انتخاب آثار هنری برای انرژی خوب فنگ شویی

آثار هنری یکی از راه های مورد علاقه (و سرگرم کننده) برای بالا بردن ارتعاش و انرژی فنگ شویی در خانه است. آنها بسیار شخصی هستند و باید همیشه آثار هنری مورد علاقه خود را تهیه کنید. با انتخاب قطعات متناسب با سبک شما و همچنین کمک به بالا بردن انرژی فضا می توانیم به این اهداف دوگانه دست پیدا کنیم.

 

هنر در فنگ شویی

کلیت هنر در مورد الهام بخشیدن و انرژی خلاق است، که آن را به ابزاری بسیار قدرتمند برای انتقال و افزایش انرژی در خانه تبدیل می کند. موضوع، رنگ، اندازه، شکل و محل قرارگیری آثار هنری همه می توانند بر روی فنگ شوی خانه شما تأثیر بگذارند.

 برای کمک به بهبود انرژی کلی در خانه شما، فقط کافی است به این نکات ساده فنگ شویی توجه کنید.

 

آثار هنری خود را دوست داشته باشید.

هنگام انتخاب هنر دقت کنید. مطمئن باشید که این اثر هنری با شما هماهنگ است و شما عاشق دیدن آن هستید. چه حسی به آن دارید؟ شما قرار است هر روز آن را ببینید و اینکه چگونه یک اثر هنری به شما حس خوبی می دهد یا شما را ناراحت می کند.

برای جمع آوری آثار هنری وقت کافی بگذارید. نیازی به عجله نیست. تابلوی خود را به آرامی و با ذوق انتخاب کنید، این کار به شما اجازه می دهد که قبل از خرید قطعه جدید ، بنشینید و اثر هنری خود را تجربه کنید.

 

انتخاب آثار هنری برای انرژی خوب فنگ شویی

کمتر بهتر است.

نیازی نیست که همه دیوارهای خانه خود را با تابلوهای نقاشی بپوشانید. خانه باید نفس بکشد و چی (انرژی نیروی حیات) باید بتواند جریان یابد. اجازه بدهید برخی دیوارها، مجموعه هنری شما را به نمایش بگذارند و فضاهای دیگری در خانه تزئینات کمتری داشته باشند که اینکار باعث استراحت انرژی می شوند.


*نکته* فنگ شویی برای راهروهای طولانی

برخی از اتاق ها یا مناطق خانه، مانند اتاق مطالعه یا راهرو طولانی، فضاهای بسیار خوبی برای نمایش مجموعه ای از تابلوهای هنری در اندازه ها و اشکال مختلف هستند. آثار هنری در واقع می توانند هجوم انرژی چی در یک راهرو باریک را کندتر کنند.

 به مقیاس خانه یا فضایی که به آن آثار هنری اضافه می کنید توجه کنید. اطمینان حاصل کنید که این تابلوها برای فضای کوچک خیلی بزرگ و سنگین نیست، زیرا می تواند جریان چی (qi) را مسدود کند. همچنین، اگر تابلو برای یک دیوار خاص بسیار کوچک باشد، می تواند به شما این احساس را بدهد که چیزی در زندگی شما گم شده است.


شکل ها و اندازه ها را مخلوط کنید.

مخلوط کردن اندازه ها و اشکال مختلف آثار هنری باعث حرکت می شود و انرژی پویاتر فنگ شویی را به ارمغان می آورد. با دقت در انتخاب مجموعه ای از آثار هنری با سبک های مختلف، قاب های رنگی و سایزهای متفاوت به فضا احساس خلاقانه و غیرمنتظره بدهید. این کار روشی عالی برای خلاقیت بیشتر در یک فضای کاری است که کمک می کند از منظر دیگری فکر کنید.

 

انتخاب آثار هنری برای انرژی خوب فنگ شویی

 

 تصاویر و رنگ ها

 تصاویر، موضوع و رنگ هایی که برای کارهای هنری خود انتخاب می کنید شخصی است و می تواند بر روی فنگ شوی خانه تأثیر بگذارد. همانطور که در بالا ذکر شد، مطمئن باشید که عاشق آثار هنری خود هستید!

آیا سوژه ها یا تصاویر خاصی وجود دارد که باید از آنها اجتناب شود؟ شیوه انتخاب آثار هنری و فنگ شویی کاملا شخصی است و انرژی و سلیقه هر فرد، خاص و با دیگری متفاوت است. ممکن است انرژی یک اثر هنری برای یک شخص عالی باشد، اما اگر همان قطعه را در خانه دیگری قرار دهید، کاملاً برعکس باشد و باعث تخلیه انرژی او گردد. به طور کلی، بهتر است از سوژه های زیر اجتناب شود: تصاویر مجرد و تنها (به ویژه در اتاق خواب)، تصاویر خشن و عکس های خانوادگی در اتاق خواب.

رنگ می تواند تأثیر زیادی بر روی انرژی چی در خانه شما بگذارد. برای برانگیختن و دعوت از انرژی های خاص می توانید از رنگ های پنج عنصر استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر در خانه خود یک منطقه کسل کننده و راکد دارید، با افزودن یک نقاشی با رنگ قرمز و نارنجی، عنصر آتش به وجود می آید که می تواند باعث شروع انرژی چی(Qi) شود و همه چیز را به حرکت در آورد. قرمز رنگی بسیار قوی است. اگر احساس کردید که ارتعاشات بالا و افزایش انرژی را می توانید تحمل کنید، آن را امتحان کنید!

 

نصب آثار هنری

اینکه چقدر تابلوهای خود را بالا می آویزید نیز می تواند روی فنگ شویی در خانه تأثیر بگذارد. یکی از رایج ترین اشتباهات هنگام آویزان کردن تابلوها، پایین آویختن آنها است. آویختن خیلی پایین تابلوها، انرژی چی (Qi) شما را پایین می آورد.

  اگر احساس ضعف و شکست دارید، نگاهی به نحوه آویزان شدن تابلوهای خود بیندازید. آیا چانه شما کمی به پایین خم می شود تا مرکز نقاشی یا عکس را ببینید؟ نگاه خود را بالا ببرید تا انرژی را بالا ببرید!  اگر افسردگی یا بی حالی دارید، تابلوها را کمی بالاتر از حد طبیعی آویزان کنید تا به بالا بردن انرژی چی (qi) شما کمک کند.

 

 

منبع: https://www.thespruce.com/how-art-can-attract-good-energy-1275343

 

برچسب گذاری توسط , , ,

۱ دیدگاه در “انتخاب آثار هنری برای انرژی خوب فنگ شویی

  1. من مطالب فنگ شویی شما رو خیلی دوست دارم ممنون و خسته نباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.