انتخاب تابلو مناسب برای هر اتاق از خانه

 استفاده از تابلوها روشی بسیار زیبا برای ایجاد گرما و شخصیت بیشتر به فضای شماست.

تابلوها دیوارها را به طور هدفمند به نقاط کانونی تبدیل می کنند و اینکار را با رنگ های متنوع و بافت های فراوان انجام میدهند، پیدا کردن آثار هنری که برای هر فضا مناسب باشد گاهی اوقات می تواند دشوار باشد، اما خوشبختانه، چند روش ساده وجود دارد که آن را بسیار بسیار آسان تر می کند.

ما نکات خود را در مورد قسمت های اصلی خانه شما به اشتراک می گذاریم و به شما بینشی در مورد نحوه انتخاب قطعه مناسب برای هر فضا می دهیم.

تابلو 1

ورودی

هنگامی که برای ورودی خود تابلویی می خواهید، به دنبال قطعه ای باشید که بتوان از آن برای متعادل کردن فضا استفاده کرد. این تعادل می تواند به شکل اندازه، پالت رنگ، بافت یا حتی موضوع باشد. تابلوهای بزرگ و قاب شده درست در حین ورود به داخل خانه یک نقطه کانونی ایجاد می کنند، بنابراین معمولاً به دنبال قطعاتی با اندازه متوسط تا بزرگ برای این منطقه باشید.

 ما قطعه‌ای با خطوط ارگانیک و پیچیده با توناژ رنگی درختان انتخاب کرده‌ایم. حتی موضوع اثر هنری می‌تواند ورودی را متعادل کند و این تابلو یک حس حرکت و گرمی را اضافه می‌کند که شما را به داخل دعوت می‌کند.

تابلو 4

نشیمن

مانند ورودی، تابلو در نشیمن می توانند نقطه کانونی ایجاد کنند. با این حال، از آنجایی که این یک فضای زندگی اولیه در خانه است، باید از این فرصت برای القای شخصیت در اتاق استفاده کنید.

یک اثر هنری پیدا کنید که داستانی را بیان می کند، مکان ها، احساسات یا موضوعاتی را که برای شما مهم هستند برجسته کند. از آنجایی که این فضا بزرگ است، باید به دنبال قطعاتی بگردید که می تواند مناسب اندازه فضا باشد یا به صورت لایه ای به شکلی مناسب و متعادل قرار بگیرند.

در این فضا ما تابلویی با اندازه متوسط یا بزرگ بالای شومینه آویزان کردیم و از تابلوهای کوچکتر در داخل کتابخانه استفاده کردیم.

اتاق خواب

اتاق خواب شما مکانی در خانه است که باید احساس آرامش داشته باشید. موضوعی را انتخاب کنید که احساس تفکر یا آرامش را برانگیزد و به دنبال قطعاتی باشید که پالت رنگی کلی اتاق را تکمیل کنند.

 در حالی که اضافه کردن یک تابلوی اصلی بالای تخت یکی از راه‌های مورد علاقه ما برای کامل کردن اتاق خواب است، افزودن تابلوهای کوچک و قاب‌دار به پاتختی ها نیز سرگرم‌کننده است. این کار یک فرصت عالی برای ترکیب عکس های شخصی با قاب است، اما می توانید از تابلوهای کوچک آثار هنری نیز استفاده کنید.

تابلو 6

آشپزخانه

 آشپزخانه مکانی بسیار زیبا برای استفاده از تابلوهای کوچک تا متوسط است. طبیعت بی جان برای آشپزخانه عالی است، بنابراین اگر نمیدانید از کجا شروع کنید ، این جا مکانی عالی برای شروع است.

 تابلو را روی سه پایه  یا در کنار گیاهان سبز و آباژور روی میز قرار دهید، یا آنها را در کابینت ها یا قفسه های باز قرار دهید چون فوراً به فضا گرما می بخشد.

منبع: studio-mcgee.com

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.