ایده هایی برای تزیین شومینه

 وقتی صحبت از تزئین خانه می شود، فقط ممکن است یک قسمت از خانه شما باشد که بدون توجه به بودجه خود می توانید خلاقیت قدرتمندی داشته باشید. در واقع، روش های بی پایان و سرگرم کننده ای وجود دارد که می توانید این کار را انجام دهید. بنابراین چرا از هر فرصتی برای زیبا کردن شومینه استفاده نمی کنید. برای کمک به شما در رسیدن به خلاقیت، ما برخی از الهام بخش ترین شومینه ها را جمع کرده ایم.

تزئین شومینه 1

چیدمان سنتی  

رویکردهای مختلف زیادی برای تزئین شومینه وجود دارد. یک فرمول ساده و آسان این است که همیشه با یک نقطه کانونی بالای شومینه شروع شود. در اینجا شری مونت، یکی از طراحان داخلی در کنار طراحی ساده و ظریف این اتاق نشیمن سنتی را با یک نقاشی در یک قاب مشکی با جزئیات برنجی پیچیده هماهنگ می کند. سپس او برای جذابیت بصری چند دکوری دیگر اضافه کرده است. ترفند این است که از وسایلی با ارتفاع و بافت متفاوت برای ایجاد هیجان استفاده می کنند. در اینجا مونت با قرار دادن شمعدان های آهنی بلند و گیاهان مصنوعی در انتهای مخالف طاقچه، تعادل کامل را ایحاد کرده است.

 

تزئین شومینه 2

شومینه خود را با آثار هنری لایه ای چیدمان کنید. 

شومینه سنگی بزرگ در این خانه، بدون شک نقطه کانونی اتاق نشیمن است. از دو اثر تابلو در ارتفاعات مختلف برای استفاده بیشتر از طاقچه چوب کوچک استفاده شده است. توجه داشته باشید که چگونه اندازه های مختلف باعث می شود که زیباتر به نظر بیایند. تیم طراحی همچنین با قرار دادن جعبه ها، گیاهان مصنوعی  و شمع ها محیط را دلچسب تر کرده اند.

تزئین شومینه 3

تزئین شومینه ایی که استفاده نمی شود. 

این شومینه غیر قابل استفاده توسط Denise McGaha Interiors طراحی شده است. مجموعه ای از گلدان ها هم روی طاقچه و هم قسمت پایین را می پوشاند. برگهای اکالیپتوس خشک شده، جلوه ایی از فضای سبز معطر را اضافه می کند. نگاهی خوب به تابلو سیاه و سفید بیندازید. قاب آن با خطوط طلایی در برخی از گلدان ها مطابقت دارد.

تزئین شومینه 4

حس ساحلی

شما با این ایده توسط Erika Frank Interiors، یک حس ساحلی خنک بدهید. این طراح بیشترین استفاده را از این شومینه منحصر به فرد L شکل با پنج قطعه تزئینی داشته است. یک نقاشی مدرن با الهام از منظره اقیانوس، با مجموعه ای از رنگ های خنثی حس خنکی را انتقال می دهد. سطل سفید با ظاهر روستایی طاقچه شومینه مطابقت دارد. سینی بافته شده مکانی را برای نگه داری مجلات و کاغذها فراهم می کند. یک مجسمه انتزاعی و شمعدان های شیشه ای نمایشگر را متعادل می کنند.

تزئین شومینه 5

ویلایی با دکوراسیون ساحلی 

اگر شما عاشق سبک روستایی و دکوراسیون الهام گرفته از ساحل هستید، این دکوراسیون را  می توانید طراحی کنید. یک ساعت گرافیکی که همه توجه ها را به خود جلب می کند. دو فانوس پر از صدف و گوش ماهی  حالتی ساحلی را به منزل شما می دهد.

 

 منبع:

https://www.thespruce.com/stylish-mantle-designs-that-are-a-perfect-4117361

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.