده کرده است.

 

منبع: www.thespruce.com

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.