ایده اتاق های منحصر به فرد برای نوجوانان (بخش اول)

تزئین اتاق یک نوجوان کاری چالش برانگیز است که با همکاری بین والدین و فرزندان به بهترین شکل انجام می شود. شما با اجازه دادن به نوجوان جهت نظر دادن در دکوراسیون اتاق خود به آنها کمک می کنید تا احساس مفید بودن کنند. ضمنا شما به آنها این اطمینان را می دهید که این فضا بازتابی از سلیقه و شخصیت در حال تحول آنها است.

بسته به سن و شخصیت نوجوان، اتاق خواب مناسب برای او ممکن است برخی از خاطرات آشنای دوران کودکی را حفظ کند. هم چنین احساس بازیگوشی و روح نوجوان را در آغوش بگیرد، یا به سمت فضای بزرگسالی سوق دهد.

اتاق نوجوان 1

 روحیه آزاد   

این اتاق خواب نوجوان از طراحی های Urbanology پر از طراحی های شاد است. مانند یک دیوارکوب مکرومه که بر بالای تخت آویزان است، ترکیبی از الگوها و طرح های روی ملافه، یک آباژور بافته شده آویزان و سه اویز نگه دارنده گیاهان مکرومه که از سقف آویزان شده است.

اتاق نوجوان 2

 سقف گل دار  

این اتاق نوجوان توسط طراح داخلی جودیت بالیس دیزاین شده است که پر از طرح های پر زرق و برق مانند لوستر کریستالی، دیوار سیاه رنگ، تعداد زیادی تابلو دیواری و یک سقف چشمگیر از کاغذ دیواری تیره رویایی با الگوی گل رز می باشد.

اتاق نوجوان 3

 صورتی و آبی 

این اتاق نوجوان از طراح داخلی مری پاتون، آبی روشن و صورتی را با سفید مخلوط می کند تا احساس سبک و روشنی را به اتاق بدهد. کوسن ها با طرح های خاص خود باعث جذابیت و پیچیدگی می شود. یک مبل منحنی در زیر پنجره، مکانی اختصاصی برای استراحت و لم دادن فراهم می کند.

اتاق نوجوان 4

 خاکستری

 این اتاق خواب نوجوان از طراح داخلی نیکول روزنبرگ با رنگ های گرم و سرد خاکستری و نقره ای دکور شده است. با ترکیبی از اثاثه و لوازم ساده، و قفسه بندی طرح صنعتی، کاغذ دیواری بانمک و یک شعار نئون که کمی شیطنت و بازیگوشی را به فضا اضافه می کند.

اتاق نوجوان 5

 رنگ های  پررنگ 

 در این اتاق نوجوان از Chango & Co، کاغذ دیواری آبی و سفید بافت ظریفی را به دیوارها می افزاید، در حالی که پتو و ملافه ها به رنگ های زرد ، قرمز و آبی به فضا انرژی و روح تزریق می کند.

اتاق نوجوان 6

 آبی نفتی

این اتاق نوجوان از طراح داخلی سارا کول، دارای دیوارهای آبی تیره، پرده های بلند، نورپردازی، یک تخت راحت، یک میز چوبی کلاسیک برای تکالیف منزل، یک صندلی و یک گیتار نصب شده به دیوار است که نمایش آن را دو برابر کرده است.

 صورتی و زرد  

 این اتاق نوجوان از Chango & Co. دارای یک پالت شاد از صورتی و زرد است که با الگوها و خطوط گرافیکی تقویت می شود و مقدار زیادی چوب به رنگ سفید و کم رنگ برای تعادل رنگ ها استفاده شده است. هماهنگی پاتختی ها با بقیه کمدها باعث شده از حس شلوغی کاسته شود.

اتاق نوجوان 8

 مکان مناسبی برای لپ تاپ 

در این اتاق نوجوان از شرکت Bell+Voy Design ، یک مبل راحتی مکانی برای درس خواندن و لم دادن را فراهم می کند. یک میز لپ تاپ و چراغ دیواری گزینه ای را برای تبدیل مبل به یک ایستگاه مشق شب راحت فراهم می کند.

 

 منبع: 

https://www.thespruce.com/teen-bedroom-ideas-4177713

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب گذاری توسط , ,

۲ دیدگاه در “ایده اتاق های منحصر به فرد برای نوجوانان (بخش اول)

  1. خیلی کاربردی و زیبا بود لطفا باز هم از این مطالب بزارید

    1. حتما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.