استفاده بهینه از پاف در منزل

حتی اگر در منزل شما فضای زیادی وجود ندارد، قطعاً پاف متناسب با آن وجود دارد. 

واقعا آیا کسی وجود داردکه عاشق این مبلمان زیبا نباشد که بتواند روی آن بنشیند، برای استراحت پاهای خود را روی آن قرار دهد و یا به عنوان یک میز از آن استفاده کند؟

پاف ها روشی خارق العاده برای وارد کردن الگو یا رنگی زیبا به فضای خانه شما هستند. می توانید با تغییر در رویه ی پارچه آنها و یا بازی کردن با متریال های مختلف مثل مخمل، جیر و چرم در قسمت بالا و یک پارچه طرح دار برای پایه های آن تغییرات زیبایی را ایجاد کنید. هم چنین می توانید از تعدادی کوسن با رنگهای مکمل برای مبلمان خود استفاده کنید و بدین صورت زیبایی بسیار زیادی را برای منزلتان به ارمغان بیاورید.

استفاده بهینه از پاف

یک ایده جالب این است که می توانیم از یک مجموعه کوچک پاف ها برای ایجاد یک میز بزرگ استفاده کنیم. 

همانطور که در این تصویر می بینید یک میز بزرگ با ترکیب چهار پاف ایجاد شده است.

 این یک روش عالی برای سرگرمی یا پر کردن فضای وسیع است. و در صورت نیاز می توانید آنها را از هم جدا کنید و به عنوان صندلی های اضافی هم از آنها استفاده کنید.

 

از پاف ها می توان به عنوان میزهای عالی و زیبا استفاده کرد. ارتفاع آنها از سطح زمین بسیار کم هستند. بنابراین دست شما برای پیدا کردن سطوح زیبا بر روی آنها بسیار باز است. 

قرار دادن یک سطح شیشه ای و حتی چوبی به محافظت از پارچه و همچنین ثبات آن کمک می کند. همچنین می توانید از سینی های چوبی، کاشی کاری شده یا حتی سینی نقره و مسی هم استفاده کنید. گلدان گل یا تزیینات دیگر را هم برای زیباتر کردن میز خود اضافه کنید.

برچسب گذاری توسط , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.