از نظر فنگشویی چرا نباید زیر تختخواب چیزی قرار بدهیم؟

بسیاری از ما در خانه های خود از زیر تختخواب به عنوان فضایی برای ذخیره سازی مفید استفاده می کنیم. اما، به گفته یکی از متخصصان خواب، نگه داشتن چیزها در زیر تختخواب عادتی است که باید برچیده شود.

 آلیسون جونز می گوید که برای فنگ شویی بهینه، حالات آرام بخش و خواب باکیفیت، باید تمام وسایل ذخیره شده را از زیر تختخواب بیرون بیاوریم. و هر چیزی را که زیر آن هل داده اید، باید در کمدها بگذارید.

تختخواب

این به این دلیل است که خالی کردن فضای زیر تختخواب از وسایل به طور کامل باعث بهبود جریان انرژی می شود. آلیسون می‌گوید: یکی از اصول اصلی فنگ شویی این است که انرژی چی (Chi) بتواند آزادانه در گردش باشد، که شامل زیر و اطراف تختخواب می‌شود.

اما همانطور که آلیسون اشاره می کند، اتاق خواب های ما اغلب یکی از شلوغ ترین اتاق های خانه هستند. اگر مجبور شده اید یک فضای کاری در اتاق خواب خود در مدت قرنطینه ایجاد کنید، نگه داری از آن در شلوغی و بهم ریختگی سخت تر است.

 ۵ ایده فنگ شویی برای دفتر کار آرام تر و پربازده تر

تختخواب

آلیسون می‌گوید: «بدون اینکه حتی متوجه شوید، بهم ریختگی و بی‌نظمی می‌تواند ذهن شما را تحت تأثیر قرار دهد. و سطح اضطراب را افزایش دهد. همچنین می تواند حرکت انرژی در سراسر اتاق خواب شما را نیز مختل کند.

چه از فنگ شویی پیروی می کنید یا نه، ایجاد یک محیط مرتب و آرام در اتاق خواب شما یک راه ساده برای خواب بهتر است.

اگر تختخوابی با کشوهای توکار یا چارچوب تختی دارید که بلند می شود، می توانید وسایل مربوط به خواب را در آنجا ذخیره کنید. ملحفه‌ها، بالش‌های زاپاس، و پتوها به  اقلام مختلفی که باید به خیریه ببرید ترجیح داده می‌شوند.

 

منبع: https://www.realhomes.com/news/sleep-expert-under-bed-storage

برچسب گذاری توسط , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.