استفاده از سنگ سیترین در فنگ شویی

سنگ سیترین

سنگ سیترین با مثبت اندیشی و خوش بینی همراه می باشد .که البته با توجه به وجود رنگ شاد آن تعجب آور نخواهد بود. همچنین اغلب برای کمک به تجلی فراوانی و فرصت های مالی استفاده می شود. سیترین می تواند برای بیدار کردن چاکرای شبکه خورشیدی مورد استفاده قرار گیرد. و به پرورش اعتماد به نفس و قدرت شخصی کمک شایانی می کند.

سنگ سیترین چیست؟

سیترین یک نوع رایجی از بلورهای کوارتز می باشد که اغلب در فنگ شویی برای استقبال از فراوانی، رفاه و انرژی مثبت استفاده می شود. سیترین طبیعی بسیار نادر می باشد و در واقع سیترین همان آمتیست است که برای تغییر رنگ آن حرارت داده می شود. نام سیترین از کلمه فرانسوی citron به معنی لیمو گرفته شده است. مانند مرکبات، سیترین در رنگ های زرد و نارنجی وجود دارد.

 

خواص سنگ سیترین:

رنگ: زرد، نارنجی، قهوه ای

چاکرا: همه، به ویژه شبکه خورشیدی

سیاره: خورشید

نشان زودیاک: برج حمل، جوزا، اسد، ترازو

مناطق باگوا: تای چی (سلامت)، شون-Xun (فراوانی)

عناصر: آتش، زمین

منابع: برزیل، روسیه، انگلستان، ماداگاسکار، فرانسه، ایالات متحده

کاربردهای سیترین

 سیترین یک کریستال غیر معمول است. زیرا انرژی منفی را جذب نمی کند بلکه آن را تبدیل می کند. بنابراین برعکس بسیاری از کریستال ها نیازی به پاکسازی ندارد. این سنگ احساسات را متعادل و آرام می کند.

سنگ سیترین

موارد استفاده از سنگ سیترین در فنگ شویی

 سیترین یک کریستال عالی برای استفاده در فنگ شویی خانه شما است. در اینجا برخی از روش های استفاده از این سنگ برای انرژی خوب فنگ شویی آورده شده است.

 

تای چی، منطقه سلامت را فعال کنید.

رنگ گرم و خاکی سیترین برای منطقه تای چی خانه شما عالی عمل می کند. تای چی در مرکز خانه شما قرار دارد و نشان دهنده سلامتی و رفاه است. این قسمت مربوط به عنصر زمین است که به رنگ هایی مانند نارنجی، قهوه ای و زرد مربوط می باشد. از آنجا که منطقه تای چی در مرکز خانه قرار دارد، تمام مناطق فضای شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. به این معنی که تغییرات در این منطقه از خانه شما بر بقیه زندگی شما نیز موثرخواهد بود. برای افزایش انرژی در خانه و تقویت سلامتی و نشاط، سعی کنید یک تکه سیترین را در منطقه تای چی قرار دهید.

 

Xun، منطقه ثروت را فعال کنید.

سیترین، ارتباط طبیعی با شون یا منطقه ایی از نقشه باگوا دارد که با فراوانی و ثروت مرتبط است. شما می توانید گوشه ثروت خانه خود را با ایستادن در جلوی درب ورودی پیدا کنید. گوشه سمت چپ خانه شما منطقه ثروت است. اگر می خواهید از فراوانی مالی بیشتری در زندگی خود بهره ببرید، یک تکه سیترین به این منطقه از خانه خود اضافه کنید. Xun همچنین به حس ارزشمندی در فرد مرتبط است. بنابراین می توانید سیترین را در آن مکان قرار دهید تا اعتماد به نفس و اعتماد به خودتان نیز افزایش یابد.

 

دعوت از انرژی زمین

 عنصر زمین نشان دهنده ثبات، پایه و رشد و پرورش می باشد. اگر احساس پریشانی یا اضطراب می کنید، ممکن است در زندگی به انرژی زمین بیشتری نیاز داشته باشید. به طور کلی، سنگ های استخراج شده از زمین نمایانگر انرژی زمین هستند و سیترین بطور خاص ارتباط قوی با این عنصر دارد.  اگر می خواهید ویژگی های عنصر زمین بیشتری را به زندگی خود دعوت کنید، می توانید از سیترین در خانه خود استفاده کنید یا همواره سیترین را با خود همراه داشته باشید.

کیف پول خود را فعال کنید.

 قرار دادن یک قطعه کوچک سیترین در کیف پول شما راهی عالی برای ارتباط گرفتن با این سنگ در خصوص فراوانی است. سیترین سخاوتمندی و همچنین به دست آوردن و حفظ ثروت را تشویق می کند. به نظر می رسد که به دست و دلبازی و حفظ ثروت مخالف یکدیگرند، اما در واقع آنها دست به دست هم می دهند. هرچه بیشتر احساس کنید ثروتمند هستید احتمال سخاوتمندی شما بیشتر می شود و همچنین ظرفیت بیشتری را برای جذب ثروت خواهید داشت.

 

به کامیابی در فضای کاری خود خوش آمد بگویید.

از آنجا که سیترین به جذب فراوانی کمک می کند، سنگی عالی است که در محیط کار خود داشته باشید. چه از خانه و چه در دفتر کار می کنید، می توانید یک قطعه سیترین را روی میز خود یا در مکان دیگری در محل کار خود قرار دهید تا رفاه و انرژی مثبت بیشتری را در زندگی کاری خود دعوت کنید.

 

گردنبند سنگ سیترین آویزان کنید.

آویزان کردن یک قطعه سیترین یا حمل آن همراه خود، راهی عالی است تا انرژی درخشان و آفتابی این سنگ را در طول روز با خود همراه کنید. مدلی را که دوست دارید انتخاب کنید و نیت کنید که چگونه از شما حمایت کند. نیت شما هر بار که آن را آویزان می کنید به شما یادآوری می شود.

 

منبع: https://www.thespruce.com/citrine-crystal-in-feng-shui-1274371

 

برچسب گذاری توسط , , ,

۳ دیدگاه در “استفاده از سنگ سیترین در فنگ شویی

  1. ❤️ Alice want to meet you! Click Here: http://bit.do/fSLEo ❤️

  2. Thanks for the good article, I hope you continue to work as well.

  3. مفید بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.